KRÁTKODOBÉ KVALITNÉ UBYTOVANIE ZA DOSTUPNÉ CENY V ŠAMORÍNE PRI ZJAZDE R7

Reality Šamorín

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,000 m²

Ponúkame Vám kvalitné ubytovanie za dostupné ceny v Šamoríne pri zjazde R7. Naše nové ubytovac

Publikované: 23.11.2018 Aktualizované: 30.10.2025
Objekty na prenájom Šamorín

Cena dohodou

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 3 Solisko

Reality Štôla

Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²

RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - MALEBNÁ PODTATRANSKÁ OBEC ŠTÔLA Realitná kancelária Tvoje bývanie V

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Štôla

295,000 € 1789 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 1 Patria

Reality Štôla

Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Štôla

299,000 € 1813 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 8 Horec

Reality Štôla

Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Štôla

315,000 € 1910 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Prenajmeme slnečný 1 izbový byt v Ružinove na Medzilaboreckej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 36 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a slnečný 1-izbový byt na Medzilaboreckej ulici s výmerou 36 m²,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Veľkorysý podkrovný 5-izbový byt v srdci Starého Mesta – neopakovateľná atmosféra pod strechami mesta.

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Michalská | 177 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový podkrovný byt v atraktívnej lokalite na Michalská ulica,

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 3107 €/m²

Na predaj rekreačná chata v obci Blahová-Madarász

Reality Blahová

Chalupa, rekreačný domček | - | 60 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rekreačnú chatu NA CELOROČNÉ UŽÍVANIE a pozemok s výmerou 404 m

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Blahová

127,500 € 2125 €/m²

Prémiová investičná príležitosť 4-izbového bytu v srdci mesta.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový investičný byt s veľkorysou výmerou 130,31 m², ktorý preš

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4988 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO s loggiou a parkovaním.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO na Trnavská cesta. Byt má celkovú v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Kancelársky celok 166m2 na Bôriku

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bôrická cesta | 166 m²

Uzavretý kancelársky priestor na 2.poschodí o výmere 166m2 s vlastnou kuchynkou. Ponúkaný pries

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,491.3 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom v Podunajských Biskupiciach

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom s možnosťou komerčného využitia. Zariadenie nehnute

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

416,800 € 3158 €/m²

Predaj priestranného 5-izbového RD s murovaným bazénom v Podunajských Biskupiciach.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Padlých hrdinov | 383 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom s nadštandardnou úžitkovou plochou 383 m², kt

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

990,000 € 2585 €/m²

Na predaj investičný 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Narcisová | 42.3 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 2-izbový v Ružinove. Nehnuteľnosť je prakti

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4704 €/m²

Klimatizovaná kancelária 17m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bôrická cesta | 20.49 m²

Klimatizovaná kancelária na 4.poschodí o výmere 17m2 s výhľadom na celú Žilinu. Ponúkaný priest

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

204.9 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rodinný dom s galériou, pozemok 1119 m2, Dolné Dubové

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov s krásnou galériou. Rodinný do

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

234,000 € 2167 €/m²

Dve prepojené kancelárie - 32m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bôrická cesta | 32.4 m²

Kancelársky celok o výmere 32,4m2 na 3. z 5 poschodí administratívnej budovy na žilinskom Bôrik

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

324 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novostavba - 3 izbový rodinný dom s pozemkom o výmere 338 m2

Reality Kátlovce

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom, ktorý je ako stvorený pre pár alebo malú rodinu, hľada

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Kátlovce

189,000 € 2363 €/m²

Novostavba - 4 izbový bungalov s krytou terasou, pozemkom 590 m2, Borievková, Senec

Reality Senec

Rodinný dom | Borievková | 120 m²

Na predaj moderný 4-izbový bungalov v novej lokalite Južná brána – Senec Hľadáte kvalitné, kom

Publikované: 07.10.2022 Aktualizované: 11.12.2025
Domy na predaj Senec

339,000 € 2179 €/m²

5-izbový rodinný dom so zimnou záhradou a samostatnou garážou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Šuňavská | 175 m²

Ponúkame na predaj kvalitný, priestranný a výborne dispozične riešený 5-izbový rodinný dom v ti

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

460,000 € 2629 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne - novostavba - zariadený, upravená záhrada, prestrešená terasa, , parkovanie , v tichej lokalite

Reality Zálesie

Rodinný dom | 91 m²

Exkluzívny predaj novostavba - moderný a zariadený 4 izbový dom - súčasťou dvojdomu) –so záh

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Zálesie

299,000 € 3286 €/m²

Samostatný 5-izbový bungalov v Zálesí

Reality Zálesie

Rodinný dom | 120.32 m²

Ponúkame na predaj moderný 5-izbový bungalov v obľúbenej lokalite Zálesie, v časti v tesnej blí

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Domy na predaj Zálesie

460,000 € 3823 €/m²

TOP - exkluzívny predaj - 4 izbový priestranný byt s loggiami, s výhľadom na jazero

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sabinovská | 79 m²

Exkluzívna ponuka - na predaj 4 izbový byt s výhľadom na jazero, v lukratívnej lokalite na Sa

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3405 €/m²

Voľný kancelársky priestor na prenájom v Malinove

Reality Malinovo

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 27 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu na 2. nadzemnom podlaží v budove Bee One v Malinove na Brat

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Priestory na prenájom Malinovo

425 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Svetlý 2-izbový byt s parkovaním v uzavretom areáli

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Železničná | 54 m²

Ponúkame na predaj novostavbu – veľmi svetlý 2-izbový byt v modernom bytovom dome z roku 2020,

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

239,000 € 4426 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1404)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30339)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Rodinné domy na predaj (22999)
Upresniť hľadanie