Chata na predaj- okr. Liptovský Mikuláš - Červený Kút

Reality Liptovský Hrádok

Chata, drevenica, zrub | Vyšné Fabriky | 100 m²

Túžite po vlastnej chate na Liptove v lesnom prostredí? Táto ponuka by mohla byť tá pravá pre V

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Hrádok

99,000 € 990 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačný pozemok pri Liptovskej Mare

Reality Liptovský Trnovec

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 4,885 m²

Realitná kancelária GERT vám ponúka na predaj (výhradne) rekreačný pozemok pri Liptovskej Mare

Publikované: 19.01.2024 Aktualizované: 06.03.2024
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

Cena dohodou

Chata na predaj, TOP lokalita Liptovský Ján - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Ján

Chata, drevenica, zrub | Nová | 70 m²

Chata na predaj - top lokalita - Liptovský Ján Lokalita: Top lokalita, štát v štáte - Liptovs

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Ján

209,000 € 2986 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ Liptovský Hrádok-Dovalovo - rodinný dom na predaj

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Sympatický rodinný dom v tichom prostredí na Liptove - Dovalovo - Liptovský Hrádok Realitná k

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nový rodinný dom na predaj - Liptovská Ondrašová-top lokalita

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Ondrašovská | 157 m²

Nový rodinný dom na predaj Realitná kancelária Gert vám ponúka (výhradne) na predaj nový rodin

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

549,900 € 3503 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Apartmán v aquaparku Tatralandia na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ráztocká | 55 m²

Hľadáte Investičnú príležitosť , pravidelný výnos a stálu klientelu? Apartmán v jedinečnom re

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,500 € 2973 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom obchodných, kancelárskych a výrobných priestorov- Liptovský mikuláš- bývalá stolárska dielňa

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | Belopotockého | 250 m²

Hľadáte v Liptovskom Mikuláši priestory do nájmu? Belopotockého ulica , 1 min od centra mesta.

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

750 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Apartmán pri Liptovskej Mare a aquaparku Tatralandia

Reality Liptovský Mikuláš

Iný objekt | maladinovo | 30.33 m²

Realitná kancelária GERT vám ponúka na predaj apartmán v Apartmánových domoch , nachádzajúcich

Publikované: 19.06.2019 Aktualizované: 07.10.2025
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

141,718 € 4673 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Mobilný dom na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Belopotockého | 34 m²

Realitná kancelária GERT vám ponúka na predaj moderný mobilný dom s kvalitných materiálov, k

Publikované: 14.12.2023 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

45,500 € 1338 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok pri Liptovskej Mare - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Ráztoky | 2,758 m²

Realitná kancelária GERT vám ponúka na predaj ( VÝHRADNE ) rovinatý , celodenne slnečný rekreač

Publikované: 04.06.2021 Aktualizované: 22.06.2022
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

52,402 € 19 €/m²

Krpáčovo - stavebný pozemok pri lyžiarskom vleku na predaj, určený na výstavbu rekreačnej chaty

Reality Horná Lehota

Rekreačný pozemok | Krpáčovo | 2,800 m²

Hľadáte pozemok v nádhernom prostredí a atraktívnej lokalite na výstavbu vlastnej chaty? Reali

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

159,900 € 57 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na predaj - Bobrovec - okr.Liptovský Mikuláš

Reality Bobrovec

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Túžite po Rodinnom dome pri potôčiku vo vyhľadávanej lokalite na Liptove? Máme tu pre vás výnim

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bobrovec

359,000 € 1282 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Podiel v Urbári Vrbica na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 170,000 m²

Výnimočná investičná príležitosť - pravidelný výnos - Liptov -Tatry Realitná kancelária GERT v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

1.8 €/m2 2 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK - LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - DEMÄNOVÁ

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | Demänovská cesta | 3,702 m²

Výhradne, iba v realitnej kancelárii GERT vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v Demänovej ,

Publikované: 27.04.2020 Aktualizované: 15.05.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

85 €/m2 85 €/m2

Na predaj podiel v URBÁRI IĽANOVO

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Štúrova | 300,000 m²

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

1.5 €/m2 2 €/m2

Rodinný dom na predaj - Predajňa potravín, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Objekt pre obchod | Palúčanská | 400 m²

Hľadáte priestory na podnikanie ? Frekventované miesto, top lokalita! Rodinný dom vedený na li

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

234,000 € 585 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 2 izbový byt na predaj, Liptovský Mikuláš - Nábrežie

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nábrežie 4. Apríla | 60 m²

REZERVOVANÉ - Túžite po 2 izbáku v top lokalite Liptovského Mikuláša? Pre Vás, dizajnovka, 2 i

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ ! ! ! Rodinný dom na predaj, Liptovský Mikuláš - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Demänovská | 180 m²

Rodinný dom na predaj - skvelá lokalita - Liptovský Mikuláš - Palúdzka - 200 m od Kauflandu, po

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

REZERVOVANÉ 2 izbový byt na predaj - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Jesenského | 54.6 m²

REZERVOVANÉ Hľadači bytu pri stanici zbystrite pozornosť ! 2 - izbák pri autobusovej a vlakov

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Mazonetový byt do nájmu, Liptovský Mikuláš, centrum

Reality Liptovský Mikuláš

Mezonet | Námestie Osloboditeľov | 100 m²

Realitná kancelária Gert vám ponúka (výhradne) do nájmu veľký mezonetový byt v centre mesta Lip

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok pri aquaparku Tatralandia , Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Ráztoky | 5,701 m²

Realitná kancelária GERT vám ponúka na predaj ( VÝHRADNE ) mierne svahovitý , celodenne slnečný

Publikované: 01.06.2021 Aktualizované: 10.08.2022
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

159,628 € 28 €/m²

Na predaj 2 izbový byt s garážou v novostavbe, Trenčín, 72 m2, rezidencia Zlatovská

Reality Trenčín

2 izbový byt | Zlatovská | 72 m²

DASH reality vám ponúka na predaj kompletne zariadený veľkometrážny 2-izbový byt s klimatizácio

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,900 € 2776 €/m²

Pozemok s chatkou | na predaj | Trenčín | 280 m2

Reality Trenčín

Chalupa, rekreačný domček | Východná | 280 m²

Realitná kancelária DASH reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rekreačný

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčín

20,500 € 73 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt s balkónom a park. miestom, Trenčín, Rulandská

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 44 m²

DASH reality vám ponúka na prenájom pekný, nový 2 izbový byt s vyhradeným parkovacím miestom pr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22946)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Upresniť hľadanie