Hľadáme byty a domy či chaty v pre klientom Senec!

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 123 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real hľadá pre svojích klientov domy, byty, chaty, chalupy

Publikované: 20.04.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senec

123,000 € 1000 €/m²

PREDÁME ORNÚ pôdu pri Budmericiach

Reality Vištuk

Orná pôda | Vištuk | 4,340 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL predá ornú pôdu v katastrálnom území Vištuk, cca 3 km

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 12.03.2025
Pozemky na predaj Vištuk

5 €/m2 5 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný priestor v absolútnom centre Pezinka s výkladom do ulice

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Kollárova | 75 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL s.r.o. vám ponúka na dlhodobý prenájom výnimočný obch

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Priestory na prenájom Pezinok

1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

MODERNÝ 6-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V BLÍZKOSTI KUCHAJDY | Bratislava – Zátišie |

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Zátišie | 300 m²

LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj reprezentatívny rodinný dom v radovej zástavbe na ulic

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Ovocný sad s rozlohou 11.000m2 pri Modre-Vištuk

Reality Vištuk

Ovocný sad | Hlavná | 11,000 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj Ovocný sad – v katastry obce Viš

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vištuk

63,000 € 6 €/m²

PREDAJ 4 IZB.RD V PEZINKU POD LESOM

Reality Pezinok

Rodinný dom | Javorová | 133 m²

Chcete bývať v absolútnej blízkosti prírody a lesa ? Tento RD Vám to dokonale umožní. Licencov

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Pezinok

490,000 € 3684 €/m²

NA PRENÁJOM Pekný 2 izbový byt v Centre Pezinka 700,- EUR

Reality Pezinok

2 izbový byt | Moyzesova | 57 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný krás

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

KOMPLET ZARIADENÁ GARSÓNKA PRI PLAVÁRNI

Reality Pezinok

Garsónka | 1. mája | 24 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL Vám ponúka na prenájom kompletne zariadenú zrekonšt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

450 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZREKONŠTRUOVANÁ ZARIADENÁ GARSÓNKA

Reality Pezinok

Garsónka | 1. mája | 28 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL dá do prenájmu garsónku o výmere 28 m². V garsónke s

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na prenájom Pezinok

450 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v Bernolákove 802m2

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 802 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v zastavanej ča

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

223,758 € 279 €/m²

PREDAJ INVESTIČNÉHO POZEMKU V ŠENKVICIACH NA VÝSTAVBU RD - 2197 m2

Reality Šenkvice

Pozemok pre rodinné domy | Ružová | 2,197 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Šenkviciach o výmere 2197 m2,podla územného plánu určený pre návrh

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Pozemky na predaj Šenkvice

73 €/m2 73 €/m2

Na predaj pozemok na pohrebnicku činnosť Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Komerčná zóna | Dukelská | 542 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj oplotený pozemok na hlavnom ťahu

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

Info v RK

NOVÝ ZARIADENÝ BYT NA Muškáte

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 56 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL dá do prenájmu v novostavbe nový 2 izbový byt s logg

Publikované: 25.07.2023 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na prenájom Pezinok

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa 2-3 izbového bytu v Novostavbe PK

Reality Pezinok

3 izbový byt | Suvorovova | 0 m²

Pre konkrétnych klientov hľadáme 2-3-4 izbové byty na kúpu v Pezinku. Sme licencovaná realitná

Publikované: 17.09.2020 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

180,000 €

PRE NÁROČNÝCH - Exkluzívna veľkometrážna vila či rodinné sídlo.

Reality Modra

Rodinný dom | Zochova | 400 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL predá exkluzívny veľkoryso riešený rodinný dom vilov

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 11.10.2024
Domy na predaj Modra

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Častá RD s čiastočnou rekonštrukciou a veľkým pozemkom 2934m2

Reality Častá

Rodinný dom | Hlavná | 235 m²

Pripravujeme pre Vás... Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj čiastoč

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Častá

240,000 € 1021 €/m²

Na Predaj pozemok v Slovenskom Grobe 927m2

Reality Slovenský Grob

Pozemok pre rodinné domy | Orechová | 927 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj budúci stavebný rožný pozemok v

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Slovenský Grob

213,500 € 230 €/m²

Pozemok vhodný na radovú výstavbu Chorvátsky Grob 1.044m2

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 1,044 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj skvelý stavebný pozemok v starej

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

249,000 € 239 €/m²

Na predaj Investičný pozemok Orná pôda Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Hlavná | 3,820 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka výhodnú investičnú príležitost na predaj p

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

50,000 € 13 €/m²

Pre konkrétnych klientov hľadámne nehnuteľnosti v oblasti Pezinok a okolie!

Reality Pezinok

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

Cena na vyžiadanie

priestranný 2-izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 80m2 byt na prízemí v Bratislave na Olbrachtovej ulici. Bytový teh

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2875 €/m²

Novinka
Novinka

Kancelárske priestory - Centrum, Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 73 m²

V centre mesta v historickej zrekonštruovanej budove ponúkame reprezentatívnu kanceláriu. Jedná

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Žilina

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory - Centrum, Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 61 m²

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Žilina

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Exkluzívny 4-izbový apartmán s panoramatickým výhľadom na Súľovské skaly

Reality Súľov-Hradná

Apartmán | 147 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový apartmán s rozlohou 147 m² + terasa 37 m², nachádzajúci

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Súľov-Hradná

Info v RK

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30355)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Rodinné domy na predaj (23029)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie