Rodinný dom s veľkým pozemkom 1410 m2, Jaslovské Bohunice

Reality Jaslovské Bohunice

Rodinný dom | 157 m²

Hľadáte rodinný dom s veľkým pozemkom a pokojnou atmosférou len pár minút od Trnavy? SIERA real

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Jaslovské Bohunice

189,900 € 1210 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Slnečný pozemok o výmere 588 m2, Jaslovské Bohunice

Reality Jaslovské Bohunice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná Jaslovce | 588 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj rovinatý, slnečný a veľmi zaujímavý investičný poze

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Jaslovské Bohunice

83,000 € 141 €/m²

Predaj orné pôdy Bohunice

Reality Jaslovské Bohunice

Orná pôda | 18,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu v katastrálnom úz

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Jaslovské Bohunice

0.95 €/m2 1 €/m2

Znížená cena! Rodinný dom Jaslovské Bohunice

Reality Jaslovské Bohunice

Rodinný dom | 450 m²

F017-12-PAMO video obhliadka: https://www.youtube.com/watch?v=vfrFLkV9Fp0 V exkluzívnom zastúpe

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Jaslovské Bohunice

200,000 € 444 €/m²

1-izbový byt v prístavbe RD – Jaslovské Bohunice

Reality Jaslovské Bohunice

1 izbový byt | Cintorínska | 25 m²

📝 Popis nehnuteľnosti Na prenájom ponúkame útulný 1-izbový byt (25 m²) v novovybudovanej príst

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Jaslovské Bohunice

550 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

NAJLEPŠIA PONUKA na trhu za STAVEBNÝ POZEMOK S NÁVRHOM PROJEKTU RODINNÉHO DOMU

Reality Jaslovské Bohunice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná Paderovce | 501 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v malebnej obci Jaslovské Bohunice, časť Paderov

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Jaslovské Bohunice

62,900 € 126 €/m²

REZERVOVANÉ!!! PREDAJ Rodinný dom, v novej časti Jaslovských Bohuníc

Reality Jaslovské Bohunice

Rodinný dom | Krížna | 130 m²

🏡 Moderný rodinný dom v pokojnej novostavbe – komfort, súkromie a nízke náklady Ponúkame na pr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Jaslovské Bohunice

258,000 € 1985 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľmi pekný 4izb.Rodinný dom v Jaslovských Bohuniciach - PREDAJ iba u nás!!! REZERVOVANÉ

Reality Jaslovské Bohunice

Rodinný dom | 137 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný 4-izbový rodinný dom s modernou architektúrou , ktorý sa nachádz

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Jaslovské Bohunice

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom

Reality Jaslovské Bohunice

Rodinný dom | Dubová | 102 m²

Predstavte si ráno, keď otvoríte dvere na terasu, vzduch je pokojný a vy viete, že nikto vás n

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Jaslovské Bohunice

333,000 € 3265 €/m²

AZ. Veľkorysý pozemok o výmere 998 m2 v obci Jaslovské Bohunice

Reality Jaslovské Bohunice

Pozemok pre rodinné domy | 998 m²

Vážení zákazníci, hľadáte vhodný pozemok na Váš vysnívaný rodinný dom? Pozemok, ktorý má ideáln

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Jaslovské Bohunice

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Rodinné domy na predaj (23062)
Upresniť hľadanie