STAVEBNÝ POZEMOK 864m2, HRAŠOVÍK

Reality Hrašovík

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 864 m²

Na predaj Vám ponúkame slnečný stavebný pozemok 864m2 v obci Hrašovík nachádzajúcej sa 7 km od

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Hrašovík

176,000 € 204 €/m²

REZERVOVANÉ-RODINNÝ DOM ČAŇA, 9km OD KOŠÍC

Reality Čaňa

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj Vám ponúkame rodinný dom s priestrannou a udržiavanou záhradou v obci Čaňa, 9 km od K

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Čaňa

255,000 € 2318 €/m²

1-IZB. BYT 21m2 BOŽENY NĚMCOVEJ, TECHNICKÁ UNIVERZITA

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Boženy Němcovej | 19 m²

Na predaj Vám ponúkame 1-izb. byt 21m2 s 6m balkónom na ulici Boženy Němcovej oproti Technickej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

119,000 € 6263 €/m²

2-IZB. BYT 66m2 HLAVNÁ ULICA, HISTORICKÉ CENTRUM

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 66 m²

Na prenájom Vám ponúkame 2-izbový priestranný tehlový byt pavlačového typu o rozlohe 66m2 na u

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

780 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-IZB. BYT 70m2 NOVOSTAVBA, LORINĆÍK HÁJE

Reality Košice-Lorinčík

2 izbový byt | Hríbová | 63.5 m²

Na prenájom Vám ponúkame nadštandardný slnečný 2-izbový byt 63,50m2 s terasou 7m2 na ulici Hríb

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

1,050 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

KANCELÁRSKY PRIESTOR 155m2 HOLUBYHO ULICA, JUH

Reality Košice-Juh

Administratívny objekt | Holubyho | 155 m²

Na prenájom Vám ponúkame priestranný kancelársky priestor o rozlohe 155m2 na ulici Holubyho opr

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Priestranný 4-izbový rodinný dom s bazénom na slnečnom pozemku 805 m2 – Veľký Lapáš. Exkluzívne u nás.

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Domov, kde sa každý deň budete cítiť ako na dovolenke! Predstavte si letné večery na veľkej ter

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

255,000 € 1275 €/m²

Pozemok na predaj, rovinatý, všetky siete, asfaltová prístupová cesta. Exkluzívne u nás

Reality Čeľadice

Pozemok pre rodinné domy | 883 m²

Realitná kancelária DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rovinatý pozemok na výs

Publikované: 19.07.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Čeľadice

67,000 € 76 €/m²

Slnečné pozemky s panoramatickým výhľadom a potenciálom vo viniciach. Exkluzívne u nás.

Reality Hosťová

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 579 m²

POPIS POZEMKU: Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj slnečné pozemky s panoramatickým výhľa

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Hosťová

7,800 € 13 €/m²

RD na predaj , pozemok 1125 m2, ihneď obývateľný. Exkluzívne u nás.

Reality Neverice

Rodinný dom | 150 m²

DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom ideálnych rozmero

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Neverice

120,000 € 833 €/m²

Predaj ihneď obývateľného rodinného domu, pozemok 1125 m2. Výhradne u nás

Reality Neverice

Rodinný dom | Školská | 150 m²

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Neverice

120,000 € 800 €/m²

Pozemok na predaj, 1054 m2. Jelenec. Exkluzívne u nás.

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | 1,054 m²

Helena Rakusová +421 905 123 387 , rakusova@dnreality.sk Realitná kancelária DN reality vo vý

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Jelenec

60,000 € 57 €/m²

Záhrada na predaj, 627 m2. Exkluzívne u nás

Reality Štitáre

Záhrada | Jelenecká | 627 m²

Realitná kancelária DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok s výmerou 627

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Štitáre

21,000 € 33 €/m²

Exkluzívne u nás predaj pozemku 666 m2

Reality Báb

Pozemok pre rodinné domy | 666 m²

Realitná kancelária DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj

Publikované: 06.05.2024 Aktualizované: 11.09.2025
Pozemky na predaj Báb

43,000 € 65 €/m²

Banská Belá - pozemok na predaj 1668 m2

Reality Banská Belá

Pozemok pre rodinné domy | 1,668 m²

Ponúkame na predaj pozemok s lukratívnou šírkou 35 m v obci Banská Belá . Plocha po

Publikované: 19.11.2020 Aktualizované: 11.09.2025
Pozemky na predaj Banská Belá

Cena dohodou

na predaj budova s rozlohou 1000m2 na rohu medzi farskou a ulicou pri synagóge

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | Farská | 100 m²

VitoReality ponúka na predaj budovu z roku 1998 s rozlohou 1000m2 na rohu medzi Farskou a ulico

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Info v RK

Novinka
Novinka

Investičné pozemky - Budatín

Reality Žilina

Iný stavebný pozemok | Budatín | 2,301 m²

Realitná kancelária LAWIS ponúka na predaj pozemky o celkovej výmere 2301 m² v pokojnej rozvojo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

40 €/m2 40 €/m2

Novinka
Novinka

**POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM V TICHEJ ČASTI DÚBRAVKY**

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Strmé sady | 1,347 m²

Ponúkame a predaj stavebný pozemok so starším rodinným domom v TICHEJ časti mestskej časti Brat

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

579,000 € 430 €/m²

Novinka
Novinka

** 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE DIAMANT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM**

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Ponúkame na prenájom NOVÝ, 2 - izbový byt v novostavbe DIAMANT v mestskej časti Bratislava - V

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**MODERNÁ VILA S BAZÉNOM A VÝŤAHOM NA LUXUSNEJ ADRESE**

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 236.7 m²

Ponúkame Vám na predaj 6-izbovú RODINNÚ VILU na vyhľadávanej ADRESE pár krokov od HORSKÉHO PARK

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**Možnosť prerobenia na 4-izbový byt, TOP LOKALITA PRI PARKU JAMA**

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská | 127.3 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť v širšom CENTRE Bratislavy pri TRNAVSKOM MÝTE s KOMPLETNOU

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

412,300 € 3239 €/m²

Novinka
Novinka

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

**QREAL**Novo-rekonštruovaný byt s veľkou loggiou**

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Adámiho | 56.52 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves na Adámiho ul. Byt j

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

228,800 € 4048 €/m²

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**MODERNÝ BYT SO ZARIADENÍM NA MIERU**

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 54.89 m²

Ponúkame Vám na prenájom, nadštandardne VYBAVENÝ 2-izbový byt v CENTRE Bratislavy (Jelenia ul.)

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

830 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Rodinné domy na predaj (23019)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie