Rodinný dom | 190 m²
Na predaj priestranný 5 - izbový rodinný dom, Vodárenská ul., Zlaté Klasy ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
259,990 € 1368 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
259,990 € 1368 €/m²
1 izbový byt | Krajinská cesta | 40.71 m²
NA PREDAJ: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur - www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervač
170,490 € 4188 €/m²
3 izbový byt | Krajinská cesta | 113.51 m²
Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervačný poplatok,
429,900 € 3787 €/m²
Objekt pre obchod | Krajinská cesta | 48.03 m²
NA PREDAJ NOVÝ PROJEKT: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz l
208,900 € 4349 €/m²
2 izbový byt | Krajinská cesta | 48.3 m²
199,900 € 4139 €/m²
Rodinný dom | 106 m²
Rodinný dom, obec Močiar, okres Banská Štiavnica Pozemok: 583 m2 Zastavaná plocha: 106,3 m2 Po
49,000 € 462 €/m²
Garáž | Kvetná | 40 m²
Fidem reality s.r.o. ponúka na predaj parkovacie státie pre dve autá, Kvetná ulica, Rovinka
Cena dohodou
2 izbový byt | Chalupkova | 111 m²
Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | U Rusa | 33,083 m²
Fidem Reality ponúka na predaj pozemky v obci Zálesie. Ide o investičnú príležitosť. Cena 80 e
2,646,560 € 80 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 33,083 m²
2,646,560 € 80 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 723 m²
Predstavte si miesto, kde sa ranné ticho lesa stretáva s komfortom Hlavného mesta, kde vzduch v
230,000 € 318 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vyšná úvrať | 423 m²
Predstavujeme Vám možnosť kúpy stavebného pozemku s výnimočnou dostupnosťou do centra Košíc. Vz
190,500 € 450 €/m²
2 izbový byt | Trenčianska | 66.9 m²
Centrum mesta, výborná doprava aj kompletná občianska vybavenosť na skok, no doma vás čaká tich
269,900 € 4034 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Jánska Dolina | 480 m²
Unikátna nehnuteľnosť v priamom dotyku s divokou prírodou Nízkych Tatier, definovaná absolútnym
Info v RK
2 izbový byt | Učňovská | 49 m²
Hľadáte moderné a komfortné bývanie v mestskej časti Košíc s výbornou dostupnosťou a kompletnou
173,000 € 3531 €/m²
Apartmán | Nezadaná | 69.2 m²
Niektoré nehnuteľnosti ponúkajú bývanie, iné zážitok. Tento 2-izbový apartmán v areáli Hotela L
279,990 € 4046 €/m²
2 izbový byt | Jelšová | 51 m²
Niektoré byty ponúkajú priestor na bývanie. Tento ponúka atmosféru, pokoj a výhľady, ktoré Vás
890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hlavná | 50 m²
Pripravujeme na predaj 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na Sekčovskej ulici v Ľuboticiach ( proj
179,990 € 3600 €/m²
2 izbový byt | Mozartova | 49.05 m²
Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom pekný, slnečný kompletne moderne zariadený
233,000 € 4750 €/m²
Rodinný dom | Ostružinová | 200 m²
Predaj útulného 5 izb. rodinného domu s garážou a pozemkom 480m2 v tichej, zelenej lokalite mes
499,000 € 2495 €/m²
2 izbový byt | Pionierska | 51 m²
Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2i byt, kompletne zari
620 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 157 m²
Hľadáte rodinný dom s veľkým pozemkom a pokojnou atmosférou len pár minút od Trnavy? SIERA real
189,900 € 1210 €/m²
2 izbový byt | Chlumeckého | 62 m²
S poverením majiteľa ponúkame na predaj veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt 62m2 bez balkóna, na
264,000 € 4258 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.