PRÍJEMNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM SO SÚKROMÍM, UPRAVENÁ ZÁHRADA, RASCOVÁ UL.

Reality Malinovo

Rodinný dom | Tri vody | 144 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame 4-izbový rodinný dom v obci Most pri Bratislave, v obľ

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Domy na predaj Malinovo

439,000 € 3049 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, VALČA

Reality Valča

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 11,487 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok na výstavbu rodinných domov

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Valča

399,000 € 35 €/m²

KRÁSNA NOVOSTAVBA 3 IZB. DOMU PRI JAZERE - VAJNORY, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Príjazdná | 93 m²

VIDEO OBHLIADKA: https://youtu.be/i14-LiH64lg V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krás

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

320,000 € 3441 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIESTRANNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM V PÔVODNOM STAVE S POZEMKOM, ČUNOVO

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 92 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom na tichej ulici, kompl

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

420,000 € 4565 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinné

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

149,000 € 282 €/m²

BÝVANIE ČI PODNIKANIE V BLÍZKOSTI ŽELEZNEJ STUDNIČKY, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ AJ PRE DEVELOPÉRA, 4 BYTOVÉ JEDNOTKY, INTERIÉR 358 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Pri Suchom mlyne | 358 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízk

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

849,000 € 2372 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 653 M² SO SKVELÝMI ROZMERMI V ZÁLESÍ ZA BEZKONKURENČNÚ CENU

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Starobystrická | 653 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 653 m², ktorý vyniká ideálnymi rozmermi 25 × 28 m

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Zálesie

215 €/m2 215 €/m2

RODINNÝ DOM PRE NÁROČNÝCH, NOVOSTAVBA, VYSOKÉ STROPY, GARÁŽ, INFINITY BAZÉN, UPRAVENÁ ZÁHRADA, HOSŤOVSKÝ DOMČEK

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Levanduľová ulica | 201 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v novovybudovanej lokalite obce

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

780,000 € 3881 €/m²

PROJEKT POD VINICOU | 4-IZB. BYT, UZAVRETÝ AREÁL, HOLOBYT, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Skalická cesta | 89.28 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4-izbový byt v projekte Pod Vinicou. Nachádz

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 5029 €/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S DVOMI TERASAMI | MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

4 izbový byt | Záhradná | 111.73 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný štvorizbový byt vo viladomoch Motýlik v Mos

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

354,990 € 3177 €/m²

Novinka
Novinka

Atraktívny podkrovný 2-izbový byt v srdci Starého Mesta – tichá lokalita, svetlosť a jedinečná atmosféra

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový podkrovný byt s modernou otvorenou dispozíciou o výmere

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4625 €/m²

Predáme investičný pozemok v Ružinove na Gagarinovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 896 m²

Na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy – Ružinov, Gagarinov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 279 €/m²

Prenajmeme nádherný 1izb. byt s priamym výhľadom na Dunaj.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Rázusovo nábrežie | 33 m²

Tento krásny byt sa nachádza na treťom zo štyroch poschodí bytového domu na Rázusovom nábreží s

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Predáme rodinný dom na Záhorí s vnútorným bazénom, garážou pre 4 autá a domčekom pre návštevy.

Reality Gbely

Rodinný dom | Gbely | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Gbely, Gbely. Plocha: úžitková 450m2, pozemku 2000m2.Stav

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 27.05.2025
Domy na predaj Gbely

385,000 € 856 €/m²

Rodinný dom Trenčianske Teplice -Šrobárová ulica

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Šrobárova | 200 m²

Ponúkame na predaj 18-ročný rodinný dom v Trenčianskych Tepliciach na Šrobárovej ulici. Dom bol

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

280,000 € 1400 €/m²

3 izbový rodinný dom Trenčín - Opatová, kompletná rekonštrukcia

Reality Trenčín

Rodinný dom | 10. apríla | 120 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj šikovný 3 izbový tehlový rodinný dom s garážou v Trenčíne

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčín

245,000 € 2042 €/m²

Slnečný 2 izbový byt + balkón Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach na sídlisku SNP. Byt má

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

120,000 € 2264 €/m²

2 izbový byt Trenčianske Teplice 67 m2

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 67 m²

Ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt v Trenč. Tepliciach ulica SNP . Byt má rozlohu 67 m2. By

Publikované: 30.01.2024 Aktualizované: 26.07.2025
Byty na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Rodinný dom Trenčianske Jastrabie 2464 m2

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Trenčianske Jastrabie. Rodinný dom je v pôvodn

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

118,000 € 1311 €/m²

Novostavba Rodinný dom Trenchanska Turná 531 m2

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²

Ponúkame Vám na predaj nový dvojpodlažný rodinný dom s garážou v oblúbenej obci Trenčianská

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

Cena dohodou

Pozemok Trenčín - Istebník 4419 m2

Reality Trenčín

Orná pôda | Nezadaná | 4,419 m²

Ponúkame na predaj pozemok /orná pôda/ v Trenčíne – v k.ú. Istebník. Celková rozloha pozemk

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Pozemky na predaj Trenčín

22,000 € 5 €/m²

PRENÁJOM 2 izbový byt Trenčianske Teplice + balkón

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 47 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach - sídlisko SNP. Rozloha

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Trenčianske Teplice

520 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Investičný pozemok Bánovce n/Bebravou 20 674 m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre rodinné domy | Hollého | 20,674 m²

Ponúkame Vám na predaj výbornú investičnú príležitosť pre budúce stavebné pozemky - pozemo

Publikované: 04.04.2023 Aktualizované: 07.02.2025
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

41 €/m2 41 €/m2

Stavebný pozemok Trenčianske Teplice 2262 m2

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Červené Kopanice | 2,262 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok s exkluzívnym výhľadom na centrum kúpeľného me

Publikované: 25.06.2021 Aktualizované: 05.11.2025