** NOVOSTAVBA ** 4 izb. RD s predprípravou na krb a so zastrešenou terasou ÚP 125m2, pozemok 609m2 - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 125 m²

Ponúkame na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu typu bungalov v novej lokalite na ulici P

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

389,000 € 3112 €/m²

4 izbový podpivničený RD s garážou, ÚP 150m2, pozemok 1629m2 – Poľovnícka ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poľovnícka | 150 m²

Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4 izbový podpivničený rodinný dom s garážou vo výbornej lo

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

395,000 € 2633 €/m²

** NOVOSTAVBA ** 4 izbové mezonety v dvojdome, ÚP 120m2 – OKRUŽNÁ ULICA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Okružná | 120 m²

Ponúkame na predaj dva 4 izbové mezonetové byty v rodinnom dome s dvomi bytovými jednotkami na

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 09.09.2025
Domy na predaj Bernolákovo

265,000 € 2208 €/m²

** PRÁVE SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA ** Úžasný 4 izb. byt s terasou a 2 garáž. státiami v cene – MIEROVÁ, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 116.66 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 4 izbový byt V PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE REZIDENCIA MIERO

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

589,000 € 5049 €/m²

SIMCITY│Predaj 2-izbového bytu v tehlovej bytovke s 3 balkónmi na Uhlisku

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 9. mája | 58.8 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v tehlovej bytovke s výťahom, ktorý zaujme najmä tr

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

184,999 € 3146 €/m²

EQUITY, realitná kancelária – INTERNET, TV A ENERGIE v cene – REPREZENTATÍVNY priestranný byt S BALKÓNOM V SKVELEJ LOKALITE !

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 76 m²

EQUITY, realitná kancelária – v exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na prenájom kompletne z

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,180 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA: Na predaj DVOJ DOM, blízko prírody, PRIEVIDZA

Reality Prievidza

Rodinný dom | Bazová | 90 m²

Predstavte si svoj nový domov, v lone prírody, avšak v Meste, kde máte všetko na skok. Sídlisko

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Prievidza

284,000 € 3156 €/m²

Novinka
Novinka

So súhlasom majiteľa prenajmeme 1 izb. byt na Geologickej ul.

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Geologická | 24 m²

So súhlasom majiteľa prenajmeme 1 izb. byt , so spacím kútom, na Geologickej ul. byt ma rozlohu

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

600 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

OKAMŽITÉ BÝVANIE * 2- IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, LOKALITA PLAVISKO

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Do Baničného | 46 m²

Upozornenie: Snímky uverejnené v inzertáte NEBOLI UPRAVENÉ POMOCOU AI a zodpovedajú REÁLNEMU ST

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

88,000 € 1913 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ RODINNÝ 4-IZBOVÝ BYT NA KĽAČNE * BALKÓN * ZARIADENIE * IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Klačno | 79 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

160,000 € 2025 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V REKONŠTRUKCII, PRI ZIMNOM ŠTADIÓNE

Reality Ružomberok

Rodinný dom | K. Sidora | 170 m²

Ak Vás ponuka zaujme, neváhajte a kontaktujte 0905/115500 alebo henoch@nehnuteľnosti-predaj.sk

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Ružomberok

205,000 € 1206 €/m²

REZERVOVANÉ: 1-IZBOVÝ BYT S 2 LOGGIAMI PRI ÚVN

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Poľná | 37 m²

A-Byt COnsult má super ponuku 1-izbového investičného bytu v zateplenom, renovovanom dome blízk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

Info v RK

Rezervované: VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT PRIAMO V CENTRE, BALKÓN, ŠPAJZA

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 61 m²

Rezervované! **********************************************************************************

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

133,000 € 2180 €/m²

Na prenájom: Klimatizovaná kancelária 36 m² – Kopčianska, Petržalka, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Kopčianska | 36 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na prenájom samostatnú klimatizovanú kanceláriu o vým

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Predám veľký 1 izbový byt na Podborovej

Reality Zvolen

1 izbový byt | Jedľová | 38 m²

MP- Reality ponúka na predaj veľký 1 izbový byt s úžitkovou plochou 38 m2, ku ktorému prináleži

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Zvolen

100,000 € 2632 €/m²

Novinka
Novinka

KOLLÁROVO NÁMESTIE-priestory 151 m2,MOŽNOSŤ ROZDELENIA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kollárovo námestie | 151 m²

Ponúkame na prenájom priestory na Kollárovom námestí v mestskej časti BA I - Staré Mesto. Prie

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom : TOP PONUKA - 4 - izbový byt s garážou v Starom Meste - Sokolská

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sokolská | 102 m²

JKV REAL ponúka na prenájom jedinečný 4 - izbový byt s garážou na Sokolskej ulici v Bratislave.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BOSEN| 4 izbový RD bez kompromisov-bazén, terasa, dvojgaráž

Reality Malinovo

Rodinný dom | Okružná | 146 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 4-izbový rodinný dom typu bungalov s bazé

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malinovo

499,000 € 3418 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Byt v historickom štýle – centrum Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Farská | 80 m²

mám konkrétneho klienta, ktorý hľadá byt v staromestskom štýle v centre Nitry. Preferencie klie

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Nitra

200,000 € 2500 €/m²

Novinka
Novinka

Byty s vlastným pozemkom a terasou v novom projekte – Veľký Meder

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Józsefa Nagy Rátza | 98 m²

AVE estate Vám s radosťou ponúka na predaj 3 izbové byty s vlastným pozemkom, terasou a parkova

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

139,900 € 1428 €/m²

Dizajnový rodinný dom so záhradnou dokončením na kľúč, oplotenie, parkovanie a trasa

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Centrálna ulica | 97 m²

AVE estate Vám ponúka rodinný dom, ktorý je súčasťou troj - domu s vlastným pozemkom. Výmera po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

303,000 € 3124 €/m²

SKOLAUDOVANÉ - 4 izbové rodinné domy v štandarde, oplotenie, tepelné čerpadlo, 2x kúpeľňa, špajza

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | 90 m²

AVE estate ponúka na predaj 4 izbové rodinné domy, ktoré sú súčasťou obľúbených dvoj-domov v no

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

185,000 € 2056 €/m²

Priestranný 4-izbový byt (90 m²) s krásnym výhľadom – Skačany okr. Partizánske

Reality Skačany

4 izbový byt | 90 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete dovoliť a zároveň pretvoriť presne podľa svojich predstáv, a

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Skačany

55,000 € 611 €/m²

Novinka
Novinka

Príjemný, kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v tichej lokalite

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Žitnoostrovská | 144 m²

AVE estate ponúka na predaj priestranný samostatne stojací rodinný dom s výmerou 144m2 na oplot

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,900 € 1735 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22946)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Upresniť hľadanie