VÝBORNÁ POLOHA | Na prenájom komerčné priestory vhodné na zdravotnícke účely – Drieňová ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Drieňová | 74.43 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na prenájom komerčné priestory s výmerou 74,43 m², situ

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,180 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj garážové státie v CityPark

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 14 m²

Bond reality ponúka na predaj garážové státie v projekte CityPark Ružinov na Plynárenskej ulici

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

26,900 € 1921 €/m²

člen NARKS

Predaj pozemok STUPAVA ul. Lesná

Reality Stupava

Záhrada | Stupava | 1,597 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj krásny pozemok v Stupave. Momentálne je poz

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Stupava

389,000 € 244 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny byt v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Pod Rovnicami | 165 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj výnimočné bývanie v Karlovej Vsi. Jedná sa o

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

744,500 € 4512 €/m²

člen NARKS

TOP PONUKA | NOVOSTAVBA - 2izb. mezonetu so záhradkou a terasou, rezidencia Majerská

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Majerská | 60.17 m²

Ponúkame už dokončené úplne nové byty v modernej rezidencii na Majerskej ulici. Byt sa nachádz

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

238,000 € 3739 €/m²

člen NARKS

Predaj priestoru v Starom Meste, Mickewiczova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mickiewiczova | 231 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor na Mickiewiczovej ul. v blízkosti Amerického námestia a Fa

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,000 € 2680 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOND REALITY - prenájom priestorov v centre BA, Štúrova ul., LUXOR

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Štúrova | 625 m²

Ponúkame na prenájom nebytové priestory na 1. poschodí budovy Luxor na Štúrovej ul. v Bratislav

Publikované: 04.10.2019 Aktualizované: 04.10.2019
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

člen NARKS

ZOHOR Veľkorysý 3-izbový mezonet 16km od VW

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Jonáša | 83 m²

BOND reality ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový mezonet v Zohore na Školskej ulici. Obec Zohor

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

199,000 € 2398 €/m²

člen NARKS

Aj investične. Slnečný 1-izbový byt, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Kalinčiakova | 40 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Nové Mesto na K

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

204,000 € 5100 €/m²

člen NARKS

1 izbový byt v Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Súrne hladám pre konkrétneho klienta 1 izbový byt najlepšie prízemie alebo 1 posch. v mestskej

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Prenájom 3 izbového veľkometrážneho bytu na Hviezdoslavovom námestí Staré Mesto Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 108 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný priestor, ktorý je vhodný na bývanie a aj na kancelárske

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRELLENKIRCHEN - PREDAJ: Rodinný dom a komerčný objekt s veľkorysým pozemkom

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

BOND Reality Bratislava v exkluzívnom partnerstve s ABRA Immobilien Wien ponúka na predaj obytn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj

599,000 € 1707 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - NOVOSTAVBA | Dizajnový 4-izbový rodinný dom v BOHO štýle – Železničná ulica, Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Železničná | 108 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový rodinný dom v modernej radovej zástavbe, ktorý kombinuje

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

390,000 € 3611 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM | Priestranný 4-izbový byt v novostavbe – Drotárska cesta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 113 m²

Realitná kancelária ponúka na prenájom exkluzívny 4-izbový byt v novostavbe na prestížnej adre

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,100 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Polyfunkčný/obchodný priestor na rôzne využitie v mestskej časti Jarovce.

Reality Bratislava-Jarovce

Polyfunkčný objekt | Jantárová | 213 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor na Jantárovej ulici v mestskej časti Bratislava – Jarovce,

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Jarovce

559,650 € 2627 €/m²

člen NARKS

Záhrada s chatkou pri jazere Zlaté Piesky v uzavretej časti Mokráň Záhon - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Nezadaná | 380 m²

Na predaj slnečný, kompletne oplotený pozemok so záhradnou chatkou v jednej z najobľúbenejších

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

140,000 € 368 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2-izbového bytu v centre mesta – Mickiewiczova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mickiewiczova | 45.5 m²

Bond Reality ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt v atraktívnej lokalite centra mesta na Mi

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

580 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Jedinečná investičná príležitosť na Hradnom kopci. Luxusný rodinný dom s výhľadom na Bratislavský hrad, BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Lichardova | 297 m²

Bond Reality ponúka na predaj výnimočný rodinný dom situovaný v jednej z najžiadanejších častí

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ! Výnimočný 3 izbový byt vo výbornej lokalite Starého Mesta pri Modrom kostolíku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gajova | 101.38 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívne 3 izbový veľkometrážny byt s dvoma balkónmi na ulici Gajová.

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,900 € 4439 €/m²

člen NARKS

Predaj budovy s veľkým potenciálom na Estónskej ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

Administratívny objekt | Estónska | 357 m²

Realitná kancelária Bond Reality Vám ponúka na predaj 2-podlažnú budovu, ktorá sa nachádza v m

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

950,000 € 2773 €/m²