PRIESTOR S POTENCIÁLOM PRE KAVIAREŇ, SHOWROOM ALEBO MODERNÝ RETAIL V ATRAKTÍVNEJ LOKALITE

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Hrachová | 68.29 m²

Ponúkame na predaj výnimočný obchodný priestor v bytovom dome, ktorý bol skolaudovaný v roku 20

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

199,990 € 2929 €/m²

2-IZB. BYT, ČIASTOČNE ZARIADENÝ, TERASA , MOSTI PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 63 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj moderný a funkčne riešený 2-izbový byt, ktorý predstavu

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

228,000 € 3619 €/m²

PRIESTRANNÝ A ŠTÝLOVO ZARIADENÝ 3-IZB. BYT S BALKÓNOM, 2x KLIMATIZÁCIA, TOP LOKALITA | STARÉ MESTO - PRAŽSKÁ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pražská | 83 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom priestranný, kompletne nadštandardne zariadený 3- izb

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

930 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3-IZB. RODINNÝ DOM, SVÄTÝ JUR, VEĽKÝ POZEMOK

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Bratislavská | 95 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj 3-izb rodinný dom v pôvodnom stave na Br

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Svätý Jur

340,000 € 3579 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, PRI RYBNÍKU RAČA

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Nezadaná | 665 m²

1.BCR reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou budúcej

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

22,000 € 33 €/m²

VIACGENERAČNÉ BÝVANIE V BLÍZKOSTI LESA, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ AJ PRE DEVELOPÉRA, 4 BYTOVÉ JEDNOTKY, INTERIÉR 358 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Limbová | 358 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízk

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

849,000 € 2372 €/m²

BÝVANIE ČI PODNIKANIE V BLÍZKOSTI ŽELEZNEJ STUDNIČKY, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ AJ PRE DEVELOPÉRA, 4 BYTOVÉ JEDNOTKY, INTERIÉR 358 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Limbová | 358 m²

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

849,000 € 2372 €/m²

NOVOSTAVBA 4 - IZB. RD S MODERNÝMI TECHNOLÓGIAMI, POZEMOK 799m2, 2 PARK. STÁTIA, TERASA, ČASTÁ

Reality Častá

Rodinný dom | Slnečná | 115 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj unikátnu 8 ročnú novostavbu 4 izbového r

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Častá

338,000 € 2939 €/m²

PRÍJEMNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM SO SÚKROMÍM, UPRAVENÁ ZÁHRADA, RASCOVÁ UL.

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Rascová | 122 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame 4-izbový rodinný dom v obci Most pri Bratislave, v obľ

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Domy na predaj Most pri Bratislave

439,000 € 3598 €/m²

EUROVEA RIVERSIDE 4-IZB. BYT, EŠTE NEOBÝVANÝ, VÝHĽAD NA DUNAJ A HRAD, TERASA, 2x PARKING, PRIBINOVA UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 141.16 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj úplne nový 4-izbový byt v jednom z najprestí

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SLNEČNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM | UDRŽIAVANÝ POZEMOK | SLOVENSKÝ GROB

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri jazere | 125 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame 4 - izbový rodinný dom v obci Slovenský Grob, v obľúbe

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

369,999 € 2960 €/m²

KOH SAMUI: PLNE ZARIADENÉ APARTMÁNY PRI MORI NA OSTROVE KOH SAMUI UŽ OD 100.900 € SO SPLÁTKAMI AŽ DO KOLAUDÁCIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staromestská | 30 m²

Moderný projekt na jednom z najobľúbenejších thajských ostrovov s tropickou atmosférou a vysoký

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

100,900 € 3363 €/m²

EXKLUZÍVNA SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA 4-IZB. RD Z KVALITNÝCH MATERIÁLOV

Reality Veľký Grob

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívnu, ešte neobývanú 4 - izbovú novostavbu rodinn

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Veľký Grob

240,000 € 2286 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, RAČA PRI BUDÚCEJ NEMOCNICI VO VAJNOROCH

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 2,751 m²

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

92,500 € 34 €/m²

ORNÁ PÔDA, ŠIROKÝ POZEMOK, BUDMERICE

Reality Budmerice

Orná pôda | 12,826 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj ornú pôdu v katastri obce Budmerice. ZÁKL

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Budmerice

44,900 € 4 €/m²

Reality Senec

Rodinný dom | A. Hlinku | 105 m²

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Senec

240,000 € 2286 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK NA RODINNÝ DOM ALEBO DVOJDOM, GAJARY

Reality Gajary

Pozemok pre rodinné domy | 882 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu ale

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Gajary

115,000 € 130 €/m²

1.BCR | SLNEČNÝ 2-IZB. BYT, LOGGIA, ZARIADENÝ, GAR. STÁTIE | SLNEČNICE - ZÓNA MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 58 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izb. byt vo vyhľadávanom a obľúbenom proje

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

268,000 € 4621 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, BRATISLAVA - RAČA

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Nezadaná | 8,296 m²

1.BCR reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok s možnosť

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

329,000 € 40 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM V PÔVODNOM STAVE S POZEMKOM, ČUNOVO

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Dlhá | 92 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom na tichej ulici, kompl

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

420,000 € 4565 €/m²

VIACGENERAČNÝ RD V HISTORICKEJ ČASTI DÚBRAVKY S VÝHĽADOM NA ZAUJÍMAVOM POZEMKU 764 M2

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Brižitská | 232.29 m²

Ponúkame na predaj viacgeneračný rodinný dom s veľkým investičným potenciálom v jednej z najžia

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

5-IZB. DVOJPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM 165 m², TICHÁ LOKALITA, ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | Orechová | 165 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rod

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Rovinka

367,000 € 2224 €/m²

RODINNÝ DOM S MOŽNOSŤOU DVOJGENERAČNÉHO BÝVANIA ALEBO PODNIKANIA – RUŽINOV, PRIEVOZ – SENNÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Senná | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj praktický podlažný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ruž

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 3250 €/m²

KOMPLETNE ZARIADENÝ 2-IZB. BYT, NOVÝ JANTÁR, GARÁŽOVÉ STÁTIE, JANTÁROVÁ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Žltá | 49.79 m²

Vo zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izb. byt vo Bratislave - mestská časť Jarovce. Stač

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

244,000 € 4901 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23016)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30354)
Upresniť hľadanie