Dom 4+kk Torrevieja-La Siesta, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj radový, dvojpodlažný dom 4+kk (88 m

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj

159,000 € 1807 €/m²

2.izb.byt-HEMERKOVA ul,kompletná rekonštrukcia,54m2

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Hemerkova | 0 m²

Na predaj Vám ponúkame kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice –

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

194,600 €

Na predaj rodinný dom (novostavba)

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný prízemný rodinný dom (novostavb

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

149,000 €

Na predaj 2-podlažný rodinný dom v obci Červeník

Reality Červeník

Rodinný dom | Červeník | 128 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 2-podlažný rodinný dom v obci Červeník

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Červeník

220,000 € 1719 €/m²

Starší rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v obci Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | Dobrá voda 195 | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj starší rodinný dom vhodný na rekonštruk

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

62,000 €

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Osuské

Reality Osuské

Pozemok pre rodinné domy | D.Š.Janšáka | 2,796 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Os

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Osuské

87,000 € 31 €/m²

Na predaj chatka s pozemkom Trstín - Rosuchov

Reality Trstín

Chalupa, rekreačný domček | Rosuchov 654 | 20 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj chatku s pozemkom v chatovej oblasti Tr

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trstín

49,000 € 2450 €/m²

Predaj -pozemok vhodný na výstavbu RD na Majdáne (Lošonec)

Reality Lošonec

Pozemok pre rodinné domy | Majdán | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD na rozhra

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lošonec

179,000 €

Na predaj garáž v Senici časť Čáčov

Reality Senica

Garáž | Čáčov | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj garáž v Senici časť Čáčov Celková rozl

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Senica

16,990 €

Krásna novostavba 2iz. bytu s loggiou v Trnave -Pekné Pole

Reality Trnava

2 izbový byt | Titusa Zemana | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj krásnu novostavbu 2-izobého bytu s logg

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

237,000 €

Na predaj 2iz. byt po kompletnej rekonštrukcii v Holíči

Reality Holíč

2 izbový byt | Pri kaštieli | 65 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Holíč

120,000 € 1846 €/m²

Na predaj pozemok orná pôda v Skalici časť Hliníky

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Hliníky | 4,841 m²

Pozemok s panoramatickým výhľadom v Skalici – lokalita Hliníky Realitná kancelária Leaders & P

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

22 €/m2 22 €/m2

Na predaj rodinný dom v obci Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | Dobrá Voda | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj rodinný dom v obci Dobrá Voda Rodinný

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

69,000 €

Predaj 3 izbový byt Brezno - Mazorníkovo

Reality Brezno

3 izbový byt | 9. mája | 69 m²

Ponúkame na predaj byt po rekonštrukcii s celkovou výmerou 69 m², ktorý je situovaný vo vyhľadá

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Brezno

113,000 € 1638 €/m²

Na predaj 2 pozemky vhodné na výstavbu RD v obci Pavlice

Reality Pavlice

Pozemok pre rodinné domy | Pavlice | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 2 pozemky vhodné na výstavbu RD v obci

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Pavlice

200 €/m2

Pripravujeme ponuku 1 izbových bytov v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | 0 m²

Pozor pripravujeme ponuku 1 izbových bytov v Nitre. V prípade záujmu o bližšie informácie nás k

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

136,000 €

Prenájom-novostavba 3iz. bytu s predzáhradkou- Veľké Úľany

Reality Veľké Úľany

3 izbový byt | Ekoosada | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na prenájom krásny 3-izbový byt s terasou a vlast

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Veľké Úľany

750 €/mesiac

Apartmán v Hurgade na predaj

Reality Egypt

Apartmán | Egypt

Naša realitná kancelária ponúka na predaj moderné zariadený apartmán v rezorte Aqua Infinity.

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

24,000 € 960 €/m²

Stavebný pozemok so stavebným povolením v obci Lošonec

Reality Lošonec

Pozemok pre rodinné domy | Lošonec | 0 m²

Leaders&Parnters s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj stavebný pozemok s projektom aj so stav

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lošonec

130,000 €

Pozemok na predaj

Reality Svätoplukovo

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predajveľký stavebný pozemok v tichej lokalite o

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Svätoplukovo

90 €

Na predaj investičný pozemok v Trnave lokalite Prúdy

Reality Trnava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Prúdy | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj investičný pozemok pre developerov v Tr

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

60 €/m2

Na predaj garáž v Holíči na ulici Športová

Reality Holíč

Garáž | Športová | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. ponúka na predaj priestrannú garáž v Holíči na ulici Športová. Celko

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Holíč

18,990 €

Investičné pozemky na predaj Štefanovičová

Reality Štefanovičová

Orná pôda | 0 m²

Realitná kancelária L&P reality predstavuje jedinečnú investičnú príležitosť pre fanúšikov poko

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Štefanovičová

10 €/m2

1,5iz. byt s loggiou a pivnicou v centre mesta Senica

Reality Senica

1 izbový byt | Hollého | 40 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 1,5 izbový byt s veľkou loggiou a pivni

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Senica

95,000 € 2375 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Rodinné domy na predaj (22947)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Upresniť hľadanie