Priestranný rodinný dom neďaleko Viedne

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Na predaj ponúkame samostatne stojaci rodinný dom, ktorý zaujme veľkorysým priestorom, variabil

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj

499,000 € 2376 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2 izbový byt vo Vydrici Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardne kompletne zariadený 2-izbový byt v jedinečnom projekte V

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

člen NARKS

Exkluzívna ponuka – elegantná a priestranná 8-izbová vila s výmerou 600 m², vnútorným bazénom a južnou expozíciou pod vinicami

Reality Pezinok

Rodinný dom | Vinice | 600 m²

Realitná kancelária Bondreality vám predstavuje jedinečnú príležitosť – predaj priestranného ro

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 22.02.2026
Domy na predaj Pezinok

Info v RK

člen NARKS

Predaj 6 izbový rodinný dom pri lese, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Pod záhradami | 260 m²

Ponúkame na predaj výnimočný rodinný nadčasový dom situovaný v tichej ulici pod lesom. Nehnuteľ

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

950,000 € 3654 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 70.72 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 3-izbový byt v Starom meste na Vazovovej ulic

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4567 €/m²

člen NARKS

Nádherný pozemok v Zálesí

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Za Záhradami | 600 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj pozemok v obci Zálesie. Výmeru pozemku je mož

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Zálesie

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom veľkometrážneho 1 izbového bytu Hviezdoslavovo nám. Staré Mesto Bratislava aj krátkodobo

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Hviezdoslavovo námestie | 60 m²

Prenajímame krásny veľkometrážny mezonet v Starom Meste v Bratislave. Byt sa nachádza v úplnom

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom kancelárií na pešej zóne, Michalská ul. Bratislava Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Michalská | 41.8 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v centre Starého Mesta na Michalskej ul. v zreko

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom garsónky v Starom Meste Hviezdoslavovo nám. Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Hviezdoslavovo námestie | 26 m²

Ponúkame Vám na prenájom garsónku v Starom Meste v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí. Táto

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

550 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

BOND Reality hľadá pre hotovostného klienta na kúpu 3 izbový byt - mestská časť Dúbravka.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť BOND Reality hľadá pre hotovostného klienta 3 izb. byt v Dúbravke -Pôvodný stav -V

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Hľadáme rodinný dom v Piešťanoch alebo okolí

Reality Piešťany

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Piešťanoch alebo okolí do 30km. Požiadavky: - no

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Domy na kúpa Piešťany

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

NA PREDAJ: samostatne stojaci 7-izbový rodinný dom s veľkou záhradou v srdci Malých Karpát – Pernek

Reality Pernek

Rodinný dom | Nezadaná | 202 m²

BOND Reality v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom,

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Pernek

389,900 € 1930 €/m²

člen NARKS

Na predaj výnimočný byt na pešej zóne v Senci.

Reality Senec

4 izbový byt | Lichnerova | 93.83 m²

Realitná kancelária Bondreality ponúka na predaj výnimočný byt na pešej zóne v Senci. Byt sa n

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Senec

Cena dohodou

člen NARKS

Rezervované. Rodinný dom v obci Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Záleská | 66 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj menší samostatne stojaci rodinný dom na Záles

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

264,900 € 4014 €/m²

člen NARKS

Predaj domu Lučenec obec Ábelová

Reality Ábelová

Rodinný dom | Nezadaná | 230 m²

Ponúkame na predaj rodinné vidiecke sídlo s dušou a pokojom prírody v srdci malebnej obci Ábel

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Ábelová

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Na predaj murovaná trojpodlažná chata s pozemkom a výhľadom – Rača – Kopanice

Reality Bratislava-Rača

Chata, drevenica, zrub | 70 m²

BOND Reality ponúka na predaj murovanú trojpodlažnú chatu s pozemkom o výmere 512 m² (rozmery 1

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

206,000 € 2943 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ APARTMÁN PRIAMO NA SVAHU V Hotel FIS Jasná ****

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Nezadaná | 51.42 m²

Ponúkame na predaj atraktívny apartmán s podielom na wellness, lyžiarni, parkoviska v 4-hviezdi

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

370,224 € 7200 €/m²

člen NARKS

Aj investičná príležitosť - pozemok 1000 m2 v lokalite Chorvátsky Grob – časť Čierna Voda, lokalita Suché miesto 2

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 1,000 m²

BOND Reality ponúkame na predaj pozemok pre rodinné domy v novovytvorenej lokalite, ktorá sa na

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

120,000 € 120 €/m²

člen NARKS

SLNEČNÝ REKREAČNÝ POZEMOK, ČUNOVO

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | Čunovo | 1,918 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok (1918m2) v obci Čunovo, ideálny pre výstavbu rekreačného

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

199 €/m2 199 €/m2

člen NARKS

PREPOJENIE BÝVANIA S PODNIKANÍM – priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom a krásnou záhradou, Malodunajská ul., Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Malodunajská | 476 m²

BOND Reality v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj trojpodlažný rodinný dom s dvom

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

689,000 € 1447 €/m²

člen NARKS

PRIPRAVUJEME | Veľký, rodinný 5izb. byt s loggiou, 2x toaleta a úplne nová rekonštrukcia - ul. Novackého

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Novackého | 103.36 m²

Výborná dispozícia veľkého 5izb. bytu Novackého ulica začiatok Karlovej vsi. Byt v tehlovom d

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

395,000 € 3822 €/m²

člen NARKS

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Novackého | 103.36 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

395,000 € 3822 €/m²

člen NARKS

2-i byt na Dunajskej ulici s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dunajská | 33 m²

BOND reality ponúka ne predaj jeden a pol izbový obojstranný byt o výmere 33 m2 sa nachádza v t

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,990 € 7878 €/m²

člen NARKS

Výnimočný dvojgeneračný dom v Myjave

Reality Myjava

Rodinný dom | Závršky | 300 m²

Pripravujeme pre vás niečo výnimočné… dom, ktorý má dušu. V Myjave čoskoro predstavíme dvojgene

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Myjava

192,900 € 643 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23010)
Upresniť hľadanie