3 izb. rodinný dom v Šamoríne , ul. Pod záhradami

Reality Šamorín

Rodinný dom | 144 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka krásny, dvojpodlažný 3-izbový rodinný dom, ktorý bo

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Šamorín

325,000 € 2257 €/m²

Priestranný 3- izbový byt v pôvodnom stave

Reality Šamorín

3 izbový byt | Školská | 72 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka priestranný 3-izbový byt 72 m² v Šamoríne – ideálny

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Šamorín

174,000 € 2417 €/m²

Rodinný dom v Šamoríne

Reality Šamorín

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária Samaria Real s.r.o. Vám ponúka na predaj veľmi pekný 4-izbový, rodinný dom

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Šamorín

385,000 € 3850 €/m²

Pozemky - Rohovce

Reality Rohovce

Pozemok pre rodinné domy | . | 631 m²

Ponúkame Vám pozemky - t.č. vedené ako záhrada, v katastrálnom území Rohovce. K pozemkom bola

Publikované: 22.05.2023 Aktualizované: 02.06.2025
Pozemky na predaj Rohovce

185 €/m2 185 €/m2

Starší rodinný dom

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | miloslovska | 120 m²

Ponúkame Vám starší rodinný dom v obci Štvrtok na Ostrove Celková plocha pozemku je 1042 m2 (2

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 10.08.2025
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

115,000 € 9583 €/m²

Orná pôda - výborná dostupnosť!!!

Reality Kvetoslavov

Orná pôda | . | 11,984 m²

Ponúkame Vám pozemok /orná pôda/ v katastrálnom území Kvetoslavov, vo veľmi zaujímavej výmere,

Publikované: 02.05.2023 Aktualizované: 02.05.2023
Pozemky na predaj Kvetoslavov

13 €/m2 13 €/m2

Príležitosť!!!!

Reality Dunajská Lužná

Orná pôda | . | 21,580 m²

Ponúkame Vám v obci Dunajská Lužná, časť Nové Košariská. na predaj, ornú pôdu. Pozemok o výmere

Publikované: 21.06.2022 Aktualizované: 17.01.2023
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

150 €/m2 150 €/m2

A podnikáte - zabehnutá reštaurácia

Reality Šamorín

Obchodné priestory | Prvá | 340 m²

Ponúkame Vám v Šamoríne, časť: Mliečno, ulica: Prvá, na predaj, zabehnutú reštauráciu s dlhoroč

Publikované: 29.10.2021 Aktualizované: 14.03.2023
Priestory na predaj Šamorín

590,000 € 1735 €/m²

Zaujímavá ponuka

Reality Mostová

Orná pôda | . | 7,959 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok /orná pôda/ v obci: Mostová. Rozmery pozemku, cca: 670m x 11m

Publikované: 11.06.2021 Aktualizované: 11.06.2021
Pozemky na predaj Mostová

86,195 € 11 €/m²

Unikátny rodinný dom v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 305.78 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúkam veľký 6 izbový rodinný dom s rozsiahlym pozemkom v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

425,000 € 1390 €/m²

Stavebný pozemok s domom

Reality Lehnice

Rodinný dom | . | 250 m²

realitná kancelária Samaria Real s.r.o. Vám ponúka na predaj starý rodinný domy v obci Lehnice

Publikované: 10.11.2023 Aktualizované: 10.11.2023
Domy na predaj Lehnice

150,000 € 600 €/m²

!!! PRENÁJOM!!! Veľkometrážny ,nadštandardný, luxusný 2izb.byt

Reality Šamorín

2 izbový byt | Gazdovský Rad | 62 m²

Realitná kancelária Samaria real Vám ponúka veľkometrážny ,nadštandardný, luxusný 2izb.byt v Ša

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - 3.izb.byt. v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hlavná | 65 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka 3.izb.byt v Šamoríne, Hlavná ul. BYT: • zariadený

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Šamorín

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - Obchodný priestor

Reality Šamorín

Obchodné priestory | Hlavná | 60 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka obchodný priestor v centre Šamorína. Priestor je vh

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Priestory na prenájom Šamorín

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Dom na podnikanie + bývanie (aj INVESTIČNE) - 2 byty, priestranný Sklad/Garáže, ÚP 815m2, pozemok 800m2, dokončenie na mieru

Reality Čadca

Rodinný dom | U Siheľníka | 815.5 m²

Dom na podnikanie + bývanie (aj INVESTIČNE) - 2 byty, priestranný Sklad/Garáže, ÚP 815m2, pozem

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Čadca

1 € 0 €/m²

2i byt, 66m2 – Dubnica, pri Účku: SLNEČNÝ a priestranný, VÝNIMOČNÁ lokalita pod LESOM, novostavba z r.2002

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Nezadaná | 66 m²

2i byt, 66m2 – Dubnica, pri Účku: SLNEČNÝ a priestranný, VÝNIMOČNÁ lokalita pod LESOM, novostav

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

1 € 0 €/m²

Pozemok 1.061m2 – Veľké Úľany: na výstavbu RD, rovinatý, centrum obce, všetky IS, studňa

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Júliusa Fučíka | 1,061 m²

Pozemok 1.061m2 – Veľké Úľany: na výstavbu RD, rovinatý, centrum obce, všetky IS, studňa Pete

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

109,900 € 104 €/m²

Reality Čadca

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 815.5 m²

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Čadca

1 € 0 €/m²

Krásny Pozemok, 1.503m2 – Bernolákovo: aj na celoročné bývanie, len 10-15min od BA, VYHĽADÁVANÁ lokalita SACKY, 2.5km od D1

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | Sacky | 1,503 m²

Krásny Pozemok, 1.503m2 – Bernolákovo: aj na celoročné bývanie, len 10-15min od BA, VYHĽADÁVANÁ

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

1 € 0 €/m²

5iz RD, ÚP 461m2 – pozemok 900m2, vlastný WELLNESS/BAZÉNOVÁ HALA, veľká TERASA, TEPELNÉ čerpadlo, SOLÁRNE kolektory

Reality Oščadnica

Rodinný dom | Nezadaná | 461 m²

5iz RD, ÚP 461m2 – pozemok 900m2, vlastný WELLNESS/BAZÉNOVÁ HALA, veľká TERASA, TEPELNÉ čerpadl

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Oščadnica

429,000 € 931 €/m²

pozemok, Častá: 4400 m2, výstavba RD, krásny výhľad na Malé Karpaty

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | Štefanovská | 4,400 m²

Výnimočná ponuka – ROVINATÝ pozemok s krásnym výhľadom na Malé Karpaty a hrad Červený kameň Ex

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 27.04.2025
Pozemky na predaj Častá

95 €/m2 95 €/m2

2i byt, 77m2 – BA II - Ružinov, Ostredky: VEĽKOMETRÁŽNY, LOGGIA, GARÁŽOVÉ STÁTIE a PIVNICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 77 m²

2i byt, 77m2 – BA II - Ružinov: VEĽKOMETRÁŽNY, LOGGIA, GARÁŽOVÉ STÁTIE a PIVNICA EXKLUZÍVNE po

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 3636 €/m²

RD alebo Chalupa, ÚP 128m2 – Dolná Seč: pozemok 1.321m2, len 5km od Levíc, udržiavaný stav, typický dlhý GÁNOK, veľká GARÁŽ, tichá ulica

Reality Dolná Seč

Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²

RD alebo Chalupa, ÚP 128m2 – Dolná Seč: pozemok 1.321m2, len 5km od Levíc, udržiavaný stav, typ

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Dolná Seč

1 € 0 €/m²

Chata, ÚP 99m2 – Bernolákovo: pozemok 1.503m2, len 10-15min od BA, aj na trvalé bývanie, VYHĽADÁVANÁ lokalita SACKY, 2.5km od D1

Reality Bernolákovo

Chata, drevenica, zrub | Sacky | 99 m²

Chata, ÚP 99m2 – Bernolákovo: pozemok 1.503m2, len 10-15min od BA, aj na trvalé bývanie, VYHĽAD

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bernolákovo

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1403)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23006)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie