Na predaj záhrada v lokalite - Devínska cesta

Reality Bratislava-Karlova Ves

Záhrada | Devínska cesta | 827 m²

Ponúkame na predaj záhradu v obľúbenej rekreačnej oblasti – ul. Devínska cesta, mestská časť De

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

120,000 € 145 €/m²

Na prenájom veľký 2-izb. byt ul. Planét

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Planét | 54 m²

Na prenájom veľký 2-izb. byt ul. Planét - Ružinov kompletná rekonštrukcia, zariadený Rozloha

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izb. byt Drobného ul.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného | 33 m²

Na prenájom 1-izb. byt Drobného ul. - Dúbravka, byt po kompletnej rekonštrukcii, komplet zariad

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Pekný 2-izb. byt v novostavbe – Zadunajská cesta – Petržalka, s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47.5 m²

GRAFT ponúka 2 izb. byt v Novostavbe – Zadunajská cesta , Petržalka / BA V. – komplet zariadený

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

640 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-gars. Podunajská ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garsónka | Podunajská | 30 m²

Na prenájom 1-gars. Podunajská ul. - Vrakuňa, po kompletnej rekonštrukcii, komplet zariadená D

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

630 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izb. byt v Novostavbe BORY - Mateja Encingera

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Mateja Encingera | 47 m²

GRAFT ponúka 2 izb. byt v Novostavbe Bory Home , ul. Mateja Encingera, Lamač / BA IV. - komplet

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

779 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Priestranný 4-izb. byt – Bieloruská ulica – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Bieloruská | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný, veľmi dobre dispozične riešený 4-izbový byt na Bieloruskej ulic

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

229,000 € 2827 €/m²

Na prenájom 2-izb. byt v Novostavbe Dornyk - Vietnamská ul. - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 42 m²

GRAFT ponúka 2 izb. byt s parkovacím miestom v Novostavbe DOM DORNYK , Ivanská cesta, Trnávka /

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na predaj 1-izbový byt v širšom centre Bratislavy – Miletičova ulica,

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 45 m²

Na predaj 1-izbový byt v širšom centre Bratislavy – Miletičova ulica, mestská časť Nivy (BA II)

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4222 €/m²

Parkovacie miesto na predaj – Antolská – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Antolská | 12 m²

Realitná kancelária GRAFT ponúka na predaj parkovacie miesto na terase bytového domu na Antolsk

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

22,900 € 1908 €/m²

Ponúkame na prenájom garsónku – Haburská ul. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Haburská | 30 m²

Realitná kancelária GRAFT ponúka moderné bývanie v jednej z najobľúbenejších lokalít Bratislavy

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na predaj 2- izbový byt Fedáková ul.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 53 m²

Na predaj 2- izbový byt Fedáková ul. – Dúbravka s loggiou v pôvodnom stave. Rozloha bytu : 53

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 € 4226 €/m²

Stavebný pozemok v novo vybudovanej lokalite v mestskej časti Rača, Bratislava.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 503 m²

GRAFT ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 503 m² v novo vybudovanej lokalite v mestskej

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

290,000 € 577 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v Bratislave

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Janíkovské Role | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v Bratislave – Petržalka (Janíkovské role

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Ponúkame na predaj 2 bytové jednotky v Novostavbe - Vajnory - Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Hospodárska | 91.54 m²

Realitná kancelária GRAFT ponúka na predaj 2 bytové jednotky v tichej lokalite Vajnory Ponúkam

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

369,000 € 4031 €/m²

Na predaj veľký 2-izb. byt s možnosťou prerobenia na 3-izbový - Čmelíkova ul. - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Čmelíkova | 63 m²

Predáme 2 izbový byt nachádzajúci sa na ul. Čmelíkova- Bratislava- Ružinov. Byt má veľkorysú ro

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,000 € 3603 €/m²

Ponúkame na prenájom 2-izb. byt s parkovaním v novostavbe Ovocné Sady – Ivanská cesta – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 56 m²

GRAFT ponúka 2 izb byt s parkovacím miestom v Novostavbe OVOCNÉ SADY – Ivanská cesta , Ružinov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Krátkodobý prenájom 1-izb. bytu - Adrusovova ul. - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Andrusovova | 30 m²

GRAFT ponúka na prenájom v 1 – izb. byt v kvalitnej cca 20 ročnej stavbe – Andrusovova ul. Petr

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izb. byt Nejedlého ul.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nejedlého | 38 m²

Na prenájom 1-izb. byt Nejedlého ul. – Dúbravka byt po kompletnéj rekonštrukcii, zariadený Roz

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 3 kancelárke priestory na Studenej ul. - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Studená | 30 m²

Prenájom klimatizovaných a neklimatizovaných kancelárií v administratívnej budove na Zlatých pi

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

350 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izb. byt ul. Odbojárov - BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Odbojárov | 56 m²

Na prenájom 2-izb. byt ul. Odbojárov - BA N. Mesto, 56 m2, 1/4, pivnica, výťah, bez loggie. B

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj 2-gars. Stavbárska ul. - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | Stavbárska | 40 m²

Na predaj 2-gars. Stavbárska ul. po kompletnej rekonštrukcii – Vrakuňa / BA II. / Rozloha bytu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

110,000 € 2750 €/m²

Rodinný dom /vila/ - Devín

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Habánska | 240 m²

Rodinný dom /vila/ na pozemku 1600 m2 s možnosťou rozdelenia na dva samostatné pozemky s vlastn

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Na prenájom pekný 3-izb. byt v Novostavbe - Fialová ul. - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 58.42 m²

GRAFT ponúka 3 izb. byt s parkovacím miestom - Novostavba Slnečnice VILLADOMY , Fialová ul. Pet

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Rodinné domy na predaj (22946)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie