Na predaj dvojgeneračný poschodový rodinný dom v obci Komjatice v okrese Nové Zámky

Reality Komjatice

Rodinný dom | 200 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj dvojgeneračný poschodový rodinný dom v obci Komjatice v ok

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Komjatice

195,000 € 975 €/m²

Novinka
Novinka

Smolenice- ponúkame na predaj 3 izbový byt Smolenice na ulici Komenského

Reality Smolenice

3 izbový byt | Komenského | 70.83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt nachádzajúci sa v tichej lokalite obce Smolenice,

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Smolenice

124,000 € 1751 €/m²

Pečeňady- Ponúkame na predaj krásnu záhradu s chatkou perfektná na víkendy a pestovanie

Reality Pečeňady

Záhradná chatka | Nezadaná | 18 m²

Na predaj priestranná záhrada s chatkou v obci Pečeňady Ponúkame na predaj krásnu záhradu o vým

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Pečeňady

89,000 € 4944 €/m²

REZERVÉ !!! Trnava - ponúkame na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite exkluzívne iba v Kaldoreal !!!

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Koniarekova | 64 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s preskleným balkónom ,s celkovou podlahovou ploch

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

193,000 € 3016 €/m²

Vlčkovce- Priestranný 2-izbový byt (70,30 m2+ podkrovná izba)) s potenciálom 3-izbového bývania !!!!

Reality Vlčkovce

2 izbový byt | Nezadaná | 70.3 m²

IDEÁLNY AKO INVESTIČNÝ BYT !! V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj veľký 2- izbový

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Vlčkovce

126,000 € 1792 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Biely Kostol - Novostavba vkusného 2-izbového bytu s veľkou terasou (48,05 m2) a dvomi parkovacími miestami !!

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Okružná | 54.57 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj moderný a vkusne zariadený 2-izbový byt nachá

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Biely Kostol

193,900 € 3553 €/m²

Cífer - ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom Exkluzívne v Kaldoreal !!!

Reality Cífer

Rodinný dom | Nová | 160 m²

Ponúkame na predaj priestranný , tehlový rodinný dom v obci Cífer. Dom sa nachádza v pokojnej č

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Cífer

162,900 € 1018 €/m²

Horné Dubové . dvojgeneračný, veľký rodinný dom na predaj v Kaldoreal !!!

Reality Horné Dubové

Rodinný dom | Horné Dubové | 355 m²

Ponúkame na predaj priestranný 6-izbový dvojgeneračný rodinný dom s dvoma samostatnými vstupmi

Publikované: 30.08.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Horné Dubové

210,000 € 648 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný, viacgeneračný rodinný dom v Bielom Kostole, vhodný aj na podnikanie.

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Hlavná | 388 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom nach

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Biely Kostol

350,000 € 902 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Očkov- Viacgeneračný kompletne zrekonštruovaný RD, 698 m2 pozemok na predaj za TOP cenu !!!!

Reality Očkov

Rodinný dom | Nezadaná | 230 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj krásny dvojpodlažný rodinný dom v obci Oč

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Očkov

199,000 € 865 €/m²

Biely Kostol- ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom Exkluzívne v Kaldoreal !!!

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | 90 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obľúbene

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Biely Kostol

149,900 € 1666 €/m²

Smolenice - Predaj krásneho pozemku o výmere 502 m2 !!!

Reality Smolenice

Pozemok pre rodinné domy | Smolenice | 509 m²

V zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj krásny slnečný pozemok v obci Smolenice o výmere

Publikované: 18.07.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Smolenice

99,500 € 195 €/m²

Ponúkame na predaj pozemky v obci Blatnica okres Martin. Cena Dohodou

Reality Blatnica

Orná pôda | Nezadaná | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky( orná pôda ) a trávnatý porast v obci Blatnica v okrese Martin

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 13.11.2024
Pozemky na predaj Blatnica

Cena dohodou

Smolenice - ponúkame na predaj pozemok v tichej časti Exkluzívne iba v Kaldoreal !!!

Reality Smolenice

Pozemok pre rodinné domy | Krátka | 826 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu v Smoleniciach o rozlohe 82

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Smolenice

113,000 € 137 €/m²

Predaj starší, ale veľmi dobre udržiavaný rodinný dom v obci Smolenice.

Reality Smolenice

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj starší, ale veľmi dobre udržiavaný rodinný dom v obci Smolenice. Dom je disp

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Smolenice

230,000 € 2490 €/m²

Smolenice - Pekný, veľký 1143 m2 pozemok na stavbu RD, alebo dvojdomu !!!

Reality Smolenice

Pozemok pre rodinné domy | Smolenická Nová Ves | 1,143 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj pekný ,veľký a rovinatý pozemok v obci S

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Pozemky na predaj Smolenice

133,000 € 116 €/m²

Chtelnica - Ideálny pozemok na rekreačné účely !!!!

Reality Chtelnica

Rekreačný pozemok | Chtelnica | 700 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj rekreačný pozemok v obci Chtelnica, vhod

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 10.09.2025
Pozemky na predaj Chtelnica

16,000 € 23 €/m²

Slovenská Nová Ves - ponúkame na predaj poľnohospodársky pozemok , výmera 3134 m2 Exkluzívne iba v Kaldoreal !!!

Reality Slovenská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,134 m²

Ponúkame Vám na predaj poľnohospodárske pozemky Slovenská Nová Ves. Plocha pozemku je 3134m2.

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Slovenská Nová Ves

105 € 0 €/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt na ulici G. Bethlena v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | G. Bethlena | 57 m²

Reality na kľúč vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt na ulici G. Bethlena v Nových Zá

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

101,000 € 1772 €/m²

Novinka
Novinka

Moderné 4-izbové rodinné domy v pokojnej lokalite obce Vrakúň

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Hlavná | 129 m²

Ing. Ildikó Marczellová – RESPECT REAL ponúka na predaj moderné 4-izbové rodinné domy, situovan

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

199,800 € 1549 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3-izbový byt na Léckej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Lécka | 61 m²

Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Léckej ulici v Nových Zámkoch.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

110,000 € 1803 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj krásny 3-izbový rodinný dom s terasou v súkromnej uličke vo Dvoroch nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 116 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj krásny 3-izbový rodinný dom s terasou v súkromnej uličke v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

194,000 € 1672 €/m²

Novinka
Novinka

2 izbový zariadený byt blízko centra

Reality Komárno

2 izbový byt | 49 m²

2 izbový zariadený byt blízko centra PRENÁJOM ● BÉRLET ● RENT 0948 124 208 a 0917 057 106 Cena:

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Komárno

510 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj stavebný pozemok s rozlohou 900 m² v obci Andovce – len pár minút od mesta Nové Zámky

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Ladislava Miskolcziho | 900 m²

Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúkajú na predaj stavebný pozemok s rozlohou 900 m² v obci And

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

84,000 € 93 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22947)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Upresniť hľadanie