2-izbový byt novostavba s balkónom v centre mesta na coboriho ulici

Reality Nitra

2 izbový byt | Coboriho | 55 m²

VitoReality ponúka do prenájmu 2-izbový byt v novostavbe v centre mesta Nitry. Dispozícia bytu:

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ POZEMOK (658 m2), PANORAMATICKÝ VÝHLAD, LIKAVKA

Reality Likavka

Pozemok pre rodinné domy | 658 m²

NA PREDAJ: INVESTIČNÝ POZEMOK v obci Likavka pri Ružomberku – 658 m² | Krásne výhľady a budúci

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Likavka

69,090 € 105 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt v novostavbe na prenájom, klimatizácia, 2 parkovacie miesta na rázusovej ulici

Reality Nitra

2 izbový byt | Rázusova | 60 m²

VitoReality ponúka na prenájom lukratívny 2-izbový byt na Rázusovej ulici s krásnym výhľadom na

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Trojizbový byt Snina centrum

Reality Snina

3 izbový byt | Nezadaná | 86 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt bez balkóna v meste Snina s obľúbenou dispozíciou . Nachádz

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Snina

105,000 € 1221 €/m²

Novinka
Novinka

Neibrs | 5-izbová rodinná novostavba s veľkou záhradou a nízkymi nákladmi | Záhorská Bystrica – Kerepušky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Záhorská | 120 m²

Predstavte si bývanie pod lesom, kde sa deti bezpečne hrajú v záhrade, vy si vychutnávate pokoj

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

549,000 € 4575 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

AZ. NA PREDAJ – MULTIFUNKČNÝ PODNIKATEĽSKÝ AREÁL PRI HLAVNOM ŤAHU NA SENEC | HALA, ADMINISTRATÍVA, SKLADY AJ FIREMNÉ ZÁZEMIE

Reality Nový Svet

Polyfunkčný objekt | 472 m²

Hľadáte priestor, kde môžete okamžite podnikať, skladovať, vyrábať aj rozvíjať firmu na jednom

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Nový Svet

489,000 € 1036 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt v centre mesta na štúrovej ulici s rozlohou 68m2 plus balkóny

Reality Nitra

3 izbový byt | Štúrova | 68 m²

VitoReality ponúka na predaj 3-izbový byt v centre mesta na Štúrovej ulici s rozlohou 68m2 plus

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2426 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj stavebný pozemok Horné Obdokovce 1385 m²

Reality Horné Obdokovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,385 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na predaj priestranný stavebný pozem

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Horné Obdokovce

34,000 € 25 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2-izbový byt v novostavbe v mestskej časti Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 41 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe v mestskej časti Bratislava – Vrakuňa. By

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

226,888 € 5534 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT | OBRANCOV MIERU | SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Obrancov mieru | 79 m²

Kristína Vasiľová a Sola Home vám ponúka na prenájom krásny 3-izbový byt vo výbornej lokalite n

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 3 izbový byt s loggiou a vlastným kúrením Skačany

Reality Skačany

3 izbový byt | - | 72 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort zrekonštruovaného priestoru s výhodami nízkych nákladov? M

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Skačany

92,900 € 1290 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

NA PRENÁJOM: 2 izb. byt, 2x balkón, parkovacie státie, pivnica, Ul. Svornosti

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Svornosti | 68 m²

Butterfly-reality ponúka na prenájom 2 izb. byt s parkovacím miestom v BA II – v Podunajských B

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Bývajte v centre diania: 2 izbový byt v centre Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný 2 izbový byt v Nových Zámkoch. Byt bol kompletne zrekonštruovan

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

131,000 € 1985 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - stavebný pozemok 1317 m2- RECA

Reality Reca

Pozemok pre občiansku vybavenosť | RECA | 1,317 m²

Predáme investičný pozemok v lukratívnej časti v blízkosti Senca - obec RECA na výstavbu polyfu

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Reca

60 €/m2 60 €/m2

Novinka
Novinka

Väčší 1-izb.tehl.byt,41 m²,Obrancov mieru,KE-Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Obrancov mieru | 41 m²

Ponúkame na predaj väčší 1-izbový byt s rozlohou 41 m² v lokalite Košice-Sever na ul. Obrancov

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

167,900 € 4095 €/m²

Novinka
Novinka

stavebný pozemok v lukratívnej časti párovské háje, rozloha pozemku 683m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Ulica poľovníkov | 683 m²

VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok v lukratívnej časti Párovské Háje. Rozloha pozemk

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

105,000 € 154 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom útulného 1 izb.bytu-Košice Terasa

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | - | 26 m²

Solid Real Vám v exkluzivnom zastúpení ponúka na dlhodobý prenájom útulny 1 izb.byt vo vyhľadáv

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

650 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj stavebný pozemok Žilina-Rosina

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v prímestskej časti Žilina-Rosina .Pozemok sa nachádza v za

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Gazdovský dom s väčším pozemkom - Kopernica - nová cena

Reality Kopernica

Rodinný dom | Kopernica | 180 m²

V obci Kopernica okr. Žiar n. Hronom ponúkam na predaj gazdovský dom s väčším pozemkom 2.200 m2

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Kopernica

109,900 € 611 €/m²

Novinka
Novinka

Predám novostavbu rodinného domu - Sliač Rybáre

Reality Sliač

Rodinný dom | B.S.Timrava | 181 m²

V kúpeľnom meste Sliač ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu spolu s prislúchajúcim pozem

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Sliač

395,000 € 2182 €/m²

Novinka
Novinka

Predám záhradku - Borová hora - Stráň

Reality Zvolen

Záhrada | Jabloňová | 347 m²

V záhradkárskej osade Stráň na Borovej ponúkam na predaj vysporiadanú záhradku o výmere 347 m2

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

16,000 € 46 €/m²

Novinka
Novinka

Predám dvojbytovku v obci Mýtna

Reality Mýtna

Apartmánový dom | Mýtna | 155 m²

Na rozhraní okresov Lučenec a Detva ponúkam na predaj bytový dom s dvoma samostatnými bytmi. Ne

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Mýtna

169,000 € 1090 €/m²

Novinka
Novinka

rodinný dom – 4 izbový bungalov, úžitková plocha 135 m²+ 30 m²terasa, časť kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 165 m²

VitoReality ponúka na predaj 4 – izbový rodinný dom – bungalov – holodom na rovinatom pozemku s

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Nitra

299,000 € 1812 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt v bytovke so 4 b.j. na ratkošovej ulici zobor, terasa, parkovanie pre 2 autá

Reality Nitra

3 izbový byt | Ratkošova | 68 m²

VitoReality ponúka na predaj 3-izbový byt v bytovke so 4 bytmi na Ratkošovej ulici, Zobor, tera

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,000 € 2632 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22947)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie