Ponúkame pekný, nový 1-izb. byt na predaj – Mierová / Kaštieľska ul. – Ružinov – Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kaštieľska | 34.58 m²

Na predaj 1-izb. byt na rohu Kaštielskej a Mierova ul. – Ružinov / Prievoz / v bytovom dome vo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5205 €/m²

Na prenájom 1-izb. byt Donnerova ul.

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Donnerova | 33 m²

Na prenájom 1-izb. byt Donnerova ul. - Karlová Ves, byt po rekonštrukcii a komplet zariadený.

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok – Zálesie - Senec

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Družstevná | 831 m²

Na predaj - Stavebný pozemok v blízkosti jazera Štrkovka - Zálesie / SC Ponúkame Vám jedinečn

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Zálesie

269,000 € 324 €/m²

Na prenájom 2-izb. byt Páričkova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 50 m²

Na prenájom 2-izb. byt Páričkova ul. - Nivy v širšom centre m.č. NIVY / BA II., po rekonštrukc

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izb. byt ul. Hany Meličkovej

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Hany Meličkovej | 42 m²

Na prenájom 1-izb. byt ul. Hany Meličkovej - Karlova Ves byt po rekonštrukcii Rozloha bytu :

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izb. byt Ďatelinová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Ďatelinová | 49 m²

Na prenájom 1-izb. byt Ďatelinová ul. - Ružinov v blízkosti OC Retro s parkovacím miestom, zari

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izb. byt v Novostavbe Nuppu – Hraničná – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 48 m²

Realita kancelária GRAFT ponúka na prenájom nový byt, skolaudovaný byt z roku 2021 v novostavbe

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

760 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom 3-izb. byt ul. Líščie Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Líščie nivy | 77 m²

Na prenájom 3-izb. byt ul. Líščie Nivy - Ružinov o výmere 77 m2 + loggia 5 m2, 3/12, výťah, či

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Záhrada – Ovocinár – Stupava

Reality Stupava

Záhrada | Pajštúnska | 470 m²

RK-GRAFT ponúka záhradu s chatkou v záhradkárske oblasti Ovocinár – Stupava / MA. Celková rozl

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Stupava

60,000 € 128 €/m²

1 izb.byt + LOGGIA + KLÍMA + PIVNICA

Reality Levice

1 izbový byt | Nezadaná | 36.79 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj plne zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Levice

89,900 € 2444 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ - NOVÁ CENA rodinný dom v obci RAD okr.Trebišov

Reality Trebišov

Rodinný dom | 100 m²

Ralitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka NA PREDAJ len u nás rodinný domček v obci RAD okr.Tre

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trebišov

35,000 € 350 €/m²

Novinka
Novinka

NOVÁ CENA-NA PREDAJ- 5i rodinný dom Zvolenská Slatina

Reality Zvolen

Rodinný dom | 120 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka len u nás NA PREDAJ zaujímavý rozostavaný 5 izbový r

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Zvolen

208,000 € 1733 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, rodinný dom Turzovka - Turkov

Reality Turzovka

Rodinný dom | 230 m²

Zachovalý 3-podlažný dom v Turkove na 1824 m² pozemku – polosamota s celoročným prístupom. Zákl

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Turzovka

120,000 € 522 €/m²

Novinka
Novinka

LARES reality: Slnečný rovinatý pozemok na výstavbu domu, 587 m2, Dvorec, Bánovce nad Bebravou

Reality Dvorec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 576 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj ideálny slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 576 m

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Dvorec

46,000 € 80 €/m²

Na predaj ZÁHRADA s CHATKOU, osada Flóra Prievidza, pozemok 398 m2

Reality Prievidza

Záhrada | Sebedražská cesta | 398 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj záhradu s drevenou chatkou v záhradkárskej osade Flóra v Prievidz

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

24,000 € 60 €/m²

LARES Reality: Krásny pozemok s výhľadom na priehradu, na výstavbu rodinného domu, 692 m2, Kostolná Ves, okres Prievidza

Reality Kostolná Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 692 m²

Bývanie s úžasným výhľadom na priehradu Nitrianske Rudno a okolitú neporušenú prírodu získate k

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kostolná Ves

60,000 € 87 €/m²

LARES reality: Exkluzívne: RADOVÁ ZÁSTAVBA 4 izb. RODINNÝCH DOMOV na kľúč, MALINOVÁ, okres Prievidza

Reality Malinová

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

Pripravujeme pre Vás nové bývanie v Malinovej v okrese Prievidza – v nádhernom slnečnom prostre

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Malinová

180,000 € 1748 €/m²

NA PRENÁJOM: Pekný 3-izb.byt Prievidza, 72 m2, zariadený

Reality Prievidza

3 izbový byt | Šulekova | 70 m²

Za cenu 670,- Eur za mesiac spolu s energiami ponúkame na dlhodobý prenájom slnečný 3 izbový zr

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

670 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj 1 izbový byt v Prievidzi

Reality Prievidza

1 izbový byt | 38 m²

TUreality ponúka na predaj 1-izbový byt v centre mesta Prievidza. Byt sa nachádza na prvom posc

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prievidza

66,000 € 1737 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívny byt s terasou, garážou, Nad Tehelňou v Trenčíne

Reality Trenčín

5 a viac izbový byt | Nad tehelňou | 194 m²

Na prenájom ponúkame exkluzívny 4‑izbový byt na ulici Nad Tehelnou v Trenčíne. Nehnuteľnosť pos

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

2,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Znížená cena! Udržiavaná záhrada so studňou a chatkou

Reality Galanta

Záhrada | Šalská | 200 m²

Directreal Partner - Ponúkam Vám krásnu, udržiavanú záhradu na Šalskej ceste, v záhradkárskej

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

5,900 € 30 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Nadštandardný rodinný dom s garážou a s veľkou záhradou

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Topoľová | 180 m²

Directreal Next Home - Luxusné rodinné bývanie v srdci Hamuliakova Predstavujeme vám výnimočn

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

440,000 € 2444 €/m²

Novinka
Novinka

4-izb. byt v RD s dvomi bytovými jednotkami v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Azalková | 89.86 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkame 4 izbový byt v RD s dvomi bytovými jednotkami, ulica Azalkov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

300,000 € 3339 €/m²

Kompletne zariadený a klimatizovaný 3 izb. byt so zasklenou loggiou – BUDATÍNSKA ULICA, PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 70 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený a klimatizovaný 3 izbový byt so zasklenou loggiou na B

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (22946)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie