Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 698 m²
NA PREDAJ | Investičné stavebné pozemky 347m2 + 197m2 + 216m2 – Trenčín, k.u. Opatová SSpol.
52,350 € 75 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,278 m²
Ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu (potvrdenie od obce k dispozícií)
35,000 € 27 €/m²
4 izbový byt | Záhrady | 120 m²
Hľadáte 3 - 4 izbový byt s garážou, ponúkame vám alternatívu k bytu 4 izbový byt s menším pozem
329,000 € 2742 €/m²
Rodinný dom | I. Olbrachta | 335 m²
Ponúkame vám vo výhradnom zastúpení klienta luxusný 5 izbový dom situovaný na konci v súkromnej
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
NA PREDAJ | Rodinný dom po rekonštrukcii s krbom a príjemnou záhradou, Neporadza Ponúkame na pr
186,300 € 1863 €/m²
3 izbový byt | Nad Tehelňou | 83 m²
NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou Spoločnosť ZAJO Reality
281,500 € 3392 €/m²
Polyfunkčný objekt | Vystrkov | 460 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Hľadáte ideálne spojenie podnikania a komfortného bývania pod jednou st
520,000 € 1130 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Baračka | 1,014 m²
STAVEBNÝ POZEMOK | NA PREDAJ | TRENČIANSKE TEPLICE – BARAČKA 1014m2 Ponúkame Vám na predaj veľ
161,000 € 159 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 155 m²
Rodinný dom je pripojený na všetky inžinierske siete – elektrina, voda, plyn. Vykurovanie domu
75,000 € 484 €/m²
Polyfunkčný objekt | Závadská | 340 m²
Všetko podstatné o ponuke nájdete tu Ponúkame na predaj rozsiahlu budovu s veľkým investičným
310,000 € 912 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,152 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny pozemok v kúpelnom meste Trenčianske Teplice časť Baračka, ktorý
45,000 € 39 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²
Hľadáte komfortné a priestranné rodinné bývanie? Ponúkame na predaj slnečný zrekonštruovaný rod
290,000 € 1208 €/m²
3 izbový byt | Záhumenská | 73 m²
NA PREDAJ | 3-izbový byt s lodžiou, 2x garáž a záhrada 441 m², Trenčianske Biskupice Ponúkame
259,000 € 3548 €/m²
Garsónka | Vladimíra Predmerského | 30 m²
NA PRENÁJOM | Zariadená garsónka – novostavba Dve veže – Rezidencia vinohrady. Spol. ZAJO Reali
500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 78 m²
na predaj 3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady Vo výhradnom zastúpení Vám
294,000 € 3769 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Na prenájom moderný 4-izbový bungalov v Trenčianskej Turnej – komfort, súkromie a prémiové vyba
1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 28 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v centre obce Moravské Lieskové, ktorý je ideálny na tr
57,000 € 2036 €/m²
1 izbový byt | Trieda KVP | 40.16 m²
Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka ponúkame na predaj
149,900 € 3733 €/m²
3 izbový byt | Tkáčska | 74 m²
Vám ponúkame na (mladom sídlisku) predaj 3-izbového bytu v OV. V lokalite s kompletnou občiansk
129,500 € 1750 €/m²
Rodinný dom | Centrálna | 80 m²
Exclusive Vám v obci Miloslavov, časť Alžbetin Dvor ponúka na p
275,000 € 3438 €/m²
Iný objekt | Priemyselná | 14.4 m²
SKLADUJ BEZPEČNE V HERMETICKÝCH UZATVORENÝCH KONTAJNEROCH V ŠAMORÍNE PRI R7 BEZ DRAHÝCH ENERGIÍ
Cena dohodou
Priestor pre sklad | Priemyselná | 31 m²
Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor v Šamoríne. Najvhodnejšie využitie nebytového priest
180 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Košariská | 653 m²
Ponúkame Vám na predaj dva stavebné pozemky nachádzajúce sa v rekreačno- obytnej zóne Nové Koša
225 €/m2 225 €/m2
Hotel, penzión, ubytovňa | 1,000 m²
Ponúkame Vám kvalitné ubytovanie za dostupné ceny v Šamoríne pri zjazde R7. Naše nové ubytovac
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.