2 - IZB. RODINNÝ DOM | VEĽKÝ POZEMOK | SVÄTÝ JUR

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Bratislavská | 110 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj dvojizbový rodinný dom nachádzajúci sa v tic

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 08.02.2026
Domy na predaj Svätý Jur

350,000 € 3182 €/m²

NADŠTANDARDNÝ 3-IZB. BYT V RÍNOK RAČA,GARÁŽ A HOTOVÝ ZNALECKÝ POSUDOK

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt v novostavbe situovanej v jedn

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

362,000 € 4694 €/m²

5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM A STAVEBNÝ POZEMOK 939 m², NEŠTICH,TOP LOKALITA!

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Podhradie | 147 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj 5-izb rodinný dom v pôvodnom stave, ktor

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Svätý Jur

459,000 € 3122 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU, 881 m², HORNÉ OREŠANY

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | Dolné záhumnie | 881 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výmerou 881 m², ktorý sa nachádza v tichej slepej ul

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

52,860 € 60 €/m²

DOPYT PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA – HĽADÁME 4-IZBOVÝ BYT V OKOLÍ TUPOLEVOVEJ

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Tupolevova | 80 m²

Pre overeného klienta hľadáme 4-izbový byt v obľúbenej časti Petržalky – okolie Tupolevovej uli

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

1 € 0 €/m²

LESNÝ POZEMOK, VEĽKÝ BIEL

Reality Veľký Biel

Lesná pôda | 1,958 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lesný pozemok v okolí obce Veľký Biel. ZÁK

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

5,500 € 3 €/m²

PRIESTRANNÝ 4 - IZB.RD SO ZÁHRADKOU V STAREJ ČASTI RAČI | ALSTROVÁ UL

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 157 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľký slnečný 4 - izbový rodinný dom so záhradkou v srd

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

385,000 € 2452 €/m²

THAJSKO: UNIKÁTNY KONCEPT BÝVANIA PRI PLÁŽI S CENAMI OD 92.000 € A FLEXIBILNÝM SPLÁCANÍM

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staromestská | 22.64 m²

Embassy Life je výnimočný developerský projekt, ktorý nemá obdobu v celom Thajsku. Spája modern

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

92,000 € 4064 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLNEČNÝ A PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT, PO REKONŠTRUKCII, LOGGIA, PIVNICA, RAČA

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3 - izbový byt sa nachádza v dobrej lokalite bratislav

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

3-IZB.RD, PÔVODNÝ STAV, ZÁHRADA, PIVNICA, SVÄTÝ JUR, BRATISLAVSKÁ

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Bratislavská | 155 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 3 - izbový rodinný dom v pôvodnom stave,

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Svätý Jur

259,000 € 1671 €/m²

NOVOSTAVBA 4 - IZB. RD S MODERNÝMI TECHNOLÓGIAMI, POZEMOK 799m2, 2 PARK. STÁTIA, TERASA, ČASTÁ

Reality Pezinok

Rodinný dom | Cajlanská | 115 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj unikátnu 8 ročnú novostavbu 4 izbového r

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Pezinok

338,000 € 2939 €/m²

VIACGENERAČNÉ BÝVANIE V BLÍZKOSTI LESA, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ AJ PRE DEVELOPÉRA, 4 BYTOVÉ JEDNOTKY, INTERIÉR 358 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 358 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízk

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

849,000 € 2372 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V KALINKOVE, ROŽNÝ POZEMOK S VÝMEROU 410M2

Reality Kalinkovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 410 m²

Ponúkame na predaj investične atraktívny (raz) stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Kalinkov

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Kalinkovo

55,000 € 134 €/m²

PRE KONKRÉTNYCH KLIENTOV HĽADÁME RODINNÝ DOM NA KÚPU V TEJTO LOKALITE

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Bratislavská | 120 m²

Pre konkrétnych klientov hľadáme rodinný dom na kúpu v lokalite Most pri Bratislave, Malinovo,

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 29.05.2025
Domy na predaj Most pri Bratislave

Info v RK

ORNÁ PÔDA, STUPAVA - MÁST PRI D4

Reality Stupava

Orná pôda | 932 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti mesta Stupava. ZÁKLA

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

6,000 € 6 €/m²

PREDAJ VINOHRADNÍCKEJ STAVBY S HISTORICKOU VÍNNOU PIVNICOU- SEBECHLEBY

Reality Sebechleby

Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 104 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj zrekonštruovanú vinohradnícku stavbu so zázemím. Zá

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Sebechleby

85,000 € 817 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, BORINKA

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 1,251 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinné

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Borinka

205,000 € 164 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BRATISLAVA - RAČA

Reality Bratislava-Rača

Zmiešaná zóna | Nezadaná | 2,000 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj investičný stavebný pozemok neďalek

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

219,000 € 110 €/m²

ORNÁ PÔDA, GEMERSKÉ DECHTÁRE

Reality Gemerské Dechtáre

Orná pôda | Nezadaná | 12,920 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj ornú pôdu neďaleko obce Gemerské Dechtár

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Gemerské Dechtáre

12,900 € 1 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, VOJKA NAD DUNAJOM

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | Vojka nad Dunajom | 564 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v pokojnej lokalite obce

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

80,000 € 142 €/m²

SLNEČNÝ INVESTICNÝ STAVEBNÝ POZEMOK 1845m2, VINOSADY, PEZINOK

Reality Vinosady

Pozemok pre rodinné domy | Muškátová | 1,845 m²

1BCR ponúka exkluzívnom zastúpení na predaj veľkorysý investičný pozemok na výstavbu rodinných

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Vinosady

283,900 € 154 €/m²

TTP + OSTATNÁ PLOCHA V BLÍZKOSTI CYKLOTRASY, 6920 M2 - VYSOKÁ PRI MORAVE

Reality Vysoká pri Morave

Orná pôda | Hlavná | 6,917 m²

Ponúkame na predaj dva pozemky v katastrálnom území Vysoká pri Morave v blízkosti cyklotrasy. N

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Vysoká pri Morave

5 €/m2 5 €/m2

NÁDHERNÝ SLNEČNÝ POZEMOK ZA RODINNÝMI DOMAMI V OBCI PRIETRŽ - DOLNÝ DEBERNÍK

Reality Prietrž

Záhrada | Dolný Deberník | 2,359 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný pozemok o výmere 2359 m2, ktorý je na liste vlastníctva vede

Publikované: 02.06.2022 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Prietrž

6.5 €/m2 7 €/m2

PRIESTRANNÝ 5,5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU A PEKNÝM POZEMKOM - RUSOVCE

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Balkánska | 257.77 m²

Ponúkame na predaj nádherný 5,5 izbový tehlový rodinný dom s upraveným exteriérom a priestranný

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

795,000 € 3084 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30352)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (23018)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie