Chata, drevenica, zrub | Zúgov | 27 m²
IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj útulnú záhradkársku chatu so záhradou vo vyhľad
42,000 € 1556 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 104.04 m²
Nebytový priestor sa nachádza na 2. poschodí v historickom meštianskom dome priamo na Námestí S
310,000 € 2980 €/m²
3 izbový byt | Družstevná | 87.11 m²
Spoločnosť DO DOMČEKA vám prináša svetlý 3-izbový byt na prenájom v pokojnej a vyhľadávanej lok
750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Višňová | 190.59 m²
Hľadáte pre rodinu viac než len byt? Objavte 𝟏𝟗𝟎 m² dizajnového priestoru na Kramároch, ktorý s
689,000 € 3615 €/m²
2 izbový byt | Janka Kráľa | 58 m²
Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný moderne zariadený 2-izbový byt, ulica Janka Kráľa, Nová Du
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Výrobný objekt | Staviteľská | 1,600 m²
Lokalita: Staviteľská ulica, Bratislava III - Rača. RK Quality SC Vám ponúka na predaj priemys
Cena dohodou
Skladový objekt | Staviteľská | 1,600 m²
Lokalita: Staviteľská Bratislava III - Rača Priemyselný objekt so zastavanou plochou 1,37
Info v RK
Prevádzkový areál | Staviteľská | 1,375 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | Kráľová pri Senci - Záhumenská | 716 m²
Lokalita: KRÁĽOVÁ PRI SENCI, okr. SENEC. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj: rozostava
659,000 € 920 €/m²
1 izbový byt | Námestie 1. mája | 38 m²
Lokalita: Nám. 1. mája 7/A - Senec - v pešej dostupnosti máte všetko, čo si k životu prajete...
159,000 € 4184 €/m²
1 izbový byt | Haburská | 39 m²
Priestranný 1 izbový byt v mestskej časti Ružinov s veľkou loggiou ponúkam na prenájom. Byt s
500 €/rok 13 €/rok/m²
Rodinný dom | Krátka | 136 m²
Exkluzívne na predaj ponúkame starší rodinný dom, ktorý v roku 2023 prešiel rekonštrukciou v ti
290,000 € 2132 €/m²
2 izbový byt | Stromová | 59 m²
Ponúkame na krátkodobý prenájom 2-izbový byt v staršej novostavbe s klimatizáciou a loggiou v p
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Bezručova | 50 m²
Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný 1,5 – izbový byt, kompletne mo
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Plynárenská | 55 m²
Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom exkluzívny, slnečný a hlavne úplne nový 2i
1,030 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Stromová | 58.56 m²
Exkluzívne na predaj ponúkame 2-izbový byt v staršej novostavbe s klimatizáciou a loggiou v prí
244,900 € 4182 €/m²
2 izbový byt | Skalická cesta | 52 m²
Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2i byt orientovaný do
640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Staré Grunty | 89 m²
Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný, kompletne moderne zar
900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Stredná | 604 m²
Exkluzívne na predaj ponúkame stavebný pozemok o výmere 604 m2 v na Strednej ulici v Bratislave
450 €/m2 450 €/m2
Garáž | Skalická cesta | 13 m²
Ponúkame na prenájom garážové parkovacieho miesto ( 13 m2 ) v uzavretom areály v projekte POD V
100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Domové role | 641 m²
Ponúkame na prenájom halu na výrobné alebo skladové účely (podľa potreby) o výmere 641 m2 na ul
4,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 42 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekný, úplne nový, slnečný 1,5i – izbový byt orientovaný na východnú s
600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 60 m²
Realitná kancelária PRIME REALITY ponúka na prenájom veľmi pekný 2 izbový byt po kompletnej rek
900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Krížna | 62 m²
Na prenájom ponúkame klimatizovaný, priestranný, zariadený a novo kompletne rekonštruovaný 2-iz
690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.