Obchodné/skladovacie/prevádzkové priestory na ulici Bavlnárska/Bratislavská v Trenčíne, k dispozícií viacero priestorov.

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Bratislavská | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné, kancelárske a skladové priestory Trenčín, Bavlnárska/Bratis

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 18.12.2024
Priestory na prenájom Trenčín

Cena dohodou

Top
Top

6-izbová novostavba s panoramatickým výhľadom na Nízke Tatry

Reality Brezno

Rodinný dom | 170 m²

Hľadáte dom, ktorý kombinuje priestor pre veľkú rodinu, moderné technológie a pokojné prostredi

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj Brezno

299,000 € 1759 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

LUCRON | Krásny 2 izbový byt so šatníkom a garážovým státím v cene na prenájom v projekte Arboria na Veternej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Veterná | 50.98 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny 2 izbový byt o výmere 46,78 m2 + 4,20 m2 loggia

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Trnava

620 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

LUCRON | Úplne nový 1,5 izbový byt s pekným výhľadom a garážovým státím v cene na prenájom v projekte Arboria na Veternej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Veterná | 43.19 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom úplne nový, dizajnovo zariadený 1,5 izbový byt o výmer

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

525 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

4-izbový byt v rezidenčnom projekte PARKVILLE – Strážna ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Strážna | 112 m²

Na prenájom exkluzívny 4-izbový byt v rezidenčnom projekte PARKVILLE – Strážna ulica Ponúkame

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj 1 izbový apartmán s predzáhradkou, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

Apartmán | Polianky | 32 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový apartmán s južnou orientáciou a predzáhradkou. Apartmán má výmeru i

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

202,584 € 6331 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 1i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 33.86 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 1 izbový BYT so západnou orientáciou T15 - výme

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

187,449 € 5536 €/m²

Top
Top

Predaj veľký 1 izbový byt, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 39 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s východnou orientáciou k nasťahovaniu už tento rok 2026. Byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

213,541 € 5475 €/m²

Top
Top

Apartmánový dom v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,100 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný apartmánový dom s 29. jednotkami a kapacitou cca 8

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Na predaj 4-izbový byt, Gallayova 43, Bratislava – Dúbravka.

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Gallayova | 84 m²

Na predaj veľký 4-izbový byt, 84 m², v peknej časti Dúbravky, Gallayova 43, Bratislava – Dúbrav

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

270,000 € 3214 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj priestranného 4-izbového bytu s loggiou – Košická ul., Bratislava (Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 148.22 m²

Základné informácie Ak hľadáte veľký rodinný byt v meste a ste radi, keď máte všetko poruke, t

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3636 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt v projekte Downtown Yards – prémiová adresa v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52.22 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 2-izbový byt v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

348,000 € 6664 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj - Bratislava/ Staré Mesto, 3 izbový domček so záhradkou/ investičná príležitosť výnos do 6% p.a.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Špitálska | 60 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj netradičný 3-izbový domček s výmerou 60 m² ukrytý v

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 5150 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: Predaj - Krásny 4 izbový nízkoenergetický dom v radovej zástavbe v projekte Eco Residence, Chorvátsky Grob - Monarská alej

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 135.02 m²

Eco Residence - Bývanie presne podľa vašich predstáv! Ak snívate o rodinnom dome v tichej loka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

340,000 € 2518 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj - Krásne 5 izbové nízkoenergetické domy v projekte Eco Residence, Chorvátsky Grob - Monarská alej (Typ D))

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 129.5 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

415,000 € 3205 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: Predaj výnimočného 3.izbového bytu na LUX poschodí – EUROVEA TOWER, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 112.41 m²

Základné informácie Ak hľadáte výnimočný byt v najprestížnejšej rezidenčnej budove na Slovensk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

890,000 € 7917 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: Predaj - stavebný pozemok v Zálesí - časť DOMKY

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 1,780 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu ale

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

449,000 € 252 €/m²

Top
Top

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Krásny celoročne obývateľný 4i dom s nádherným výhľadom na Kučišdorfskú priehradu

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kučišdorfská dolina | 514 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 4i rekreačný dom s dvoma kúpeľňami, ktorý si vás z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Pezinok

219,000 € 426 €/m²

Top
Top

OCCAM | Priestranný 4i byt s balkónom, parkovaním, pivnicou a priamym vstupom do Cubiconu

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré Grunty | 122.43 m²

Occam New Home vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý, kompletne zariadený 4-izbový byt v ob

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

529,000 € 4321 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok s rozlohou 1758 m² v obci Lošonec.

Reality Lošonec

Pozemok pre rodinné domy | Lošonec | 1,758 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj stavebný pozemok s

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Lošonec

165,900 € 94 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Stavebný pozemok s rozlohou 656 m² v obci Borinka.

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 656 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Borinka

163,900 € 250 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izbový vzorový byt č.6 v OS Za Južnou BD1 na predaj za 299.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.14 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový vzorový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čis

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

248,500 € 2819 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | EXKLUZÍVNY PRENÁJOM | ŠTÝLOVÝ BYT VO VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 47.4 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na prenájom nový, doposiaľ neobývaný 2-izbový byt v prestížnej

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

FOIT - PREDAJ SYMPAŤÁK NA IDEÁLNOM SLNEČNOM POZEMKU

Reality Trnava

Rodinný dom | 113 m²

Základné informácie: * Lokalita: Trnava – Spiegelsaal, ulica Západná * Typ: rodinný dom (2 p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Trnava

340,000 € 3009 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8526)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (23019)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30353)
Upresniť hľadanie