STAVEBNO - INVESTIČNÝ POZEMOK, SUCHÁ NAD PARNOU

Reality Suchá nad Parnou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 14,100 m²

1. BCR Vám ponúka na predaj investičný stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov v ob

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

425,000 € 30 €/m²

SLNEČNÝ 3.IZB BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU - ADYHO, LUČENEC

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Adyho | 76.7 m²

Hľadáte priestranný, slnečný 3 izb. byt s balkón a pivnicou na dobrej adrese a krásnym výhľadom

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Lučenec

88,000 € 1147 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 - IZB. RODINNÝ DOM | VEĽKÝ POZEMOK | SVÄTÝ JUR

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Bratislavská | 110 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj dvojizbový rodinný dom nachádzajúci sa v tic

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 08.02.2026
Domy na predaj Svätý Jur

350,000 € 3182 €/m²

5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM A STAVEBNÝ POZEMOK 939 m², NEŠTICH,TOP LOKALITA!

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Podhradie | 147 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj 5-izb rodinný dom v pôvodnom stave, ktor

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Svätý Jur

459,000 € 3122 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU, 881 m², HORNÉ OREŠANY

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | Dolné záhumnie | 881 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výmerou 881 m², ktorý sa nachádza v tichej slepej ul

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

52,860 € 60 €/m²

3-IZB.RD, PÔVODNÝ STAV, ZÁHRADA, PIVNICA, SVÄTÝ JUR, BRATISLAVSKÁ

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Bratislavská | 155 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 3 - izbový rodinný dom v pôvodnom stave,

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Svätý Jur

259,000 € 1671 €/m²

ORNÁ PÔDA, GEMERSKÉ DECHTÁRE

Reality Gemerské Dechtáre

Orná pôda | Nezadaná | 12,920 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj ornú pôdu neďaleko obce Gemerské Dechtár

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Gemerské Dechtáre

12,900 € 1 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, VOJKA NAD DUNAJOM

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | Vojka nad Dunajom | 564 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v pokojnej lokalite obce

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

80,000 € 142 €/m²

SLNEČNÝ INVESTICNÝ STAVEBNÝ POZEMOK 1845m2, VINOSADY, PEZINOK

Reality Vinosady

Pozemok pre rodinné domy | Muškátová | 1,845 m²

1BCR ponúka exkluzívnom zastúpení na predaj veľkorysý investičný pozemok na výstavbu rodinných

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Vinosady

283,900 € 154 €/m²

TTP + OSTATNÁ PLOCHA V BLÍZKOSTI CYKLOTRASY, 6920 M2 - VYSOKÁ PRI MORAVE

Reality Vysoká pri Morave

Orná pôda | Hlavná | 6,917 m²

Ponúkame na predaj dva pozemky v katastrálnom území Vysoká pri Morave v blízkosti cyklotrasy. N

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Vysoká pri Morave

5 €/m2 5 €/m2

NÁDHERNÝ SLNEČNÝ POZEMOK ZA RODINNÝMI DOMAMI V OBCI PRIETRŽ - DOLNÝ DEBERNÍK

Reality Prietrž

Záhrada | Dolný Deberník | 2,359 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný pozemok o výmere 2359 m2, ktorý je na liste vlastníctva vede

Publikované: 02.06.2022 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Prietrž

6.5 €/m2 7 €/m2

PRIESTRANNÝ 5,5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU A PEKNÝM POZEMKOM - RUSOVCE

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Balkánska | 257.77 m²

Ponúkame na predaj nádherný 5,5 izbový tehlový rodinný dom s upraveným exteriérom a priestranný

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

795,000 € 3084 €/m²

ÚTULNÝ 4-IZB RODINNÝ DOM, NOVOSTAVBA, TICHÁ ULICA

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Tichá | 84.6 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 4-izbový samostatný rodinný dom so záhradou na konci sl

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

315,000 € 3723 €/m²

KOMERČNÝ POZEMOK, KRÁĽOVÁ PRI SENCI

Reality Kráľová pri Senci

Komerčná zóna | Nezadaná | 66,780 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok vhodný na výrobu a sklady bl

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Kráľová pri Senci

3,272,000 € 49 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, LIDO PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

Záhrada | Kočánkova | 461 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok kategórie záhrada v Petržalke v lokal

Publikované: 21.05.2024 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

130,000 € 282 €/m²

POZEMOK S BUKOVÝM LESOM, KOŠARISKÁ

Reality Košariská

Lesná pôda | Nezadaná | 5,200 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lesný pozemok v katastri obce Košariská. ZÁKLADNÉ ÚDA

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Košariská

5,900 € 1 €/m²

STAVEBNÝ INVESTIČNÝ POZEMOK KARLOVA VES - STARÉ GRUNTY - 3106 M2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Komerčná zóna | Liptovská | 3,106 m²

1.BCR ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok v Bratislavskej m. č. Karlova Ves pri Star

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 22.08.2024
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

950,000 € 306 €/m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BORINKA

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 5,463 m²

1. BCR Vám ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu viacerých rodinných domov v Bor

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Borinka

699,900 € 128 €/m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR S MOŽNOSŤOU ROZDELENIA S MAXIMÁLNYM POTENCIÁLOM

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Trnavská cesta | 168 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný obchodný priestor o výmere 336 m² nachádzajúci sa v modernom pol

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY, STUPAVA - NOEMIS

Reality Stupava

Obchodné priestory | Cementárenská | 44.03 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor na Cementár

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Stupava

149,900 € 3404 €/m²

EXKLUZÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY 214 m² S PRIESTRANNOU TERASOU – BBC1

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 214 m²

Ponúkame na prenájom priestranný kancelársky priestor s výmerou 214 m² + terasa približne 30 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ! KOMPLETNE ZARIADENÝ 2-IZB. BYT, GAR. STÁTIE | SLNEČNICE - ZÓNA MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 59.22 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s parkovací

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

258,000 € 4357 €/m²

VOĽNÝ OD 1. JÚNA 2026! KOMPLETNE ZARIADENÝ 1.5-IZBOVÝ BYT, KLIMATIZÁCIA, RUŽINOV - NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 37 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1.5-izb. byt v novostavbe NUPPU v Bratislave – me

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

MARIANKA | VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S ATMOSFÉROU, KTORÚ SI ZAMILUJETE PRI PRVEJ NÁVŠTEVE

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Budovateľská | 1,023 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný stavebný pozemok o výmere 1023 m² v obľúbenej lokalite Mariank

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

312,015 € 305 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23010)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie