EXKLUZÍVNE Predaj 4-izbový RD, 150 m2, 6 á pozemok, Tekovské Lužany

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | SNP | 150 m²

BE POLITE s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj nový 4-izbový rodinný dom v obci Tekovské Lužany.

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

165,000 € 1100 €/m²

Dobré reality - Polyfunkčný objekt na predaj

Reality Tekovské Lužany

Polyfunkčný objekt | Poštová | 580 m²

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt v obci Tekovské Lužany, s potenciálom investičného vy

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Tekovské Lužany

Cena dohodou

Rodinný dom,130 m2,garáž Tekovské Lužany, okr. Levice

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

83,000 € 638 €/m²

Rodinný dom, 120 m2, garáž, Tekovské Lužany, okr. Levice

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka Vám na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

58,990 € 492 €/m²

Ponúkame na predaj pekný 3-izb. byt v Tekovských Lužanoch na ul. Osloboditeľov po kompletnej rekonštrukcii - o celkovej rozlohe 81,83 m2

Reality Tekovské Lužany

3 izbový byt | Osloboditeľov | 81.83 m²

Ponúkame na predaj pekný 3-izb. byt v Tekovských Lužanoch na ul. Osloboditeľov po kompletnej re

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Tekovské Lužany

85,000 € 1039 €/m²

Predaj dvojgeneračného rodinného domu - Tekovské Lužany ( 020-12-HEKA)

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | Družstevna 683/5 | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom v obci Tekovské Lužany, okres Levice. Dom sa r

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

82,900 €

Predaj rodinného domu - Tekovské Lužany "REZERVOVANÉ (003-12-MIVYa)

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | Dunajská ul. | 0 m²

Na predaj: Rodinný dom s veľkým potenciálom – Tekovské Lužany (okres Levice) Pozemok 708 m² | Š

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

48,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj štvorizbového rodinného domu - Tekovské Lužany (043-12-HEKA)

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | 0 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom v krásnej obci Tekovské Lužany, okres Levic

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

60,000 €

Predaj stavebný pozemok so starým rodinným domom v obciTekovské Lužany

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | Tekovská | 80 m²

Predaj stavebný pozemok so starým rodinným domom v obci Tekovské Lužany okres Levice. S pozemko

Publikované: 22.12.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

16,500 € 206 €/m²

Prenájom podnikateľského priestoru s bývaním – bývalá kováčska dielňa-Tekovské Lužany

Reality Tekovské Lužany

Priestor pre výrobu | J. A. Komenského | 88 m²

Ponúkame na prenájom jedinečný podnikateľský priestor v obci Tekovské Lužany, ktorý bol v minul

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Tekovské Lužany

250 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Rodinný dom v Tek. Lužanoch

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | Družstevná | 111 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, postavený z hliny a postupom času čiastočne zrekonštruovaný, kt

Publikované: 19.07.2024 Aktualizované: 25.11.2025
Domy na predaj Tekovské Lužany

83,000 € 748 €/m²

Prenájom podnikateľských priestorov v centre obce Tekovské Lužany

Reality Tekovské Lužany

Obchodné priestory | SNP | 200 m²

Ponúkame na prenájom obchodné/podnikateľské priestory v priamom centre najväčšej obci levického

Publikované: 23.12.2023 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Tekovské Lužany

1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Priestranný rodinný domček v Tek. Lužanoch

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | 150 m²

Romantický vidiecky dom s veľkým pozemkom v Tekovských Lužanoch Hľadáte miesto, kde sa spája p

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

65,000 € 433 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný štýlový 3izbový zrekonštruovaný byt

Reality Tekovské Lužany

3 izbový byt | 81 m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII V TEKOVSKÝCH LUŽANOCH – IDEÁLNE 1. POSCHODIE Ponúkam

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Tekovské Lužany

85,000 € 1049 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 3izb. bytu v Tek. Lužanoch

Reality Tekovské Lužany

3 izbový byt | J. A. Komenského | 71 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt o veľkosti 71,50 m2 na 2.poschodí tehlového bytového domu bez

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Tekovské Lužany

450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA rodinného domu Tekovské Lužany

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | Partizánska | 125 m²

Túžite bývať v modernej novostavbe v tichej lokalite v obci so všetkou občianskou vybavenosťou?

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

215,000 € 1720 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný priestor v centre Tekovských Lužian

Reality Tekovské Lužany

Objekt pre obchod | SNP | 81 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v centre obce Tekovské Lužany. Aktuálne je v ponuke pri

Publikované: 02.02.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Objekty na prenájom Tekovské Lužany

500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

STAVEBNÝ POZEMOK - Tekovské Lužany

Reality Tekovské Lužany

Pozemok pre rodinné domy | J. A. Komenského | 933 m²

IBA u nás nájdete v ponuke tento ideálny pozemok na výstavbu Vášho vysnívaného domu, o pozoruho

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 29.12.2025
Pozemky na predaj Tekovské Lužany

25,000 € 27 €/m²

RD - Tekovské Lužany - nová cena!!

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj starší vidiecky dom v obci Tekovské Lužany, ktoré sú od okresného mesta

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 25.11.2025
Domy na predaj Tekovské Lužany

39,900 € 285 €/m²

Menšia novostavba na štart do života

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | 42 m²

Hľadáte miesto na štart do života, alebo práve naopak, miesto, kde by ste chceli prežiť svoju j

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Domy na predaj Tekovské Lužany

83,000 € 1976 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA Vidiecky domček/chalupa

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | 100 m²

Preferuje pôvodné hlinené vidiecke domy na dedinách a túžite po jednom takomto? Tak čítajte ďal

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

55,000 € 550 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj kompletne zrekonštruovaná komerčná budova Tekovské Lužany okres Levice.

Reality Tekovské Lužany

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 715 m²

Exkluzívne iba u nás!!! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj samostatne stojacu komerčn

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Tekovské Lužany

120,000 € 168 €/m²

Predaj ornej pôdy k.ú. Hulvinky

Reality Tekovské Lužany

Orná pôda | Hulvinská | 421 m²

Ponúkame ornú pôdu na predaj v katastrálnom území Hulvinky obec Tekovské Lužany. Celková výme

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Tekovské Lužany

1.6 €/m2 2 €/m2

Možnosť dohody, Predaj pozemoku so starým rodinným domom v obci Tekovské Lužany okres Levice

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | SNP | 568 m²

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 07.08.2025
Domy na predaj Tekovské Lužany

15,000 € 26 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23064)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie