4 izbový byt | Tupolevova | 80 m²
Pre overeného klienta hľadáme 4-izbový byt v obľúbenej časti Petržalky – okolie Tupolevovej uli
1 € 0 €/m²
Lesná pôda | 1,958 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lesný pozemok v okolí obce Veľký Biel. ZÁK
5,500 € 3 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 157 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľký slnečný 4 - izbový rodinný dom so záhradkou v srd
385,000 € 2452 €/m²
1 izbový byt | Staromestská | 22.64 m²
Embassy Life je výnimočný developerský projekt, ktorý nemá obdobu v celom Thajsku. Spája modern
92,000 € 4064 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3 - izbový byt sa nachádza v dobrej lokalite bratislav
Info v RK
Rodinný dom | Bratislavská | 155 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 3 - izbový rodinný dom v pôvodnom stave,
259,000 € 1671 €/m²
Rodinný dom | Cajlanská | 115 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj unikátnu 8 ročnú novostavbu 4 izbového r
338,000 € 2939 €/m²
Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 358 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízk
849,000 € 2372 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 410 m²
Ponúkame na predaj investične atraktívny (raz) stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Kalinkov
55,000 € 134 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská | 120 m²
Pre konkrétnych klientov hľadáme rodinný dom na kúpu v lokalite Most pri Bratislave, Malinovo,
Info v RK
Orná pôda | 932 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti mesta Stupava. ZÁKLA
6,000 € 6 €/m²
Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 104 m²
V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj zrekonštruovanú vinohradnícku stavbu so zázemím. Zá
85,000 € 817 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 1,251 m²
1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinné
205,000 € 164 €/m²
Zmiešaná zóna | Nezadaná | 2,000 m²
1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj investičný stavebný pozemok neďalek
219,000 € 110 €/m²
Orná pôda | Nezadaná | 12,920 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj ornú pôdu neďaleko obce Gemerské Dechtár
12,900 € 1 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vojka nad Dunajom | 564 m²
1.BCR Vám ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v pokojnej lokalite obce
80,000 € 142 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Muškátová | 1,845 m²
1BCR ponúka exkluzívnom zastúpení na predaj veľkorysý investičný pozemok na výstavbu rodinných
283,900 € 154 €/m²
Orná pôda | Hlavná | 6,917 m²
Ponúkame na predaj dva pozemky v katastrálnom území Vysoká pri Morave v blízkosti cyklotrasy. N
5 €/m2 5 €/m2
Záhrada | Dolný Deberník | 2,359 m²
Ponúkame na predaj krásny, slnečný pozemok o výmere 2359 m2, ktorý je na liste vlastníctva vede
6.5 €/m2 7 €/m2
Rodinný dom | Balkánska | 257.77 m²
Ponúkame na predaj nádherný 5,5 izbový tehlový rodinný dom s upraveným exteriérom a priestranný
795,000 € 3084 €/m²
Rodinný dom | Tichá | 84.6 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 4-izbový samostatný rodinný dom so záhradou na konci sl
315,000 € 3723 €/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 66,780 m²
1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok vhodný na výrobu a sklady bl
3,272,000 € 49 €/m²
Záhrada | Kočánkova | 461 m²
1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok kategórie záhrada v Petržalke v lokal
130,000 € 282 €/m²
Lesná pôda | Nezadaná | 5,200 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lesný pozemok v katastri obce Košariská. ZÁKLADNÉ ÚDA
5,900 € 1 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.