2.izb.byt v Bratislave na ul. Stavbárska

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 40 m²

RK Samaria Real Vám ponúka kompletne zrekonštruovaný 2izb.byt v BA-Vrakuňa, ul. Stavbárska. B

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

118,000 € 2950 €/m²

PRENÁJOM - 1.izb.byt v Šamoríne

Reality Šamorín

1 izbový byt | Čilistovská | 30 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka na prenájom 1 izb. byt v Šamoríne. Byt je zariaden

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 28.08.2025
Byty na prenájom Šamorín

600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Ponuka pre Developerov

Reality Zlaté Klasy

Iný objekt na bývanie | Šamorínska cesta | 3,000 m²

RK Samaria real Vám ponúka jedinečný objekt vhodný na rekonštrukciu alebo aj na výstavu bytovéh

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Domy na predaj Zlaté Klasy

150 €/m2 0 €/m2

Predaj ornej pôdy k.ú. Hulvinky

Reality Tekovské Lužany

Orná pôda | Hulvinská | 421 m²

Ponúkame ornú pôdu na predaj v katastrálnom území Hulvinky obec Tekovské Lužany. Celková výme

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Tekovské Lužany

1.6 €/m2 2 €/m2

!! NOVINKA !! 5 izbový byt v dvojdome

Reality Báč

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 127.03 m²

Realitná kancelária Samaria Real s.r.o. Vám ponúka na predaj veľmi pekný 5-izbový byt ( súčasť

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Báč

245,000 € 1929 €/m²

Velkometrážny 2izb.byt v Šamoríne

Reality Šamorín

2 izbový byt | Bratislavská | 60 m²

RK Samaria Real Vám ponúka velkometrážny ,kompletne zrekonštruovaný 2izb.byt v Šamoríne, ul. Br

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šamorín

155,000 € 2583 €/m²

Stavebné pozemky pre RD

Reality Topoľníky

Pozemok pre rodinné domy | . | 43,500 m²

Ponúkame Vám pozemky pre rodinné domy v obci Topoľníky. Plocha pozemku: závisí od dohody akú p

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 29.10.2024
Pozemky na predaj Topoľníky

30 €/m2 30 €/m2

PRENÁJOM - Dizajnový 4.izbový byt so záhradou v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

4 izbový byt | Hamuliakovo | 105 m²

Realitná kancelária Samária Real s.r.o. Vám ponúka dizajnový 4-izbový mezonetový byt so záhrad

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Hamuliakovo

1,250 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3 izb.byt v Dunajskej Strede na Kukučínovej ul.

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 64 m²

RK Samaria Real Vám ponúka prerobený 2izb.byt na 3 izb. byt v DS -Kukučínová ul. BYTOVÝ DOM: -

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

103,000 € 1609 €/m²

PRENÁJOM : Garsónka v Šamoríne

Reality Šamorín

Garsónka | Hlavná | 40 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka na prenájom 1 izb. byt (Garsónka) v Šamoríne , Hlav

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Šamorín

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v obci Vojtechovce

Reality Nový Život

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,800 m²

Realitná kancelária Samaria real Vám ponúka stavebný pozemok v obci Vojtechovce . Aktuálne je

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Pozemky na predaj Nový Život

98,000 € 54 €/m²

!!! ZĽAVA !!! Vidiecky dom v obci Jurová

Reality Jurová

Vidiecky dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame Vám starší vidiecky dom v obci Jurová Celková plocha pozemku je 1077m2 Na pozemku je

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Jurová

99,000 € 825 €/m²

1-izbový byt v centre mesta

Reality Šamorín

1 izbový byt | . | 30 m²

Realitná kancelária Samaria Real s.r.o. Vám ponúka 1 – izbový byt do nájmu v meste Šamorín. K

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Šamorín

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Pre náročného podnikateľa variant A

Reality Šamorín

Iný priestor | Hlavná | 94 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčné priestor, v Šamoríne, ulica: Hlavná, Objekt je toho času v pres

Publikované: 12.05.2022 Aktualizované: 12.05.2022
Priestory na predaj Šamorín

239,000 € 2543 €/m²

Prenájom pohybových sál

Reality Šamorín

Športové priestory | . | 100 m²

Prenájom pohybových sál v *Love Your Body – štúdio* Radi by ste sa venovali pohybovej aktivite

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 22.01.2025
Priestory na prenájom Šamorín

Cena dohodou

Rekreačná chata v Krahuliach

Reality Krahule

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka rekreačnú chatu v obci Krahule v Kremnických vrchoc

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Krahule

195,000 € 1950 €/m²

Prenájom - 1.izb.byt zariadený

Reality Šamorín

1 izbový byt | Hlboká cesta | 42 m²

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Veľký pozemok pre výstavbu rodinného domu v obci Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Jabloňová | 893 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Miloslavov s výborn

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 25.04.2025
Pozemky na predaj Miloslavov

250 €/m2 250 €/m2

3izbový byt v novostavbe za hranicami

Reality Mosonmagyaróvár

3 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | .

V centre mesta Mosonmagyaróvár, blízko Mošonského Dunaja, je na predaj prízemný byt s malou záh

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 29.02.2024
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

160,000 € 2500 €/m²

prenájom- zariadený 2izb.byt v novostavbe

Reality Šamorín

2 izbový byt | Hlboká cesta | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 izbový byt v meste Šamorín, 20km od BA. • s výmerou 55 m²

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 20.06.2025
Byty na prenájom Šamorín

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pozemok na výstavbu

Reality Kostolné Kračany

Záhrada | . | 1,430 m²

Ponúkame Vám pozemok v obci Kostolné Kračany časť Moravské Kračany Plocha pozemku 1 430m2. ( c

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 25.07.2025
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

143,000 € 100 €/m²

Parkovacie miesto v centre

Reality Šamorín

Garáž | Hlavná | 0 m²

Realitná kancelária Vám ponúka parkovacie miesto, ktoré sa nachádza v suteréne polyfunkčného do

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 02.05.2025
Objekty na predaj Šamorín

16,990 €

Záhrady

Reality Kvetoslavov

Záhrada | . | 8,535 m²

Ponúkame Vám pozemky v obci Kvetoslavov. Pozemok: druh - ovocná záhrada bez IS (mimo zastavané

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 18.06.2025
Pozemky na predaj Kvetoslavov

Cena dohodou

2.izb.byt prenájom v Šamoríne

Reality Šamorín

2 izbový byt | Hlboká cesta | 60 m²

Ponúkame Vám veľkometrážny 2 izbový byt ktorý je situovaný vo vyhľadávanej lokalite v meste Šam

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 28.12.2025
Byty na prenájom Šamorín

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23006)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie