2-i byt na Dunajskej ulici s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 33 m²

BOND reality ponúka ne predaj jeden a pol izbový obojstranný byt o výmere 33 m2 sa nachádza v t

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,990 € 7878 €/m²

člen NARKS

Priestranný 5-izbový mezonet s terasou, 3 balkónmi a dvojgarážou – začiatok Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

Mezonet | Šustekova | 190 m²

Predaj – 5 izbový mezonet s terasou a dvojgarážou, začiatok Petržalky Ponúkame na predaj pries

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

člen NARKS

Prenájom priestorov - Janoškova ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Jánoškova | 97 m²

Bond Reality ponúka na prenájom exkluzívne kancelárske priestory v atraktívnej a vyhľadávanej l

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj stavebného pozemku v Stupave, Lesná ulica

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 1,597 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v lukratívnej lokalite Stupavy na ulici Lesnej. Pozem

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Stupava

244 €/m2 244 €/m2

člen NARKS

PREDAJ: ZABEHNUTÁ REŠTAURÁCIA DAS GLASHAUS – BRUCK AN DER LEITHA

Reality Rakúsko

Reštaurácia | Rakúsko

PREDAJ: ZABEHNUTÁ REŠTAURÁCIA DAS GLASHAUS – BRUCK AN DER LEITHA BOND Reality Bratislava v ex

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 25.01.2026
Objekty na predaj

260,000 € 1130 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM: 2-izbový byt - rezidenčný projekt NOVÝ RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

BOND Reality ponúka na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v rezidenčnom projekte NOVÝ RUŽI

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Romantická chata so súpisným číslom pri jazere, ihneď k užívaniu, Vojka

Reality Vojka nad Dunajom

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 350 m²

Ponúkame na predaj príjemnú rekreačnú chatu v chatovej oblasti pri Šulianskom jazere. Stavba je

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Vojka nad Dunajom

160,000 € 457 €/m²

člen NARKS

Predaj priestoru v Starom Meste, Mickewiczova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mickiewiczova | 231 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor na Mickiewiczovej ul. v blízkosti Amerického námestia a Fa

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,000 € 2680 €/m²

člen NARKS

Predaj pozemku - záhrady v BA IV, Devín

Reality Bratislava-Devín

Záhrada | Štítová | 637 m²

Ponúkame na predaj záhradu s výmerou 637 m2 v krásnej lokalite Devína v časti Grefty. Záhrada

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

95,000 € 149 €/m²

člen NARKS

PRE HOTOVOSTNÉHO KLIENTA HĽADÁME 3-4 IZB. BYT V PÔVODNOM STAVE V BRATISLAVE

Reality Bratislava

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť BOND Reality hľadá pre hotovostného klienta 3-4 izb. byt v pôvodnom stave v Bratisla

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na kúpa Bratislava

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Rodinný dom v Ružinove – Trávniky | súkromné átrium, záhrada, wellness a klubová miestnosť | možnosť využitia aj ako sídlo firmy

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Šalviová | 178 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom situovaný na pokojnej Šalvi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom 2 izbového bytu v centre mesta ul. Špitálska, Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Špitálska | 45 m²

Miesto, kde sa bývanie mení na pocit domova… Na obľúbenej Špitálskej ulici vás čaká štýlový 2-i

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj rodinný dom pri jazere so súkromnou plážou v obci Reca, okres Senec

Reality Reca

Rodinný dom | Nezadaná | 390 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny rodinný dom pri súkromnom jazere s výhľadom na vodnú hladinu v

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Reca

Info v RK

člen NARKS

Na prenájom: Skladovo výrobné a logistické priestory rôznych veľkostí pri diaľnici v Nitre

Reality Nitra

Priestor pre výrobu | 1 m²

Na prenájom: Skladovo výrobné a logistické priestory pri diaľnici v Nitre Hľadáte ideálne miest

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Nitra

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ POZEMKU | Lamač - Zečák - výborná investícia

Reality Bratislava-Lamač

Rekreačný pozemok | Pod Zečákom | 2,138 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj krásny pozemok - pre rodinné domy, Bratislav

Publikované: 19.07.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

230 €/m2 230 €/m2

člen NARKS

Na predaj: Netradičný trojpodlažný rodinný dom v Rusovciach

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 464 m²

BOND Reality ponúka na predaj zaujímavý trojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej čas

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

499,000 € 1075 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! SKVELÁ INVESTÍCIA! Predaj obchodných priestorov Vlčie Hrdlo v mestskej časti Ružinov Bratislava II. - výborná investičná príležitosť

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Vlčie hrdlo | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor v lokalite Vlčie Hrdlo, mestská časť Ružinov, v Brati

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

310,000 € 1033 €/m²

člen NARKS

Prenájom garáže v bytovom dome UNIVERSO, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ružová dolina | 13 m²

Ponúkame na prenájom jedno parkovacie miesto v uzatvorenej dvojgaráži v podzemných garážach po

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

150 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRE KLIENTA HĽADÁME 2 IZB BYT V PETRŽALKE

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť BOND Reality hľadá pre klienta 2 izb. byt v Petržalke. Cena závisí od ponuky nehnu

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Hľadáme rodinný dom v BA alebo okolí

Reality Bratislava

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Bratislave alebo okolí do 40km. Požiadavky: -

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Domy na kúpa Bratislava

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

PREDAJ OBCHODNO - ADMINISTRATÍVNEHO PRIESTORU V NOVOSTAVBE, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hrachová | 300 m²

BOND Reality Vám ponúka na predaj obchodno-administratívny priestor o rozlohe 300 m², ktorý sa

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

599,900 € 2000 €/m²

člen NARKS

Prémiový dom so súkromným wellness a bazénom — Malinovo

Reality Malinovo

Rodinný dom | Slnečná | 320 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj: 320 m² obytného priestoru · 871 m² záhrady o

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Malinovo

819,000 € 2559 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Výnimočný 3-izbový byt 75,5 m² + 3 balkóny | kompletná rekonštrukcia | Košická ulica – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 75.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt na Košickej ulici v bratislavskej časti Nivy. Lokal

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,900 € 5098 €/m²

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Zabehnutý hotelový areál s reštauráciou a bývaním v Rakúsku.

Reality Rakúsko

Hotel, penzión, ubytovňa | Rakúsko

Ponúkame na predaj zabehnutý hotelový a gastronomický areál s rodinným domom, nachádzajúci sa v

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Objekty na predaj

Info v RK

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1403)
Rodinné domy na predaj (23010)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie