AZ PROPERTY* ponúkame moderný 5-izbový rodinný dom v projekte rodinné domy Sliačska

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sliačska | 185.11 m²

Projekt Rodinné domy Sliačska prináša moderné a nadčasové bývanie v pokojnom prostredí s dotyko

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,017,000 € 5494 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezidencia Dobšinského

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobšinského | 108.41 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezi

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5525 €/m²

Na predaj: štýlový 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Slnečnice – Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Žltá | 41 m²

Ponúkame na predaj moderný a útulný 1,5-izbový byt s výmerou 33 m² + priestranná loggia 8 m², s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

212,000 € 5171 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj štýlový 2-izbový byt s drevenou galériou | 59 m² | Novostavba s parkovaním

Reality Martin

2 izbový byt | Hájska | 59 m²

Hľadáte bývanie s charakterom a výborným dispozičným riešením? Ponúkame na predaj priestranný a

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Moderný 3 - izbový byt v Priekope.

Reality Martin

3 izbový byt | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný trojizbový byt v novo zrekonštruovanom bytovom dome v mestskej č

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Administratívna budova v priemyselnej zóne - Sučany.

Reality Sučany

Administratívny objekt | Sučany | 180 m²

Ponúkame na prenájom čiastočne zariadené kancelárske priestory o celkovej výmere 180 m2, obs

Publikované: 08.09.2021 Aktualizované: 04.07.2024
Objekty na predaj Sučany

Cena dohodou

Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v krásnej obci Valča

Reality Valča

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Hľadáte pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou do mesta a nádherným prostredím pod horami? Tát

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Valča

290,000 € 2636 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNOU LODŽIOU | BYT 804 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 75.95 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 804 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,990 € 4082 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 4 izbová novostavba Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | hlavná | 96.22 m²

Realitná maklérka Edina Molnárová ponúka na predaj priestrannú 4 izbovú novostavbu rodinného do

Publikované: 23.03.2023 Aktualizované: 16.08.2024
Domy na predaj Kráľov Brod

Cena dohodou

Predaj 4 izbový byt Trstice

Reality Trstice

4 izbový byt | Hlavná | 75 m²

Realitná maklérka Edina Molnárová ponúka na predaj 4 izbový byt v Trsticiach. Jedná sa o trojpo

Publikované: 07.11.2023 Aktualizované: 27.02.2024
Byty na predaj Trstice

Cena dohodou

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | BYT 408 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.9 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 408 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,990 € 4152 €/m²

Novinka
Novinka

2-IZBOVÝ BYT NA 7. PODLAŽÍ S LODŽIOU | BYT 712 | PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.32 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 712 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3963 €/m²

Novinka
Novinka

Na Predaj - Novostavba Bungalovu v Svätom Kríži

Reality Svätý Kríž

Rodinný dom | Nezadaná | 632 m²

MODERNÝ BUNGALOV S NÁDHERNÝMI VÝHĽADMI NA HORY – SVÄTÝ KRÍŽ | KOMPLETNE ZARIADENÝ | NOVOSTAVBA

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svätý Kríž

349,000 € 552 €/m²

Rodinný dom s Dvojgarážou

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný 4 izbový rodinný dom s dvojgarážou vo vyhľadávanej časti

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

420,000 € 2800 €/m²

Novinka
Novinka

Prod Filter

Reality Kobyly

Rodinný dom | Test | 176.39 m²

Testovaci inzerat Testovaci inzeratTestovaci inzeratTestovaci inzeratTestovaci inzeratTestovaci

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kobyly

208,000 € 1179 €/m²

Retest 1

Reality Kobyly

Rodinný dom | Kobyly | 176.39 m²

Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kobyly

208,000 € 1179 €/m²

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 62 m²

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov ZÁK

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

330,000 € 5323 €/m²

Novinka
Novinka

12345Dvojpodlažné Rodinné domy v obci Kobyly12345

Reality Kobyly

Rodinný dom | Kobyly | 176.39 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v obci Boleráz, len 11 minút od

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kobyly

208,000 € 1179 €/m²

PREDAJ: 3 izbový dom, 81m2, Bottova ulica, Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottová | 81 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt so záhradou v novostavbe rodinného domu

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

264,900 € 3270 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

NOVOSTAVBA- NÍZKOENERGETICKÝ RODINNÝ DOM- LORINČÍK HÁJE-PREDAJ- KE

Reality Košice-Lorinčík

Rodinný dom | Na Košarisku | 114 m²

Nie je to len dom. Je to priestor, ktorý bol navrhnutý tak, aby fungoval každý deň. Premyslená

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Lorinčík

469,990 € 4123 €/m²

Novinka
Novinka

SO-07-B Priestranný 4-izbový RD so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Chorvátsky Grob

4 izbový byt | Triblavinská | 115.3 m²

SO-07-B – Priestranný 4-izbový dom s veľkou záhradou a tromi parkovacími miestami Úžitková pl

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

349,000 € 3027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izb. Štefana Králika, s parkovacím miestom, veľkorysý, priestranný

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Štefana Králika | 49 m²

ABERTAL REALITY Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľmi príjemný a praktick

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

225,000 € 4592 €/m²

SO-05-A Priestranný 4-izbový RD so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Triblavinská | 115.3 m²

SO-05-A – Priestranný 4-izbový dom s veľkou záhradou a tromi parkovacími miestami Úžitková pl

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

365,000 € 3166 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj – 4i rodinný dom pri jazere, novostavba, Hegeysghalom - Maďars

Reality Hegyeshalom

Rodinný dom | Maďarsko | Hegyeshalom | pozsonyi utca

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom v prihraničnej obci Hegyeshalom v Maďars

Publikované: 02.05.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hegyeshalom

290,000 € 2522 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie