VEĽKÝ 2-IZB. BYT S LODŽIOU V PREMIERE, ŠANCOVÁ, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 64.5 m²

V zastúpený majiteľa ponúkame na prenájom veľký 2 izb. byt s lodžiou v lukratívnom projekte Pre

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3-IZBOVÝ BYT V PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH – ESTÓNSKA ULICA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Estónska | 66.6 m²

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája komfort, praktickú dispozíciu a výbornú lokalitu? Tento 3-

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

210,000 € 3153 €/m²

5 IZB.ROD.DOM S UNIKÁTNYM POZEMKOM - JURSKÁ, NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Rača

Administratívny objekt | Jurská | 295 m²

Hľadáte priestranný rodinný dom s unikátnym pozemkom v krásnom prostredí vinohradov na upätí Ma

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

1,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

IHNEĎ VOĽNÝ SKLADOVÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM, PESTOVATEĽSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Pestovateľská | 200 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom skladový priestor so strategickou polohou. Pozemok je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

INVESTIČNÉ BÝVANIE | 2-IZBOVÝ BYT, JÉGÉHO UL, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 54.37 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt na Jégého ulici v Bratislave. Byt je ideál

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,000 € 5426 €/m²

ELEGANTNÝ 2-IZBOVÝ BYT, ABSOLÚTNE CENTRUM, KOMPLETNE ZARIADENÝ, GRÖSSLINGOVA UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Grösslingova | 56 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 2-izbový byt v priamom v centre Bratislavy - Grösslin

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PRÍJEMNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM SO SÚKROMÍM, UPRAVENÁ ZÁHRADA, RASCOVÁ UL.

Reality Malinovo

Rodinný dom | Tri vody | 144 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame 4-izbový rodinný dom v obci Most pri Bratislave, v obľ

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Domy na predaj Malinovo

439,000 € 3049 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, VALČA

Reality Valča

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 11,487 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok na výstavbu rodinných domov

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Valča

399,000 € 35 €/m²

KRÁSNA NOVOSTAVBA 3 IZB. DOMU PRI JAZERE - VAJNORY, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Príjazdná | 93 m²

VIDEO OBHLIADKA: https://youtu.be/i14-LiH64lg V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krás

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

320,000 € 3441 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIESTRANNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM V PÔVODNOM STAVE S POZEMKOM, ČUNOVO

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 92 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom na tichej ulici, kompl

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

420,000 € 4565 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinné

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

149,000 € 282 €/m²

BÝVANIE ČI PODNIKANIE V BLÍZKOSTI ŽELEZNEJ STUDNIČKY, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ AJ PRE DEVELOPÉRA, 4 BYTOVÉ JEDNOTKY, INTERIÉR 358 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Pri Suchom mlyne | 358 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízk

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

849,000 € 2372 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 653 M² SO SKVELÝMI ROZMERMI V ZÁLESÍ ZA BEZKONKURENČNÚ CENU

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Starobystrická | 653 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 653 m², ktorý vyniká ideálnymi rozmermi 25 × 28 m

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Zálesie

215 €/m2 215 €/m2

RODINNÝ DOM PRE NÁROČNÝCH, NOVOSTAVBA, VYSOKÉ STROPY, GARÁŽ, INFINITY BAZÉN, UPRAVENÁ ZÁHRADA, HOSŤOVSKÝ DOMČEK

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Levanduľová ulica | 201 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v novovybudovanej lokalite obce

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

780,000 € 3881 €/m²

PROJEKT POD VINICOU | 4-IZB. BYT, UZAVRETÝ AREÁL, HOLOBYT, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Skalická cesta | 89.28 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4-izbový byt v projekte Pod Vinicou. Nachádz

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 5029 €/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S DVOMI TERASAMI | MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

4 izbový byt | Záhradná | 111.73 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný štvorizbový byt vo viladomoch Motýlik v Mos

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

354,990 € 3177 €/m²

Novinka
Novinka

Atraktívny podkrovný 2-izbový byt v srdci Starého Mesta – tichá lokalita, svetlosť a jedinečná atmosféra

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový podkrovný byt s modernou otvorenou dispozíciou o výmere

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4625 €/m²

Predáme investičný pozemok v Ružinove na Gagarinovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 896 m²

Na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy – Ružinov, Gagarinov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 279 €/m²

Prenajmeme nádherný 1izb. byt s priamym výhľadom na Dunaj.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Rázusovo nábrežie | 33 m²

Tento krásny byt sa nachádza na treťom zo štyroch poschodí bytového domu na Rázusovom nábreží s

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Predáme rodinný dom na Záhorí s vnútorným bazénom, garážou pre 4 autá a domčekom pre návštevy.

Reality Gbely

Rodinný dom | Gbely | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Gbely, Gbely. Plocha: úžitková 450m2, pozemku 2000m2.Stav

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 27.05.2025
Domy na predaj Gbely

385,000 € 856 €/m²

Rodinný dom Trenčianske Teplice -Šrobárová ulica

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Šrobárova | 200 m²

Ponúkame na predaj 18-ročný rodinný dom v Trenčianskych Tepliciach na Šrobárovej ulici. Dom bol

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

280,000 € 1400 €/m²

3 izbový rodinný dom Trenčín - Opatová, kompletná rekonštrukcia

Reality Trenčín

Rodinný dom | 10. apríla | 120 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj šikovný 3 izbový tehlový rodinný dom s garážou v Trenčíne

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčín

245,000 € 2042 €/m²

Slnečný 2 izbový byt + balkón Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach na sídlisku SNP. Byt má

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

120,000 € 2264 €/m²

2 izbový byt Trenčianske Teplice 67 m2

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 67 m²

Ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt v Trenč. Tepliciach ulica SNP . Byt má rozlohu 67 m2. By

Publikované: 30.01.2024 Aktualizované: 26.07.2025
Byty na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23010)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Upresniť hľadanie