NA PREDAJ | Garáž v bytovom dome - Rozvadze, Trenčianske Stankovce

Reality Trenčianske Stankovce

Garáž | Nezadaná | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v bytovom dome z roku 2002 v Trenčianskych Stankovciach, k.u. Rozvadze

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Trenčianske Stankovce

27,000 € 1500 €/m²

NA PREDAJ | 4i byt nemáme, ale máme 4i RD s garážou v Trenčíne, Kubrá

Reality Trenčín

4 izbový byt | Záhrady | 120 m²

Hľadáte 3 - 4 izbový byt s garážou, ponúkame vám alternatívu k bytu 4 izbový byt s menším pozem

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

329,000 € 2742 €/m²

NA PREDAJ | 5 izbový dom s dvoj garážou, I. Olbrachta - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | I. Olbrachta | 335 m²

Ponúkame vám vo výhradnom zastúpení klienta luxusný 5 izbový dom situovaný na konci v súkromnej

Publikované: 16.07.2022 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Trenčín

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Rodinný dom po rekonštrukcii s krbom a príjemnou záhradou, Neporadza

Reality Neporadza

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

NA PREDAJ | Rodinný dom po rekonštrukcii s krbom a príjemnou záhradou, Neporadza Ponúkame na pr

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Neporadza

186,300 € 1863 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nad Tehelňou | 83 m²

NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou Spoločnosť ZAJO Reality

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Trenčín

281,500 € 3392 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREVÁDZKOVÁ BUDOVA A 4 IZBOVÝ BYT + PROJEKT NA NADSTAVBU – BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

Reality Bánovce nad Bebravou

Polyfunkčný objekt | Vystrkov | 460 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Hľadáte ideálne spojenie podnikania a komfortného bývania pod jednou st

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na predaj Bánovce nad Bebravou

520,000 € 1130 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK – TRENČIANSKE TEPLICE, BARAČKA

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Baračka | 1,014 m²

STAVEBNÝ POZEMOK | NA PREDAJ | TRENČIANSKE TEPLICE – BARAČKA 1014m2 Ponúkame Vám na predaj veľ

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

161,000 € 159 €/m²

Na predaj Rodinný dom – Haláčovce, okres Bánovce nad Bebravou

Reality Haláčovce

Rodinný dom | Nezadaná | 155 m²

Rodinný dom je pripojený na všetky inžinierske siete – elektrina, voda, plyn. Vykurovanie domu

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Haláčovce

75,000 € 484 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ POZEMOK NA STAVBU CHATY / MOBILNÉHO DOMU – Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,152 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny pozemok v kúpelnom meste Trenčianske Teplice časť Baračka, ktorý

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

45,000 € 39 €/m²

NA PREDAJ | PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM DOLNÁ SÚČA – OKRES TRENČÍN

Reality Dolná Súča

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Hľadáte komfortné a priestranné rodinné bývanie? Ponúkame na predaj slnečný zrekonštruovaný rod

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dolná Súča

290,000 € 1208 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | 3-izbový byt s lodžiou, 2x garáž a záhrada 441 m², Trenčianske Biskupice

Reality Trenčín

3 izbový byt | Záhumenská | 73 m²

NA PREDAJ | 3-izbový byt s lodžiou, 2x garáž a záhrada 441 m², Trenčianske Biskupice Ponúkame

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

259,000 € 3548 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM | Zariadená garsónka – novostavba Dve veže – Rezidencia vinohrady.

Reality Trenčín

Garsónka | Vladimíra Predmerského | 30 m²

NA PRENÁJOM | Zariadená garsónka – novostavba Dve veže – Rezidencia vinohrady. Spol. ZAJO Reali

Publikované: 05.07.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj penzión s kaviarňou v Nemšovej – časť Ľuborča

Reality Nemšová

Polyfunkčný objekt | Závadská | 340 m²

Všetko podstatné o ponuke nájdete tu Ponúkame na predaj rozsiahlu budovu s veľkým investičným

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Nemšová

310,000 € 912 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | RODINNÝ DOM MORAVSKÉ LIESKOVÉ – OKRES NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nezadaná | 28 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v centre obce Moravské Lieskové, ktorý je ideálny na tr

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

57,000 € 2036 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady

Reality Trenčín

3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 78 m²

na predaj 3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady Vo výhradnom zastúpení Vám

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Trenčín

294,000 € 3769 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom moderný 4-izbový bungalov v Trenčianskej Turnej – komfort, súkromie a prémiové vybavenie.

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Na prenájom moderný 4-izbový bungalov v Trenčianskej Turnej – komfort, súkromie a prémiové vyba

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Trenčianska Turná

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1 izbový apartmán KVP Grunt č. 31

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP | 40.16 m²

Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka ponúkame na predaj

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3733 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Vám ponúkame na (mladom sídlisku) predaj 3-izbového bytu v OV.

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Tkáčska | 74 m²

Vám ponúkame na (mladom sídlisku) predaj 3-izbového bytu v OV. V lokalite s kompletnou občiansk

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

129,500 € 1750 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v pôvodnom stave s veľkým pozemkom

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Centrálna | 80 m²

Exclusive Vám v obci Miloslavov, časť Alžbetin Dvor ponúka na p

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 20.02.2025
Domy na predaj Miloslavov

275,000 € 3438 €/m²

SKLADUJ BEZPEČNE V HERMETICKÝCH UZATVORENÝCH KONTAJNEROCH V ŠAMORÍNE PRI R7 BEZ DRAHÝCH ENERGIÍ !!!

Reality Šamorín

Iný objekt | Priemyselná | 14.4 m²

SKLADUJ BEZPEČNE V HERMETICKÝCH UZATVORENÝCH KONTAJNEROCH V ŠAMORÍNE PRI R7 BEZ DRAHÝCH ENERGIÍ

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 29.10.2025
Objekty na prenájom Šamorín

Cena dohodou

Nebytový priestor v Šamoríne za výhodnú cenu.

Reality Šamorín

Priestor pre sklad | Priemyselná | 31 m²

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor v Šamoríne. Najvhodnejšie využitie nebytového priest

Publikované: 04.08.2022 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Šamorín

180 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Stavebné pozemky s možnosťou výstavby celoročne obývateľného domu

Reality Dunajská Lužná

Rekreačný pozemok | Košariská | 653 m²

Ponúkame Vám na predaj dva stavebné pozemky nachádzajúce sa v rekreačno- obytnej zóne Nové Koša

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

225 €/m2 225 €/m2

KRÁTKODOBÉ KVALITNÉ UBYTOVANIE ZA DOSTUPNÉ CENY V ŠAMORÍNE PRI ZJAZDE R7

Reality Šamorín

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,000 m²

Ponúkame Vám kvalitné ubytovanie za dostupné ceny v Šamoríne pri zjazde R7. Naše nové ubytovac

Publikované: 23.11.2018 Aktualizované: 30.10.2025
Objekty na prenájom Šamorín

Cena dohodou

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 3 Solisko

Reality Štôla

Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²

RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - MALEBNÁ PODTATRANSKÁ OBEC ŠTÔLA Realitná kancelária Tvoje bývanie V

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Štôla

295,000 € 1789 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1404)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (22998)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30340)
Upresniť hľadanie