Na PREDAJ novostavba 3i bytu 87m2 s dvomi terasami 73m2 a vírivkou v Centre mesta

Reality Nitra

3 izbový byt | 160 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pred

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

NA PREDAJ apartmány (novostavba) pri mori v Chorvátsku

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Stanislava Hoppe +421 910 318 899 e-mail: stanka.hoppe@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

Na PREDAJ novostavba 2i bytu s balkónom v Rezidencii Golianovo

Reality Golianovo

2 izbový byt | Nezadaná | 50.13 m²

Katarina Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Golianovo

Info v RK

FOR SALE NA PREDAJ exkluzívna vila pri mori, priamo na pláži - Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Iný objekt na bývanie | Chorvátsko

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.06.2025
Domy na predaj

Cena dohodou

Na PREDAJ Exkluzívna vila 320m2, pozemok 701m2 s výhľadom na golfové ihrisko v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 320 m²

Publikované: 01.06.2024 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ MODERNÝ bungalov v obci Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | Pohranická ulica | 120 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Ponúkam

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malý Lapáš

Cena dohodou

Na PREDAJ 4i bungalov Nitra - Nový- Cabaj

Reality Nitra

Rodinný dom | 90 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 3211 €/m²

Na PREDAJ novostavba 3i byt so záhradkou v Rezidencii Golianovo

Reality Nitra

3 izbový byt | 68.19 m²

Katarína Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

Na PREDAJ novostavba 1i bytu s balkónom v Rezidencii Golianovo

Reality Golianovo

1 izbový byt | Nezadaná | 35.86 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Golianovo

Info v RK

Na PREDAJ Exkluzívna vila 320m2 na golfovom ihrisku v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Nitra | 280 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pre

Publikované: 13.03.2023 Aktualizované: 22.02.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ 5 i novostavba bungalov s garážou v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 180 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na predaj 4

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 30.01.2025
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Pripravujeme Na PREDAJ - Štýlová 4-izbová novostavba -Nitra - Veľké Zálužie

Reality Veľké Zálužie

Rodinný dom | Hlavná | 137 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Pripravu

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Zálužie

245,000 € 1788 €/m²

REZERVOVANÉ Na PREDAJ - 4izbova NOVOSTAVBA - pripravená na okamžité nasťahovanie

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

V2 Real Estate ponúka na predaj moderný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v pokojnej a vyh

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

235,000 € 2611 €/m²

Predaj 2i bytu s parkovacím státím, ul. Svornosti

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Ulica Svornosti | 52.55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2i byt v novostavbe skolaudovaného bytového domu na ulici Svornos

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

223,000 € 4244 €/m²

Predaj 3i rodinný dom so zimnou záhradou v obľúbenej časti Rajky, krb, pozemok 540 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj priestranný, jednopodlažný montovaný rodinný dom so zimnou záhradou a krbom.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

259,000 € 2866 €/m²

Predaj 3i byt s balkónom v uzatvorenom areáli, Viladomy, Rajka

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj priestranný plne zariadený 3 izbový byt s balkónom. Byt s rozlohou 58 m² je

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

145,000 € 2500 €/m²

Predaj 4i rodinný dom pri ramene Dunaja, pozemok 394 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom (bungalov) z roku 2021. Do

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

226,000 € 2935 €/m²

Predaj 5i rodinný dom na slnečnom 1284 m2 pozemku, Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | Bezenye

Ponúkame na predaj priestranný, tehlový 5-izbový rodinný dom (153,13 m2) na konci tichej ulice

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bezenye

293,000 € 1913 €/m²

Predaj 5i rodinný dom na slnečnom 1284 m2 pozemku, Bezenye

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Bezenye

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

293,000 € 1913 €/m²

Predaj priestranný 2i byt s krytým parkovacím miestom v novostavbe, Rajka

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame Vám na predaj 2i byt v novostavbe bytového domu v Rajke. Bytový dom je tehlový s výťah

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

120,600 € 2406 €/m²

Predaj moderného 4i rodinného domu, pozemok 544 m2, Hegyeshalom

Reality Hegyeshalom

Rodinný dom | Maďarsko | Hegyeshalom | Hegyeshalom

Ponúkame Vám na predaj 4i novostavbu tehlového rodinného domu na 544 m2 pozemku v obci Hegyesha

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hegyeshalom

199,000 € 1069 €/m²

OS Suchý Dub BD1 na predaj 3 izbový byt č.6 s garážovým státím za 268.000 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 61.41 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

193,400 € 3149 €/m²

Novinka
Novinka

🏠 Štýlový, zariadený 1,5 izbový byt v projekte MAMA-PAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 45.5 m²

Hľadáte moderné a útulné bývanie v tichej časti Dúbravky? 🌲 ProHome Real Estate vám ponúka na p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,000 € 4374 €/m²

Novinka
Novinka

V projekte ZWIRN bývanie s balkónom a zeleným vnútroblokom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN 3, ktorý spája historický industriá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,080 € 7076 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30453)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23124)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Reality v Martine (739)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie