Záhrada | Nezadaná | 752 m²
1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj záhradu v tichej lokalite obce Suchá nad Parnou
22,000 € 29 €/m²
Záhrada | Košariská | 644 m²
1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj záhradu / investičný pozemok v Dunaj
96,000 € 149 €/m²
Rodinný dom | Senecká | 123.93 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj podpivničený, 5 – izbový rodinný dom s o
395,000 € 3187 €/m²
Rodinný dom | Súľovská | 250 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na prenájom dvojpodlažný 5 – izbový rodinný dom s
3,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kladnianska | 49.91 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný a zariadený 2
218,900 € 4386 €/m²
2 izbový byt | Jantárová | 49.79 m²
Vo zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izb. byt vo Bratislave - mestská časť Jarovce. Stač
244,000 € 4901 €/m²
Rekreačný pozemok | Na kaštieli | 323.25 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 9 rekreačných pozemkov v pokojnej a vyhľadá
86,406.67 € 267 €/m²
Skladový objekt | Ulica na Hlinách | 984 m²
1.BCR reality Vám ponúka výrobné/skladové priestory na Považí s dobrou dostupnosťou na diaľnicu
550,000 € 559 €/m²
2 izbový byt | Baničova | 41 m²
Hľadáte 2 izb. byt v Bratislave a zároveň výhody vidieckeho domu zo záhradou ? Video obhiadka
184,900 € 4510 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 730 m²
V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v jednej z najvyhľad
355 €/m2 355 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Hľadáte 4 izbový dom za dostupnú cenu s príjemným pozemkom? VIDEO OBHIADKA: https://youtu.be/T
204,990 € 1367 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 28 m²
Ponúkame na prenájom FLEXI kancelárske priestory s výmerou 27,97 m² (viacero dostupných veľkost
20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Hotel, penzión, ubytovňa | 1,300 m²
Pripravujeme do ponuky exkluzívnu nehnuteľnosť nachádzajúcu sa na úpätí Vysokých Tatier v obci
1,499,000 € 1153 €/m²
2 izbový byt | Ružová dolina | 60 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom veľký 2-izbový byt v projekte ROZADOL. Vyniká neobvyk
950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 868 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 683 m² + podiel na príjazdovej ceste o výmere 185
75,000 € 86 €/m²
2 izbový byt | Nejedlého | 61.45 m²
2-IZB. APARTMÁN V NOVOSTAVBE (2018), PARKOVANIE + PIVNICA, MAMAPAPA Vo výhradnom zastúpení vlas
249,000 € 4052 €/m²
Rodinný dom | Hraničná | 237 m²
Ponúkam na predaj priestranný 5-izbový radový rodinný dom v obľúbenej bratislavskej mestskej ča
599,900 € 2531 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 155 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj rodinný dom/chalupu vhodnú na dokončenie re
66,000 € 426 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,597 m²
1.BCR Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok v Stupave - lokalita Grefty. POPIS: - celková ro
98,800 € 62 €/m²
2 izbový byt | Františkánske námestie | 94 m²
Ponúkame na predaj elegantný 2 izbový byt v srdci Starého Mesta Bratislavy, ktorý sa nachádza n
449,000 € 4777 €/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 3,141 m²
1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj komerčný pozemok na výstavbu pri ces
169,000 € 54 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 700 m²
1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v p
189,000 € 270 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 180 m²
Ponúkame na prenájom moderné a reprezentatívne administratívne priestory vo vyhľadávanej bratis
9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Jurská | 76.5 m²
Hľadáte unikátne bývanie nabité najmodernejšími technológiami pre vaše pohodlie, zasadené v krá
349,990 € 4575 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.