Rodinný dom | Kaplna | 235 m²
BÝVAJTE V RODINNOM DOME S VEĽKORYSOU VÝMEROU POZEMKU, DOMU AJ GARÁŽE. Exkluzívne len u nás! Na
389,900 € 1659 €/m²
Garsónka | Pezinská | 35 m²
Ponúkame na predaj garsónku s veľkorysou výmerou a preskleným balkónom v novostavbe na Pezinske
142,000 € 4057 €/m²
Apartmán | Hrabovská dolina | 82.7 m²
Ponúkame na predaj nadštandardný LUX apartmán v prestížnom rezorte Apartmány Hrabovo, situovano
297,000 € 3591 €/m²
3 izbový byt | Koceľova | 76.52 m²
Areté real- V zastúpení klienta Vám ponúkame veľmi pekný, tehlový 3 izbový byt s veľkorysou vým
235,000 € 3071 €/m²
4 izbový byt | Holubyho | 109.32 m²
Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore s pa
299,900 € 2743 €/m²
5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj luxusný 5-izbový byt na ulici Pod Vachmajstrom. Byt je
1,200,000 € 3529 €/m²
3 izbový byt | Šrobárova | 86 m²
V exkluzívnom projekte Vila Nizza, situovanom v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice, ponú
195,000 € 2267 €/m²
Apartmán | Indonézia
Spol. ZAJO Reality vám ponúka Jedinečnú investičnú príležitosť na Bali, vlastniť Luxusný apartm
125,000 € 2404 €/m²
1 izbový byt | Šrobárova | 38.5 m²
V exkluzívnom projekte Vila Nizza v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice ponúkame na preda
124,000 € 3091 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
EXPAT EXPERTS | Moderný 3i byt s veľkou terasou a parkovaním, SLNEČNICE Dispozícia a vybavenie
310,000 € 4559 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
5 prenajímateľných apartmánov + komfortný 3-izbový byt pre majiteľa v obci Budimír, Košice-okol
409,000 € 2045 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 31 m²
VÝHRADNE V PONUKE NAŠEJ RODINNEJ REALITNEJ KANCELÁRIE. Jar je tu – a s ňou aj ideálny čas spln
120,000 € 3871 €/m²
4 izbový byt | 105 m²
Predstavte si ráno pri šálke kávy na terase vlastného bytu, deti bezpečne hrajúce sa na ihrisku
Info v RK
3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 70 m²
Info v RK
3 izbový byt | 70 m²
Info v RK
Rodinný dom | 72 m²
Doprajte si únik od každodenného zhonu! INVESTCONSULT REALITY Vám ponúka na predaj útulnú chatu
80,500 € 1118 €/m²
Rodinný dom | 72 m²
105,000 € 1458 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 72.2 m²
Hľadáte domov, kde sa spája moderný štýl a komfort s pokojným životom v objatí prírody? INVESTC
Info v RK
Rodinný dom | 430 m²
Hľadáte miesto, kde sa spája pohodlie, elegancia a dokonalá lokalita pre Vašu rodinu? Tento exk
550,000 € 1279 €/m²
Skladový objekt | 1,200 m²
INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj v Komárne nedávno postavené haly s možnosťou využitia na
830,000 € 692 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 75.2 m²
172,208 € 2290 €/m²
Výrobný objekt | 2,700 m²
Dream reality Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobnú halu s administratívn
Cena dohodou
Hotel, penzión, ubytovňa | V. Žingora | 9,000 m²
Ponúkaný Hotel sa nachádza v tichej lokalite Stráne pod Martinskými hoľami v pešej dostupnosti
Info v RK
4 izbový byt | Vysokoškolákov | 151 m²
Realitná kancelária Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s lo
417,000 € 2762 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.