Moderný 2-izb. byt s terasou 36 m², BA - Koliba, parkovanie, pivnica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 62 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája eleganciu, priestor a pokoj prírody len pár minút od centra mesta?

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

405,000 € 6532 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SO-07-B Priestranný 4-izbový RD so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Triblavinská | 115.3 m²

SO-07-B – Priestranný 4-izbový dom s veľkou záhradou a tromi parkovacími miestami Úžitková pl

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

349,000 € 3027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj nových parkovacích miest vo Zvolene - Podborová

Reality Zvolen

Spevnené plochy | Smreková | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj parkovacie miesta, ktoré sa nachádzajú vo Zvolene, pri novostavbe ARBORA

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 31.05.2025
Objekty na predaj Zvolen

22,878 €

Predaj 3 izbového bytu v novostavbe Zvolen - Podborová

Reality Zvolen

3 izbový byt | 89.9 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s balkónom nachádzajúci sa v novostavbe vo Zvolene, na vy

Publikované: 07.01.2021 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Zvolen

246,922.5 € 2747 €/m²

Predaj novostavby vo Zvolenskej Slatine

Reality Zvolenská Slatina

Rodinný dom | 131 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom situovaný v tichej lokalite obce Zvolenská Slatina.

Publikované: 03.01.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Zvolenská Slatina

320,000 € 1901 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v novostavbe Zvolen-Podborová

Reality Zvolen

3 izbový byt | 86 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s dvoma balkónmi nachádzajúci sa v novostavbe vo Zvolene na

Publikované: 08.01.2021 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Zvolen

229,050.6 € 2663 €/m²

Predaj rodinného domu vo Zvolene - Môťová

Reality Zvolen

Rodinný dom | 93 m²

Ponúkame Vám na predaj nový rodinný dom vo Zvolene, nachádzajúci sa v tichej časti mestskej čas

Publikované: 11.08.2022 Aktualizované: 09.01.2026
Domy na predaj Zvolen

289,000 € 2360 €/m²

Predaj nebytových priestorov vo Zvolene

Reality Zvolen

Obchodné priestory | 1,200 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytové priestory v novostavbe vo Zvolene. Priestory sa nachádzajú na

Publikované: 16.04.2021 Aktualizované: 03.03.2026
Priestory na predaj Zvolen

Cena dohodou

Predaj 3 izbového bytu v novostavbe Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3-izbový byt s balkónom vo Zvolene na sídlisku Podborová. Pod

Publikované: 07.01.2021 Aktualizované: 19.06.2025
Byty na predaj Zvolen

201,105 € 2681 €/m²

1-izb. apartmán (A3) s predzáhradkou a park. miestom - Triblavinská Residence so strešnou panoramatickou terasou

Reality Bratislava-Vajnory

1 izbový byt | 29.8 m²

SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence Developerský projekt s komornou atmosférou v pokojnej čast

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

135,700 € 4554 €/m²

1-izb. apartmán (A3) s predzáhradkou a parkovacím miestom - Triblavinská Residence so strešnou panoramatickou terasou

Reality Chorvátsky Grob

1 izbový byt | Triblavinská | 29.8 m²

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

135,700 € 4554 €/m²

Testovací inzerát - Publikovanie na portály - clone

Reality Slovinsko

Garsónka | Slovinsko

Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testova

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS

Novostavba na splátky! 2 - izbový apartmán, komplex La Mer House, Ravda

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderný 2-izbový apartmán v novom rez

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

79,900 € 1508 €/m²

Moderné štúdio s terasou pri mori – Čiovo, Dalmácia, len 110 m od pláže

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderné štúdio s priestrannou terasou

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

162,744 € 4932 €/m²

Luxusný 2 izbový apartmán s výhľadom na more, prvá línia, DIT Majestic Beach Resort, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3641 Znížená cena!!! Pôvodná cena 119.000€, znížená cena na 115.000€ Rea

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

114,999 € 1386 €/m²

2-izbový apartmán v luxusnom Harmony Suites Monte Carlo, 400m od pláže, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3610 Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na pred

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

112,000 € 2000 €/m²

Luxusný 2-izbový apartmán s garážovým parkovaním, Venera Palace, 350m od mora, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový apartmán v prestížnom luxusnom komplexe Venera

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

98,500 € 2141 €/m²

3-izbový penthouse s výhľadom na more a strešnou terasou – Trogir, Čiovo

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj nový, moderný a kompletne zariadený 3

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

419,210 € 8555 €/m²

Luxusný 2-izbový apartmán v prestížnom komplexe Sweet Homes 6, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Relax Properties vám ponúka na predaj luxusný 2-izbový apartmán v Bulharsku, nachádzajúci sa v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

83,000 € 1844 €/m²

Luxusný apartmán s výhľadom na more, Dolce Vita 2, prvá línia pri mori, Sveti Vlas

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3520 Na predaj ponúkame premium 2-izbový apartmán s výhľadom na more s roz

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

117,900 € 1814 €/m²

Moderná novostavba vily s bazénom a výhľadom na more – Žaborić, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj elegantnú novostavbu modernej vily v atraktívnej lokalite

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

818,850 € 4549 €/m²

Luxusné štúdio 62 m² – Poseidon VIP Residence, Nessebar, Bulharsko, 350 m od mora

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj priestranné a kompletne zariadené štú

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

108,000 € 1742 €/m²

Novostavba 2-izbový apartmán 70 m² s terasou, Villa Venezia, Sveti Vlas, 450 m od pláže

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj nový 2-izbový apartmán v rezidenčnom

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

80,500 € 1150 €/m²

Novostavba - štúdio v luxusnom komplexe Izida Palace 2, 500m od mora, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_9054 Relax Properties vám ponúka na predaj úplne nové štúdio v obľúbenom a

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

54,999 € 1774 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1387)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie