Garáž | Zálužická | 18 m²
Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj murovaná garáž na Zálužickej ulici v Ružinove
46,500 € 2583 €/m²
Objekt pre obchod | Laurinská | 53.12 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor s výmerou 53,12 m2 situovaný na prízemí udržiavaného his
3,200 €/mesiac 60 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Krasovského | 52.46 m²
EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM Dizajnový 2-izbový byt | Krasovského 12 | 9. poschodie Ponúkame na pren
900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Zámocká | 144 m²
Na prenájom - priestranný, kompletne zariadený 4-izbový byt v exkluzívnej novostavbe priamo v h
1,750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Za Záhradami | 1,457 m²
Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj dva stavebné pozemky v obci Zálesie s celkovo
230 €/m2 230 €/m2
Hausbót | 96 m²
Na predaj novopostavený houseboat osadený na pontóne s rozmermi 16 × 12 m v lokalite pod Lužný
459,000 € 4781 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 660 m²
Ponúkame na predaj rovinný stavebný pozemok o výmere 660 m² v centre pokojnej obci Blatná na Os
132,000 € 200 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
SÚRNE HĽADÁME! Pre viacerých našich klientov hľadáme 4-5 izbový rodinný dom v Bratislave, ideál
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Starom Meste. Klient je seriózny, má vyriešené f
Cena dohodou
3 izbový byt | Dunajská | 90 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt na Dunajskej ulici v centre Bratislavy, 5 minút chôdze na
1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Hrachová | 300 m²
BOND Reality Vám ponúka na predaj obchodno-administratívny priestor o rozlohe 300 m², ktorý sa
599,900 € 2000 €/m²
3 izbový byt | Dubnická | 66 m²
Ponúkame na predaj 3 izb. byt s výmerou 66 m2 vo vyhľadávanej lokalite Petržalky na Dubnickej
219,000 € 3318 €/m²
Rodinný dom | Na kopci | 500 m²
BOND Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom situovaný v prestížnej vilovej štvrti Bra
1,499,000 € 2998 €/m²
2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50 m²
Ponúkame na prenájom 2izbový byt v projekte Kesselbauer. Byt má rozlohu 50m2 + 5m2 loggia. Na
1,100 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Gunduličova | 43 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 43 m², situovaný na 3. poschodí kompletne zrekonštruov
295,000 € 6667 €/m²
2 izbový byt | Gunduličova | 47.6 m²
Predstavte si ráno v centre mesta, kde si vychutnáte kávu s výhľadom na Bratislavský hrad. Ten
295,000 € 6197 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Gorkého | 219 m²
Ponúkame na prenájom administratívne priestory nachádzajúce sa v historickom centre Starého Mes
2,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Garáž | Frankovská | 16 m²
Bond Reality ponúka na prenájom vnútorné parkovacie státie o rozlohe 16m2 spolu s pivničnou kob
110 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Garáž | Trnavská cesta | 11 m²
Realitná kancelária BOND reality ponúka na predaj parkovacie miesto - zakladač v podzemnej gará
19,000 € 1727 €/m²
Rodinný dom | Deviata | 408 m²
Ponúkame na predaj pekný a priestranný trojpodlažný rodinný dom s krásnym výhľadom na Bratisla
Info v RK
Rodinný dom | Rakúsko
Na predaj ponúkame starostlivo udržiavaný rodinný dom situovaný v absolútne pokojnej časti mest
539,000 € 4146 €/m²
3 izbový byt | Školská | 83 m²
BOND reality ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový mezonet v Zohore na Školskej ulici. Obec Zohor
199,000 € 2398 €/m²
1 izbový byt | Nevädzová | 49 m²
Ponúkame na prenájom útulný a slnečný 1,5-izbový byt na Nevädzovej ulici v obľúbenej lokalite B
750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Dunajská | 33 m²
BOND reality ponúka ne predaj jeden a pol izbový obojstranný byt o výmere 33 m2 sa nachádza v t
259,990 € 7878 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.