PRENAJATÉ - 2 IZBOVÝ LUXUSNÝ BYT S GARŽOVÝM STÁTÍM ROZLOHA BYTU 51,52 M² + 35,71 M² TERASA

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrová ulica | 51.52 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 2 - izbový klimatizovaný, luxusne a vkusne zariadený nový byt

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PREDAJ - RODINNÝ DOM - PAVLICE, CELKOVÁ ROZLOHA 1469M²

Reality Pavlice

Rodinný dom | Nezadaná | 276 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v obci Pavlice. CENA: 310 000 EUR CELK

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Pavlice

310,000 € 1123 €/m²

PREDAJ - 2-IZBOVÝ BYT, SLÁDKOVIČOVO-FUČÍKOVA, 100,16M² + BALKÓNY 10,06M²

Reality Sládkovičovo

2 izbový byt | Fučíkova | 90.1 m²

Ponúkam Vám na predaj nadštandardný byt s dispozíciou 2+1 vo veľmi vyhľadávanej lokalite v cent

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Sládkovičovo

169,000 € 1876 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ – MODERNÁ NOVOSTAVBA PRI VOJČIANSKOM JAZERE

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 78.32 m²

Ponúkame na predaj modernú novostavbu rodinného domu nachádzajúcu sa v pokojnej a bezpečnej rek

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

220,000 € 2809 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - RODINNÝ DOM - PAVLICE, CELKOVÁ ROZLOHA 1469M²

Reality Trnava

Rodinný dom | 276 m²

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trnava

310,000 € 1123 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - RODINNÝ DOM - MALÁ MAČA - CELKOVÁ ROZLOHA 2 719 M²

Reality Malá Mača

Rodinný dom | 184.74 m²

Ponúkame Vám na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Malá Mača pri Sládkovičove Celková rozloha

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Malá Mača

365,000 € 1976 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM, KOŠÚTY PRI GALANTE

Reality Košúty

Rodinný dom | 146.66 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 5- izbový rodinný dom, ktorý obklopuje krásna záhrada z každej s

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Košúty

338,000 € 2305 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - PREDAJ - 2-IZBOVÝ BYT, PRIEKOPNÍCKA, 35,80M²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Priekopnícka | 35.8 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt na Priekopnickej ulici v Bratislave, časti Podunajské Bisku

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4749 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Pozemky pre sociálnu výstavbu – Suchá nad Parnou (3120 m²)

Reality Suchá nad Parnou

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 3,120 m²

Na predaj: Pozemky pre sociálnu výstavbu – Suchá nad Parnou (3120 m²) Cena: 165 000 € Ponúkam

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

165,000 € 53 €/m²

KARAS | MEZONETOVÝ 5-IZBOVÝ BYT | PEZINOK, SUVOROVOVA ULICA | 130 m²

Reality Pezinok

5 a viac izbový byt | Suvorovova | 101 m²

Hľadáte priestor rodinného domu, ale chcete výhody bytu? Tento mezonetový 5-izbový byt v Pezink

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Pezinok

289,900 € 2870 €/m²

Novinka
Novinka

MODERNÝ DVOJIZBOVÝ BYT, 37M2, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného 24 | 37 m²

Predávame krásny 2-izbový byt v Dúbravke – na ulici Drobného 24. Byt vás zaujme najmä svojou re

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4865 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE na predaj lukratívny rodinný dom, Medzilaborce (N276-12-MIM)

Reality Medzilaborce

Rodinný dom | kpt. Nálepku | 320 m²

N276-12-MIM Zverejňujeme iba aktuálne ponuky. Cena na vyžiadanie v RK. BONUS pre klienta

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Medzilaborce

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom s potenciálom, Čertižné (N277-12-MIM)

Reality Čertižné

Rodinný dom | 0 m²

N277-12-MIM Zverejňujeme iba aktuálne ponuky. BONUS : Nádherná nedotknutá príroda Nízkych

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Čertižné

90,000 €

Novinka
Novinka

Na predaj obci RD - Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Nezadaná | 64 m²

Na predaj obci RD - Most pri Bratislave, Novostavba Bungalov v rekreačnej oblasti ZELENA VODA,

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

250,000 € 3906 €/m²

Na predaj murovaná garáž s pozemkom - Chemická ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Chemická | 21 m²

Na predaj murovaná garáž s pozemkom - Chemická ul. Nové Mesto / BA III. Rozloha garáže : 21 m

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

35,000 € 1667 €/m²

Na prenájom veľký 2-izb. byt ul. Planét

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Planét | 54 m²

Na prenájom veľký 2-izb. byt ul. Planét - Ružinov kompletná rekonštrukcia, zariadený Rozloha

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok s drevostavbou – Bojnická ul.

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²

Na predaj pozemok s drevostavbou – Bojnická ul. Rača / BA III. Osobné vlastníctvo, na široké mo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

129,000 € 1433 €/m²

Záhrada – Rača v lokalite Nová hora

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Nezadaná | 487 m²

GRAFT ponúka Záhradu v lokalite Nová hora. Rozloha pozemku: 487 m² + podiel na prístupovej ces

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

150,000 € 308 €/m²

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 701 m²

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Bratislavy o rozlohe 701 m2 Pozemok sa nachádza na Pyrene

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

670,000 € 956 €/m²

Na prenájom 2-izb. byt Galvaniho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 48 m²

Na prenájom 2-izb. byt Galvaniho ul. - Trnávka s garážovým státím v novostavbe / BA II., 48 m2

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom pekný 3-izbový byt v lokalite Devínska Nova Ves.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Eisnerova | 68 m²

Ponúkame na prenájom útulný 3-izbový byt v lokalite Devínska Nova Ves. Byt je ideálny pre pár,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom 3-izb. byt Robotnícka ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Robotnícka | 73 m²

Ponúkame na prenájom 3-izb. byt Robotnícka ul. – BA. N. Mesto, byt po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rekreačný pozemok pri lese Buková

Reality Prievaly

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 398 m²

Rekreačný pozemok pri lese – len 3 minúty chôdze od vodnej nádrže Buková Ponúkame na predaj re

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Prievaly

299,900 € 754 €/m²

Ponúkame na predaj veľkú záhradu v lokalite Žabí majer - Rača

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 864 m²

Ponúkame na predaj tri samostatné záhradné parcely v obľúbenej záhradkárskej oblasti Žabí Majer

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

120,000 € 139 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (22946)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Upresniť hľadanie