SÚRNE HĽADÁM PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA 3 IZBOVÝ BYT - Solinky, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre hotovostného klienta 3 izb. byt v pôvodnom stave, v Žiline na sídlisku Solinky. -

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Slnečný stavebný pozemok s kompletnými IS, Kotešová

Reality Kotešová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,306 m²

Ponúkame Vám na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 1306 m² nachádzajúci sa v intravil

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Kotešová

112 €/m2 112 €/m2

člen NARKS

Priestranný 5-izb. rod. dom pod lesom - Veľké Rovné, Bytča

Reality Veľké Rovné

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom situovaný v horskom prostredí v obci Veľké Rovné. Ideá

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Veľké Rovné

159,900 € 999 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU | KOMFORT | POKOJ | KOŠICE – BARCA

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Tešedíkova | 151.18 m²

Predstavte si, že prídete domov, zaparkujete priamo vo svojej garáži, otvoríte dvere a ocitnete

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

529,990 € 3506 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | INVESTIČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ S VÝNIMOČNÝM POTENCIÁLOM V ŠIRŠOM CENTRE KOŠÍC

Reality Košice-Sever

Administratívny objekt | Watsonova | 350 m²

Hľadáte investičnú nehnuteľnosť v Košiciach, ktorá má reálny potenciál zhodnotenia, flexibilné

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

849,990 € 2429 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ - 4-IZBOVÝ BYT | LOGGIA | VÝHĽAD NA MESTO | KOŠICE – KPT. JAROŠA

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Kpt. Jaroša | 79 m²

Bc. Michael Moroz, RSc. a MM real ponúkajú na predaj 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Koši

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

214,990 € 2721 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE POZEMKY NA VÝSTAVBU – KOŠICE, BANKOV, 660–696 m²

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 696 m²

Hľadáte ticho, súkromie, výbornú dostupnosť do centra a možnosť bývať v prírode, no stále v mes

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

109,990 € 158 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA | NA PREDAJ | INVESTIČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ S VÝNIMOČNÝM POTENCIÁLOM V ŠIRŠOM CENTRE KOŠÍC

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Nezadaná | 350 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

849,990 € 2429 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTUJTE DO BUDÚCNOSTI: Pozemok v rozrastajúcej sa časti

Reality Košice-Krásna

Orná pôda | 1,567 m²

Hľadáte spôsob, ako rozumne zhodnotiť svoj majetok? Alebo snívate o vlastnom rodinnom dome, no

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

44,990 € 29 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GARSONKA | 21 M² + LOGGIA | NOVÁ REKONŠTRUKCIA + KLIMATIZÁCIA | KYSUCKÁ – TERASA | PRENÁJOM

Reality Košice-Západ

Garsónka | Kysucká | 21 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v top lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou? Ak áno

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

580 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA - NA PREDAJ VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V MEDZILABORCIACH

Reality Medzilaborce

4 izbový byt | Tolstého | 78 m²

Hľadáte pre seba a svoju rodinu nové bývanie v tichej a dobre vybavenej lokalite priamo v Medzi

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Medzilaborce

44,990 € 577 €/m²

INVESTUJTE DO BUDÚCNOSTI: Pozemok na budúcu výstavbu

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Rešov majer | 1,909 m²

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

54,990 € 29 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTUJTE DO BUDÚCNOSTI: Pozemky na pre budúcu výstavbu

Reality Košice-Krásna

Orná pôda | Rešov majer | 1 m²

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

29 €/m2 29 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Košice-Západ

Garsónka | Kysucká | 21 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

580 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

LUXUSNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU (50 m²) – POD ŠIANCOM, KOŠICE

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Pod šiancom | 130 m²

Hľadáte výnimočné, štýlové a priestranné bývanie? Tento byt spĺňa všetky atribúty komfortného r

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

639,990 € 4923 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ - RODINNÝ 3-IZBOVÝ BYT I 68 M² I SÚKROMIE, SLNKO, TICHO I OBRODY

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Obrody | 68.37 m²

Bc. Michael Moroz, RSc. a MM real ponúkajú na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Koši

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

229,990 € 3364 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK 1971 m² KOŠICE - NAD JAZEROM | ELEKTRINA | PRÍSTUP

Reality Košice-Nad jazerom

Orná pôda | 1,971 m²

Hľadáte priestor pre svoj biznis v dobre dostupnej lokalite? Bc. Michael Moroz RSc. v spoluprá

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Nad jazerom

66,990 € 34 €/m²

5-izb. rodinný dom s bazénom a garážou, Bytča

Reality Bytča

Rodinný dom | 160 m²

Predstavujem Vám harmonický 5-izb. rodinný dom s krásne upravenou relaxačnou záhradou, rovinatý

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Domy na predaj Bytča

299,000 € 1869 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PRIPRAVUJEME: Investičná nehnuteľnosť v top lokalite Terchovej

Reality Terchová

Rodinný dom | 270 m²

Pripravujeme do ponuky výnimočnú nehnuteľnosť v atraktívnej časti obce Terchová – Biely Potok,

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Terchová

Info v RK

člen NARKS

Slnečný pozemok s výhľadom na hrad, Lednica - Púchov, 4033 m²

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | 4,033 m²

Ponúkame na predaj atraktívny, mierne svahovitý slnečný pozemok v malebnej obci Lednica, situov

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Púchov

17 €/m2 17 €/m2

člen NARKS

Reality Lednica

Pozemok pre rodinné domy | 4,033 m²

Slnečný pozemok s výhľadom na historický hrad v koncovej obci Lednica, okres Púchov. Ponúkame n

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Lednica

17 €/m2 17 €/m2

člen NARKS

BESTSELLER - Slnečný pozemok 1561 m2 s rodinným domom 143m2, Modra Harmónia, blízko centra a MHD

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 1,562 m²

BESTSELLER - ponúka na predaj RD, so zastavanou plochou 143m2 s veľkorysým slnečným pozemkom, s

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Modra

398,000 € 255 €/m²

BESTSELLER - Slnečný pozemok 5784m2, Dúbravka, Agátová ul., oproti areálu Technické sklo

Reality Bratislava-Dúbravka

Orná pôda | Agátová | 5,784 m²

BESTSELLER - Ponúkame na predaj, v exkluzívnom zastúpení, pozemok s výmerou 5784m2, v katastrál

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

80 €/m2 80 €/m2

BESTSELLER - Prémiový 6izb. RD, blízko Hradu, ÚP 297m2, 2x garáž, terasa, loggia, pozemok 347m2, Staré Mesto, BA I., Lichardova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Lichardova | 297 m²

BESTSELLER RK ponúka na predaj nadčasový 6izb. RD, s ÚP 297m2, s pozemkom 347m2 a zastavanou pl

Publikované: 01.07.2023 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1405)
Rodinné domy na predaj (23029)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30355)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie