REZERVOVANÉ - Na predaj veľký 2 izbový byt v centre mesta, 64 m2, Piešťany, A. Dubčeka

Reality Piešťany

2 izbový byt | Alexandra Dubčeka | 64 m²

DASH reality vám, vo výhradnom zastúpení majiteľa bytu, ponúka na predaj priestranný 2-izbový b

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Piešťany

165,000 € 2578 €/m²

Na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor blízko centra mesta, 50 m2, Trenčín, ul. Piaristická

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Piaristická | 50 m²

DASH reality vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v dobrej lokalite blízko centra mesta

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Sihoť IV | 3 izbový byt | na predaj | Trenčín | zasklená lodžia

Reality Trenčín

3 izbový byt | Clementisova | 66 m²

DASH reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný 3 izbový byt so zaskl

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trenčín

130,000 € 1970 €/m²

Na predaj stavebný pozemok nad centrom mesta, 807 m2, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre bytovú výstavbu | Karpatská | 807 m²

DASH reality ponúka na predaj pekný, slnečný stavebný pozemok v Novom Meste nad Váhom s výmerou

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

139,000 € 172 €/m²

Na predaj novostavba 4 izbový bungalov s terasou, 528 m2, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Záblatie | 528 m²

DASH reality ponúka na predaj modernú novostavbu nízkoenergetického 4-izbového rodinného domu t

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Trenčín

350,000 € 663 €/m²

Na prenájom kancelária, kancelársky priestor v centre, Trenčín, 55 m2, Mierové námestie

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 55 m²

DASH reality Vám ponúka na prenájom kanceláriu v úplnom centre Trenčína, na Mierovom námestí. P

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 1 izbový byt v novostavbe, Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Štúrova | 31 m²

DASH reality vám ponúka na prenájom pekný, slnečný 1 izbový byt v novostavbe, v Dubnici nad Váh

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok | Trenčianska Turná | projekt | povolenie | 607 m2

Reality Trenčianska Turná

Pozemok pre rodinné domy | Trenčianska Turná | 607 m²

DASH reality vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v ob

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Turná

169,900 € 280 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, balkón+lodžia, 73 m2, Trenčín, Pod Sokolice

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pod Sokolice | 73 m²

DASH reality vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3 izbový byt v Trenčíne

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trenčín

159,000 € 2178 €/m²

Na predaj novostavba- 4 izbový rodinný dom, 363 m2, Trenčín, časť Záblatie

Reality Trenčín

Rodinný dom | Lúčky | 106 m²

DASH reality vám ponúka na predaj moderný, bezbariérový 4 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Trenčín

310,000 € 2925 €/m²

Na prenájom apartmány pri mori - Bulharsko, letovisko Obzor

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

DASH reality Vám ponúka na prenájom apartmány pri mori v exkluzívnej rezidencii The Open Sea Re

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom

80 €/deň 2 €/deň/m²

Na prenájom kancelársky priestor blízko centra mesta, 65 m2, Trenčín, ul. Piaristická

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Piaristická | 65 m²

DASH reality vám ponúka na prenájom kancelársky, komerčný priestor v dobrej lokalite blízko cen

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 2 izbový byt v centre, 53 m2, Trenčín, ul. 28.októbra

Reality Trenčín

2 izbový byt | 28. októbra | 53 m²

DASH reality vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v srdci Trenčína, v zateplenom tehlovom

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trenčín

129,000 € 2434 €/m²

Na prenájom kancelária, komerčný priestor v centre, Trenčín, 65 m2, Mierové námestie

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 65 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

710 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelária, priestor v centre, Trenčín, 20 m2, Mierové námestie

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 20 m²

DASH reality Vám ponúka na prenájom kanceláriu, komerčný priestor v úplnom centre Trenčína, na

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

280 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 3 izbový byt, 120 m2, Trenčín, ul. Opatovská

Reality Trenčín

2 izbový byt | Opatovská | 120 m²

DASH reality vám ponúka na prenájom zariadený 3 izbový byt v Trenčíne, na ulici Opatovská. Byt

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj 2 izbový byt s park. miestom v novostavbe, Trenčín, 60 m2, Halalovka

Reality Trenčín

2 izbový byt | Halalovka | 60 m²

✨ DASH reality vám ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s priestrannou lodžiou (6,

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Trenčín

188,000 € 3133 €/m²

Na prenájom kancelária, komerčný priestor v centre, Trenčín, 79 m2, Mierové námestie

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 79 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

840 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom | zariadený 2 izbový byt | lodžia | Trenčín | Sihoť

Reality Trenčín

2 izbový byt | Žilinská | 46 m²

DASH reality Vám ponúka na prenájom veľmi príjemný, presvetlený 2-izbový byt s lodžiou, ktorý s

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom bytu so záhradou v novostavbe – Klin

Reality Klin

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný byt v obci Klin. Byt sa nachádza v novostavbe na prízemí a ponúka

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Klin

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj pozemku 896 m²– Beňadovo

Reality Beňadovo

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 896 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v obci Beňadovo, nachádzajúci sa priamo pred vstupom do obce

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Beňadovo

48,500 € 54 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Dva domy so spoločným dvorom v centre Trstína

Reality Trstín

Rodinný dom | Nezadaná | 154 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá ponúka priestor pre viacgeneračné bývanie, podnikanie alebo investí

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trstín

235,000 € 1526 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ- RODINNÝ DOM S GARÁŽOU V OBCI RUDNÍK PRI MYJAVE

Reality Rudník

Rodinný dom | 107.83 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Rudník, len pár minút od Myj

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rudník

110,000 € 1020 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

30 MIN od BA 4-IZBOVÁ PRIESTRANNÁ NOVOSTAVBA 167.38m² - BUNGALOV NA POZEMKU AŽ 702m² v PAVLICIACH

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 116.34 m²

REZERVUJTE SI UŽ DNES Ponúkame na predaj samostatný nízkoenergetický priestranný 4-izbový rodi

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

291,000 € 2501 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Rodinné domy na predaj (22946)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie