2- izbový byt na predaj s balkónom,49m2,GREEN VILLAGE,Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | Orechová | 49 m²

GREEN VILLAGE | Orechová ulica | 2-izbový byt | balkón | investičná príležitosť REB.sk ponúka

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

209,000 € 4265 €/m²

Novinka
Novinka

REB.SK 3-izbový byt v štandarde vrátane kuchyne len 15 minút od BA

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 83.35 m²

REB.SK ponúka na predaj 3 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v cene. Vrátane kuchynskej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Šamorín

209,201 € 2510 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NOVOSTAVBA 2024 – Elegantný 3izb dvojdom s terasou,dizajnovou kuchyňou

Reality Malacky

Rodinný dom | Nezadaná | 78 m²

Pokojné bývanie na slepej ulici, moderné novostavby v okolí a príjemná atmosféra rodinnej štvrt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malacky

355,000 € 4551 €/m²

Novinka
Novinka

TOP Moderná novostavba v Moste pri Bratislave - časť Zelená voda

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Záhradná | 72 m²

Hľadáte bývanie, ktoré v sebe spája modernú architektúru, maximálne súkromie a blízkosť prírody

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

260,000 € 3611 €/m²

Novostavba 3-izbového domu v Moste pri Bratislave - časť Zelená voda

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Záhradná | 63.1 m²

Tento dom je ideálnou voľbou pre mladý pár, menšiu rodinu alebo ako víkendový dom na nadštandar

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

240,000 € 3803 €/m²

V novostavbe 2-izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Galvaniho ulici, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre tých,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

Novostavba - 3- izb. byt s 2 balkónmi a garáž. na ul. Jána Ondruša

Reality Stupava

3 izbový byt | Ulica Jána Ondruša | 80 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový holobyt s dvoma balkónmi v Stupave na ul. Jána Ondruša. Byt sa nach

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stupava

237,000 € 2963 €/m²

PREDAJ - Garáž na ulici Údernícka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Údernícka | 21 m²

Ponúkame na predaj priestrannú garáž o výmere 21 m² na -1. poschodí bytového komplexu v lukrat

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

65,000 € 3095 €/m²

Krásny 3- izb. byt s loggiou a park. státím na ulici Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový, slnečný a priestranný byt v novostavbe, situovaný v krásnom zeleno

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

314,000 € 4078 €/m²

REZERVOVANÉ - Parkovacie státie Arboria Trnava

Reality Trnava

Garáž | 12.5 m²

REZERVOVANÉ - Realitná kancelária Maxim Real ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie v pro

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Trnava

16,900 € 1352 €/m²

TOP - REZERVOVANÝ : Stačí sa len nasťahovať a bývať

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 83.73 m²

Hľadáte moderné bývanie v pokojnej a zelenej časti Bratislavy, kde sa spája komfort, kvalitné z

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

349,000 € 4168 €/m²

3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Malé Leváre, okres Malacky

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Malé Leváre, v pokojnej lokalite

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

205,000 € 2050 €/m²

Novinka
Novinka

2- izbový byt v obci Miloslavov s predzáhradkou

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Ponúkame na predaj pekný dvojizbový byt o celkovej výmere 58,08 m² so záhradou o celkovej výmer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

214,000 € 3690 €/m²

Veľký, slnečný a priestranný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Vrakuňská cesta | 103.5 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Vrakunskej ulici v oby

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

350,000 € 3382 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANE! Moderný 4-izbový dom s krbom,terasou a smart technologiou

Reality Kostolište

Rodinný dom | Nezadaná | 119 m²

Moderný, praktický a pripravený na okamžité bývanie. Tento 4-izbový rodinný dom z roku 2021 sa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kostolište

269,900 € 2268 €/m²

Moderný samostatne stojaci 4-izbový bungalov, Láb okres Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci moderný rodinný dom skolaudovaný v roku 2016, ktorý zaujm

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Láb

355,000 € 3447 €/m²

Novinka
Novinka

V projekte III. Veže - 2 izbový byt na Bajkalskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 64.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s nádherným výhľadom v projekte Tri Veže na ulici B

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

308,000 € 4798 €/m²

REZERVOVANE! ŠTYLOVA NOVOSTAVBA 3-IZB. DOMU V KOSTOLIŠTI

Reality Kostolište

Rodinný dom | Nezadaná | 83 m²

Predstavujeme vám moderný 3-izbový rodinný dom (novostavba 2021), ktorý dokazuje, že kvalita bý

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kostolište

235,000 € 2831 €/m²

REZERVOVANE!Novostavba 4-izbového RD s terasou, 391 m² pozemok

Reality Kostolište

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom – novostavbu z roku 2020 v pokojnej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kostolište

325,000 € 3421 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe Einpark Residence

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, nachádza sa v novostavbe Einpark Residence na Zadunajskej cest

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

498,000 € 6385 €/m²

TOP - 5-izbový rodinný dom, dvojpodlažný, podpivničený, Kátlovce

Reality Kátlovce

Rodinný dom | Nezadaná | 184 m²

Realitná kancelária Maxim Real vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci 5-izbový rodi

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kátlovce

255,000 € 1386 €/m²

1-izbový byt v dokončenej novostavbe Čerešne Living, BA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nezadaná | 39 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v práve dokončenej novostavbe Čerešne Living od renomovaného de

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Garážové státie na Sliačskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Sliačska | 13 m²

Ponúkame na predaj garážové státie v novostavbe Ahoj Park, na adrese Sliačska Podlažie: −2 B

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

34,500 € 2654 €/m²

Ponúkame na predaj moderný byt na Krajinskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

5 a viac izbový byt | Krajinská | 89.4 m²

Ponúkame na predaj moderný a komfortný byt nachádzajúci sa na Krajinskej ulici v mestskej časti

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

310,000 € 3468 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8536)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (739)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23127)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30461)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Upresniť hľadanie