Predaj rodinný dom Čilistov okres Dunajská Streda - súkromná ulica

Reality Šamorín

Rodinný dom | Čilistovská | 146 m²

Predstavujeme Vám na predaj krásny rodinný dom v Čilistovskej Lagúne 2. Tento dom sa nachádza

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Šamorín

449,000 € 3075 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - NOVOSTAVBA | Dizajnový 4-izbový mezonet v BOHO štýle – ulica Železničná 7C, Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Železničná | 108 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet so záhradou v modernej radovej zástavbe, ktorý ko

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

390,000 € 3611 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA - skolaudovaný 5 izbový samostatne stojaci dom na Granátovej ul. v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Granátová | 147 m²

Novostavba dvojpodlažného 5 izbového samostatne stojaceho rodinného domu situovaného na ul. Gra

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

579,000 € 3939 €/m²

člen NARKS

Predaj výnimočného apartmánu s balkónom HNEĎ NA SVAHU v Hoteli FIS Jasná ****

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Nezadaná | 31.74 m²

Ponúkame na predaj atraktívny apartmán s podielom na wellness, lyžiarni, parkoviska v 4-hviezdi

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

222,180 € 7000 €/m²

člen NARKS

Na prenájom kancelárske priestory v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Nad lomom | 84 m²

BOND Reality ponúka na prenájom kancelárske priestory situované v atraktívnej lokalite Starého

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj štýlový 2-izbový byt v tichej časti Bartoškovej ulice hodný aj ako investičný, Ba Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 47 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt o výmere 44 m² + pivnica, situovaný na zvýšenom prízem

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4872 €/m²

člen NARKS

Predaj pozemku v priemyselnej zóne Rovinka okres Senec

Reality Rovinka

Orná pôda | Železničná | 2,234 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok v Rovinke s vynikajúcou polohou a potenciálnom na podn

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Rovinka

285 €/m2 285 €/m2

člen NARKS

BOND Reality hľadá pre bonitného klienta na kúpu 1 izbový byt v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť BOND Reality hľadá pre bonitného klienta na kúpu 1 izbový byt v BA - mestská časť Ru

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

PREDAJ VONKAJŠIEHO PARKOVACIEHO MIESTA, NOVOSTAVBA FUXOVA, BOSÁKOVA UL.

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Bosákova | 11 m²

Predaj dvoch samostatných vonkajších parkovacích miest v projekte novostavby Fuxova, Bosákova 3

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

30,000 € 2727 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ | slnečný 1,5-izbový byt s veľkou loggiou v TOP lokalite Ružinov – Astrová ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová | 54 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj slnečný 1,5izb. byt v jednej z najžiadanejšíc

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,990 € 4166 €/m²

člen NARKS

Moderný rodinný dom s galériou a krásnou záhradou – Hviezdoslavov, časť Záhrady

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 174.84 m²

Samaria Real Vám ponúka na predaj kvalitne postavený nízko podlažný rodinný dom s galériou a g

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

375,000 € 2145 €/m²

3.izbový byt v Lehniciach - Kolónia

Reality Lehnice

3 izbový byt | Lehnice | 72.67 m²

Realitná kancelária Samaria real Vám ponúka 3 izbový byt v novostavbe (štvorbytovka) v obci Leh

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Lehnice

170,000 € 2339 €/m²

RD novostavba v Kolárove

Reality Gen. M. R. Štefánika

Rodinný dom | . | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v meste Kolárovo. Rodinný dom je 3 izbový a

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 08.01.2025
Domy na predaj

155,000 € 1550 €/m²

Stavebný pozemok v tichej lokalite -Amadeho Kračany

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Amadeho Kračany | 500 m²

Realitná kancelária Samaria Real s.r.o. Vám ponúka stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 01.05.2025
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

82,000 € 164 €/m²

Rodinný dom v Obci Dobrohošť

Reality Dobrohošť

Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka 3,5-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom o rozlohe

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Domy na predaj Dobrohošť

184,000 € 1363 €/m²

Nadštandardný 3.izb.byt v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hlboká cesta | 100 m²

Realitná kancelária Samaria real ma v ponuke na predaj veľký 3-izbový byt 100 m² s balkónom, ga

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šamorín

285,000 € 2850 €/m²

Ubytovanie

Reality Dunakiliti

Komerčná zóna | Maďarsko | Dunakiliti |

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť, zastavaná plocha 350m2 na prislúchajúcom pozemku 12300m2 v

Publikované: 10.10.2018 Aktualizované: 01.09.2020
Pozemky na predaj Dunakiliti

20 €/m2 20 €/m2

14 ha v celosti

Reality Dunakiliti

Lúka, pasienok | Maďarsko | Dunakiliti | .

Ponúkame Vám na predaj parcelu v celosti, využívanú ako lúka na krmovinu o rozlohe 140.000m2 v

Publikované: 10.10.2018 Aktualizované: 01.09.2020
Pozemky na predaj Dunakiliti

15 €/m2 15 €/m2

Prenájom - ubytovňa a poľnohospodárske objekty

Reality Janíky

Iný priestor | Horné | 1,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom ubytovňu a poľnohospodárske objekty v obci: Horné Janíky, jednotlivé o

Publikované: 17.06.2019 Aktualizované: 30.12.2024
Priestory na prenájom Janíky

1,000 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Nová rekreačná oblasť!!!

Reality Dunajská Lužná

Rekreačný pozemok | . | 41,067 m²

Ponúkame Vám v obci Dunajská Lužná v časti Nové Košariská, na predaj 53 pozemkov vrátane komuni

Publikované: 30.05.2023 Aktualizované: 30.05.2023
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

250 €/m2 250 €/m2

4izb. RD v obci Rohovce

Reality Rohovce

Rodinný dom | 111 m²

Ponúkame Vám 4. izbový RD v obci Rohovce DOM: ► Úžitková plocha: 111m2, Zastavaná plocha: 150

Publikované: 22.03.2023 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Rohovce

288,000 € 2063 €/m²

Dizajnový 4 izb. byt so záhradou v obci Hamuliakovo

Reality Hamuliakovo

4 izbový byt | Hamuliakovo | 105 m²

Realitná kancelária Samária Real s.r.o. Vám ponúka dizajnový 4-izbový mezonetový byt so záhrad

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

310,900 € 2961 €/m²

MOBILNÉ DOMY (36 m² / 56 m² / 72 m²)

Reality Šamorín

Iný objekt na bývanie | Hlavná | 56 m²

Realitná kancelária Samaria Real s.r.o. ,so spoluprácou ponúka na predaj moderné mobilné domy u

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Domy na predaj Šamorín

Info v RK

Penzión vo vyhľadávanej lokalite Modra -Harmónia

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Harmónia | 450 m²

Realitná kancelária Samaria Real s.r.o. Vám ponúka penzión vo vyhľadávanej lokalite v Modre čas

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Modra

690,000 € 1533 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Rodinné domy na predaj (23006)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie