Ponúkame na predaj pekný rodinný dom v obci Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Figová ulica | 139 m²

Realitná kancelária GRAFT ponúka na predaj 4-izb. rodinný dom v obci Miloslavov, len na skok od

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

389,500 € 2802 €/m²

Na predaj priestranný 1-izb. byt Uzbecká ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 37 m²

Na predaj priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 1-izbový byt s parkovacím miesto v novos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

185,000 € 5000 €/m²

Ponúkame na prenájom 3-izb. byt v Novostavbe - Mierová ulica -Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 63 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v novostavbe na Mierovej ulici v Ružinove. - mod

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj 1-gars. byt Vilová ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Vilová | 25 m²

Na predaj 1-gars. byt Vilová ul. - Petržalka v OV. výmera: 24,8 m² vrátane loggie poschodie: 2

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6400 €/m²

V ponuke 2-izb. byt v Novostavbe na ulici Gustáva Mallého – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Údernícka | 43.6 m²

GRAFT ponúka v Novostavbe 2 izb. byt – ul. Gustáva Mallého , Petržalka / BA V. – kompletne zar

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izb. byt Vlčie hrdlo

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Na prenájom 1-izb. byt Vlčie hrdlo - Ružinov, byt po rekonštrukcii, komplet zariadený. Rozloha

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rodinný dom /vila/ - Devín

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Habánska | 240 m²

Rodinný dom /vila/ na pozemku 1600 m2 s možnosťou rozdelenia na dva samostatné pozemky s vlastn

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Na predaj 1-byt v novostavbe AGÁTY - Agátová ul. – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Na predaj 1- byt v novostavbe AGÁTY - Agátová ul. – Dúbravka v OV, 25 m2, 1/4, priestranná l

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Na predaj 3,5 izb. byt Martinčekova ul. - Pôvodný stav

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 70 m²

Na predaj 3,5 izb. byt Martinčekova ul.- Ružinov, 70 m2, 2/10, 2 x výťah, loggia, pôvodný stav

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

241,000 € 3443 €/m²

Na predaj 3-izb. byt BORY BÝVANIE s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Na predaj 3-izb. byt BORY BÝVANIE s parkovacím miestom - Novostavba ul. H. Ponickej , Lamač / B

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

330,000 € 4286 €/m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Pri mlyne | 1,004 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu dvoch samostatne stojacich rodinných dom

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

510 €/m2 510 €/m2

Priestranný rodinný dom pri Horskom parku – Kubániho ul. – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Kubániho | 308.81 m²

Realitná kancelária Graft ponúka na predaj priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom o výme

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,300,000 € 4210 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok Malinovo

Reality Malinovo

Pozemok pre rodinné domy | Tri vody | 650 m²

Na predaj Stavebný pozemok Malinovo – Tri vody Rozloha pozemku : 650 m2 ( 18 x 36 ) Inžiniersk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Malinovo

260,000 € 400 €/m²

Na prenájom 2-izb. byt Ďatelinová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ďatelinová | 70 m²

Na prenájom 2-izb. byt Ďatelinová ul. - Ružinov s parkovacím miestom, komplet zariadený , po r

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

880 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového klimatizovaného bytu – Gajova ulica, Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gajova | 75 m²

Ponúkame na prenájom pekný 2-izbový byt v tichej zelenej lokalite historického centra Bratislav

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izb. byt Dohnányho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Dohnányho | 35 m²

Na prenájom 1-izb. byt Dohnányho ul. - NIVY v širšom centre Bratislavy, byt po rekonštrukcii, z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izb. byt Vajnorská ul. - Nové Mesto - Pri OC VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 2-izbový byt na Vajnorskej ul

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 1-izbového bytu - Novostavba AGÁTY - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 25 m²

GRAFT ponúka 1-izbový v novostavbe AGÁTY - ul. Agátová , Dúbravka / BA IV. - komplet zariaden

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

550 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 697 m²

Na predaj stavebný pozemok Bernolákovo o rozlohe 697 m² v lukratívnej a vyhľadávanej časti Poz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

260,003 € 373 €/m²

Na predaj 1-gars. ul. Čsl. parašutistov

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Čsl. parašutistov | 18 m²

Na predaj 1-gars. ul. Čsl. parašutistov – Nové Mesto v širšom centre Bratislavy – BA III. čiast

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

125,000 € 6944 €/m²

Stavebný pozemok ANNA MAJER – Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Vŕbová ulica | 613 m²

Stavebný pozemok ANNA MAJER – Miloslavov, v novo vybudovanej lokalite / SC / Ponúkame Vám jedi

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

189,000 € 308 €/m²

Na predaj – záhrada s chatkou – DNV / Záhorska Bystrica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Devínske jazero | 400 m²

Ponúkame na predaj záhradu s drevenou chatkou v krásnej tichéj lokalite v osobnom vlastníctve.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

94,000 € 235 €/m²

Na predaj záhrada v lokalite Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 393 m²

GRAFT ponúka záhradu v záhradkárskej osade – Mokráň záhon – Trnávka / BA II. Ponúkame na predaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

125,000 € 318 €/m²

Na prenájom nový 1-izb. byt v Novostavbe – Vajnorská ul. – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Vajnorská | 36 m²

GRAFT ponúka 1 izb. byt ( garsonka ) v Novostavbe – Vajnorská ul. Nové Mesto / BA III. – komple

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

625 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (22946)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie