Cyprus, 1 izbový luxusný apartmán

Reality Cyprus

1 izbový byt | Cyprus

Luxusný 1 izbový apartmán, Cyprus Ponúkame na predaj elegantný 1-izbový apartmán na prízemí s

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

115,000 € 2614 €/m²

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok v obci Bodíky, 500 m²

Reality Bodíky

Pozemok pre bytovú výstavbu | 500 m²

Realitná kancelária Upgreat ELEGANCE Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bodíky

Cena dohodou

člen NARKS

PRENÁJOM: Vonkajšieho parkovacieho státia.

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Údernícka | 0 m²

Ponúkame na prenájom vonkajšie XL parkovacie státie v projekte Petržalské dvory, – Údernícka u

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

100 €/mesiac

člen NARKS

PREDAJ rodinného domu s penziónom,Trebatice, 5min od Piešťan

Reality Trebatice

Rodinný dom | Severná | 380 m²

Hľadáte bývanie, podnikanie a relax na jednom mieste? Tento výnimočný dom v obci Trebatice Vám

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trebatice

299,000 € 787 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v obci Nýrovce s veľkou záhradou

Reality Nýrovce

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária UPgreat ELEGANCE z poverenia majiteľa ponúka na predaj poschodový a čiastoč

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nýrovce

90,228 €

člen NARKS

5 izbový RD s veľkým nádherným pozemkom na predaj v Rovinke

Reality Rovinka

Rodinný dom | Školská ulica | 167 m²

UPgreat exkluzívne ponúka Luxusné rodinné bývanie s veľkou záhradou na Školskej ulici — 5 izieb

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rovinka

265,000 € 1587 €/m²

člen NARKS

Na predaj 5-izbový rodinný dom s veľkorysou záhradou a bazénom v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Námestie padlých hrdinov | 1,273.48 m²

UPgreat exkluzívne ponúka na predaj veľký 5-izbový RD s obrovskou záhradou a dostatkom parkovac

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

990,000 € 777 €/m²

člen NARKS

Prémiové vily na Koh Samui

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Vily v Maha Baan Udržiavaný komplex 20 prémiových ostrovných víl. Pokojné, dobre navrhnuté a l

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj

270,000 €

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prémiový dvoj-apartmán v rezorte The Terraza Samui | 80 m² + 2 terasy

Reality Thajsko

Apartmán | Thajsko

Na predaj ponúkame výborne riešený dvoj-apartmán s celkovou úžitkovou plochou 80 m² + dve samo

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

297,000 € 3126 €/m²

člen NARKS

Pozemok 6029 m² – rekreačné využitie pri Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | 6,029 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V RÁMCI REKREAČNEJ ZÓNY – POZEMOK V BERNOLÁKOVE PRI SENECKEJ CESTE (6029

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

18 €/m2 18 €/m2

člen NARKS

LEVOČSKÁ DOLINA - pozemok NA PREDAJ (1.030m2)

Reality Levoča

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná úboč | 980 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny pozemok v obľúbenej rekreačnej lokalite Slnečná úboč –

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Levoča

89 €/m2 89 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok - Slovenský Grob

Reality Slovenský Grob

Orná pôda | Rastislavova | 5,298 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívne investičný pozemok v katastrálnom území obce Slo

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Slovenský Grob

21 €/m2 21 €/m2

člen NARKS

UPgreat 2-3izb byty - Kiserdő Rezidencia | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Júliusa Lőrincza | 62.83 m²

Realitná kancelária Upgreat Elegance ponúka na predaj 2 a 3 izbové byty – Kiserdő Rezidencia

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,900 € 2545 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj - 4 izbový rodinný dom + kuchyňa zdarma!

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | 104.94 m²

Realitná kancelária Upgreat Elegance ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v štandardno

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

284,900 € 2715 €/m²

člen NARKS

JABLONOV 3-izbový tehlový byt s GARÁŽOU a 2 pivnicami

Reality Jablonov

3 izbový byt | 62 m²

Realitná kancelária UPgreat LUXREAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ 3-izbový tehlový byt s bal

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Jablonov

72,000 € 1161 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ veľkometrážny 2izb.byt a garáž, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Trenčianska | 80 m²

NA PREDAJ: Štýlový, veľkometrážny 2-izbový byt s GARÁŽOU priamo pod bytom – Nové Mesto nad Váho

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

168,000 € 2100 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - pozemok (záhrada, ovocný sad), Nové Mesto nad Váhom

UPgreat realitná kancelária Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s potenciálom pre

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

50,000 € 18 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 1-izbový byt s klimatizáciou v centre Malaciek

Reality Malacky

1 izbový byt | Bernolákova | 38 m²

🔑 PREDAJ: 1-izbový byt s klimatizáciou v centre Malaciek Hľadáte štartovacie bývanie alebo skv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Malacky

124,500 € 3276 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - Moderný, priestranný, úsporný dom v Mnešiciach

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 214 m²

UPgreat realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj prízemný rodin

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

495,000 € 2313 €/m²

člen NARKS

Prenájom obchodných priestorov v Skalici, ulica Potočná.

Reality Skalica

Obchodné priestory | Potočná | 150 m²

Ponúkame na prenájom atraktívne obchodné priestory v centre Skalice, na ulici Potočná. Priestor

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Skalica

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

člen NARKS

NA PREDAJ POSLEDNÝ RODINNÝ DOM v súkromnej ulici, Stará Turá

Reality Stará Turá

Rodinný dom | Družstevná | 100.25 m²

NA PREDAJ: POSLEDNÝ RODINNÝ DOM V SÚKROMNEJ ULICI – Stará Turá, Družstevná ulica ✨ Snívate o n

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

253,000 € 2524 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - Rodinný dom - Čachtice

Reality Čachtice

Rodinný dom | 210 m²

UPgreat realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka samostatne stojaci rodin

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Čachtice

125,000 € 595 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - Rodinný dom, Hôrka nad Váhom

Reality Hôrka nad Váhom

Rodinný dom | 250 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v obci

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hôrka nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

PRENÁJOM 2 izb. bytu, terasa, parking, Kazanská, Bratislava

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 93 m²

REZERVOVANÉ Moderný 2-izbák s veľkou terasou, parkovaním a fitkom – ideálny pre mladý pár či

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1410)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30353)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23030)
Upresniť hľadanie