kúpa 3 izb. byt na Kopčianskej ulici v Ba

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Petržalské korzo | 0 m²

Pre svojho konkrétneho klienta hľadám okamžite na kúpu 3 izbový byt v Ba V- Petržalka, ul. Kop

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Predaj stavebný pozemok 1374m2 v centre Záhorskej Bystrice, BA IV.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Čsl. tankistov | 1,374 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v centre mestskej časti Bratislava – Záhorská Bystrice,

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

283 €/m2 283 €/m2

Predmetom ponuky je predaj RD v Marianke

Reality Marianka

Rodinný dom | Nezadaná | 364 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovan

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Marianka

730,000 € 2005 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izb. byt RUŽINOV Zimná ul. komplet rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zimná | 48 m²

Byt je po kompletnej rekonštrukcii - bezpečnostné dvere, elektroinštalácia, vodoinštalácia, po

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

223,990 € 4666 €/m²

Novinka
Novinka

Upravená cena Predmetom predaja je rodinný dom na ulici Koperníkova v Bratislave II, lokalita Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Koperníkova | 85 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti -- kontakt na makléra 0905 977 266 Ponúkame na predaj v e

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 3294 €/m²

Od mája: 1-i byt so zariadením, internetom na ulici Komenského, DS

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Komenského | 38 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkam na prenájom 1izbový byt so zariadením v centre Dunajskej Stred

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom: administratívny priestor 21 m2, Lichnerova, Senec

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerova | 21 m²

Ponúkam Vám na prenájom administratívny priestor priamo v centre mesta Senec, na ulici Lichnero

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Senec

250 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom | 3-izbový byt | Dubnica nad Váhom | 68m² | Výborná lokalita

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod Hájom | 68 m²

Ponúkame Vám na prenájom štýlový, slnečný a plne zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v je

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

KvalitneNehnutelnosti.sk│STRMÝ VŔŠOK, 4-i mezonet, 150 m2 - VEĽKOMETRÁŽNY byt pod Malými Karpatami

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Strmý vŕšok | 150.54 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ veľkometrážny 4-izbový mezonetový byt v NÍZKOPODLAŽNOM BYTOVOM DOME s tera

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

349,990 € 2325 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinný dom v obci Pečeňany.

Reality Pečeňany

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Pečeňany. Obec Pečeňany je vzdialená, len 6,5 km od okres

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Pečeňany

78,000 € 867 €/m²

Novinka
Novinka

KvalitneNehnutelnosti.sk│ŠAMORÍN, penzión, 480 m2 ÚP na 239 m2 pozemku – V ABSOLÚTNOM CENTRE

Reality Šamorín

Hotel, penzión, ubytovňa | Gazdovský Rad | 480 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ reštauračno-ubytovací objekt V ABSOLÚTNOM CENTRE MESTA ŠAMORÍN s vínnou pi

Publikované: 18.08.2019 Aktualizované: 14.01.2026
Objekty na predaj Šamorín

499,990 € 1667 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KvalitneNehnutelnosti.sk│STUPAVA, pozemok 1410 m2 - Prekrásny POZEMOK s rekreačnou CHATKOU s vlastným súpisným číslom

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Nová | 1,410 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ prekrásny REKREAČNÝ POZEMOK s existujúcou CHATKOU s vlastným súpisným čísl

Publikované: 26.10.2023 Aktualizované: 14.01.2026
Pozemky na predaj Stupava

99 €/m2 99 €/m2

REZERVOVANÉ│Tri Veže, 2-i byt, 53 m2 - KOMPLETNE ZARIADENÝ, pripravený na okamžité bývanie alebo investičný prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 53 m²

***REZERVOVANÉ*** EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný, 2-i byt v obľúbenom projekte TRI VEŽE s investi

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 4905 €/m²

KvalitneNehnutelnosti.sk│STUPAVA, stavebný pozemok, 658 m2 - PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE k rodinnému domu v cene

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Platanová | 658 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ jedinečný STAVEBNÝ POZEMOK so všetkými inžinierskymi sieťami a PRÁVOPLATNÝ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

229,990 € 350 €/m²

KvalitneNehnutelnosti.sk│SLNEČNÉ JAZERÁ, 4-i, 149 m2 ÚP na 252 m2 pozemku - JAZERÁ SEVER s možnosťou CELOROČNÉHO BÝVANIA

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 149 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-poschodová rekreačná chata s možnosťou celoročného bývania V DRUHOM RADE

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Senec

299,990 € 2013 €/m²

KvalitneNehnutelnosti.sk│INOVECKÁ, 3-i byt, 126 m2 - PRIESTRANNÝ byt s predzáhradkou a garážou VEDĽA HRADU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Inovecká | 125.99 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný, veľkorysý 3-i byt V PRESTÍŽNEJ LOKALITE na Hradnom kopci, hneď ve

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

569,990 € 4524 €/m²

KvalitneNehnutelnosti.sk│SLNEČNÉ JAZERÁ, 4-i rekreačná chata, 149 m2 ÚP na 252 m2 pozemku - Chata v najvyhľadávanejšej časti jazier - SEVER

Reality Senec

Chalupa, rekreačný domček | Slnečné jazerá | 149 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-poschodová rekreačná chata V DRUHOM RADE s vlastným parkingom a veľkým p

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Senec

299,990 € 2013 €/m²

3-i byt s balkónom pri Lidl, na Dunajskej ulici, DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská | 55 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkam na predaj 3-izbový byt o výmere 55 m², nachádzajúci sa v centr

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

120,990 € 2200 €/m²

Veľkometrážny 3i byt s lodžiou + parkovaním na Panónskom háji, DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 79 m²

Z poverenia majiteľa Vám exkluzívne ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s vlastným parko

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

156,990 € 1987 €/m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt na prenájom v Bernolákove

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Dukelská | 53.45 m²

REZERVOVANÉ - THE CONCEPT REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený krá

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bernolákovo

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Útulný 4 izbový rodinný dom s krásnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Pálffyho | 167.5 m²

Priestranný dom so záhradou, ktorú musíte zažiť osobne. Sú nehnuteľnosti, ktoré si kúpite kvôli

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

439,000 € 2621 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Svetlý 3 izbový byt s terasou a bazénom

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Na Pasienku | 74.95 m²

Realitná spoločnosť THE CONCEPT REAL ESTATE ponúka na prenájom výnimočný 3 izbový byt, ktorý sp

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Chorvátsky Grob

1,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Priestor pre Vaše podnikanie

Reality Lehnice

Obchodné priestory | ... | 25 m²

Directreal Live - Ponúkam na prenájom priestor na podnikanie v obci Lehnice. Obec leží 14 km o

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Lehnice

350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom s možnosťou prerábania v Bake

Reality Baka

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

Z poverenia majiteľa Vám exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom v obci Baka. Dom s pozemkom o

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Baka

99,990 € 775 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (22947)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie