Na predaj romantická záhrada s panoramatickým výhľadom na Modru 🌿

Reality Modra

Záhrada | 573 m²

Romantická záhrada s panoramatickým výhľadom na Modru na predaj 🌿 UPgreat exkluzívne ponúka na

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Modra

40,000 € 70 €/m²

člen NARKS

Stavebná príležitosť v srdci prírody – Dubník - Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,708 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj - Investičnú príle

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebného pozemku – Skalica, Krivé kúty, 650 m², regulácia R1.

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Rastislavova | 650 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere približne 650 m², nachádzajúci sa v obľúbenej a za

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

117,000 € 180 €/m²

člen NARKS

5 izbový RD s veľkým nádherným pozemkom na predaj v Rovinke

Reality Rovinka

Rodinný dom | Školská ulica | 167 m²

UPgreat exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom na Školskej ulici v Rovink

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rovinka

420,000 € 2515 €/m²

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok v obci Bodíky, 500 m²

Reality Bodíky

Pozemok pre bytovú výstavbu | 500 m²

Realitná kancelária Upgreat ELEGANCE Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bodíky

Cena dohodou

člen NARKS

PREŠOV 3- izbový byt na PRENÁJOM Sabinovská ulica

Reality Prešov

3 izbový byt | Sabinovská | 74 m²

Ponúkame na PRENÁJOM moderný 3-izbový byt s rozlohou 74m² v novostavbe na Sabinovskej ulici v P

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Prešov

990 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

LUXUSNÉ zrubové chalupy s výhľadom na Kriváň (obec Východná)

Reality Východná

Chalupa, rekreačný domček | 177 m²

Exkluzívne chaty pod Kriváňom – vaše súkromie, príroda a výhľad priamo z terasy! Predstavujem

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Východná

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Cyprus, 1 izbový luxusný apartmán

Reality Cyprus

1 izbový byt | Cyprus

Luxusný 1 izbový apartmán, Cyprus Ponúkame na predaj elegantný 1-izbový apartmán na prízemí s

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

115,000 € 2614 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM: Vonkajšieho parkovacieho státia.

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Údernícka | 0 m²

Ponúkame na prenájom vonkajšie XL parkovacie státie v projekte Petržalské dvory, – Údernícka u

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

100 €/mesiac

člen NARKS

4 izbová NOVOSTAVBA v Cíferi na predaj v štandarde

Reality Cífer

Rodinný dom | 100 m²

UPgreat exkluzívne ponúka 4 - izbový samostojaci dom v obci Cífer - Pác. Jedná sa o veľmi dobr

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Cífer

267,800 € 2678 €/m²

člen NARKS

Na prenájom príjemný 3 izbový byt v lokalite 500 bytov na Svätoplukovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Svätoplukova | 70 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka na prenájom príjemný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite b

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

675 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 3 - izbový byt v blízkosti Istropolisu - Nové mesto Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Budyšínska | 79.51 m²

UPgreat exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislav

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

329,900 € 4149 €/m²

člen NARKS

Posledný stavebný pozemok v projekte IBV Tomášov – Okružná

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 0 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívne na predaj posledný stavebný pozemok v pokojnej ča

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

159,990 €

člen NARKS

Spišské Vlachy 3-izbový tehlový byt na PREDAJ

Reality Spišské Vlachy

3 izbový byt | Hornádska ulica | 62 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na PREDAJ 3-izbový byt s 3 bonusmi navyše v meste Spišské Vlachy (Hornádska

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v obci Nýrovce s veľkou záhradou

Reality Nýrovce

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária UPgreat ELEGANCE z poverenia majiteľa ponúka na predaj poschodový a čiastoč

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nýrovce

90,228 €

člen NARKS

PREDAJ rodinného domu s penziónom,Trebatice, 5min od Piešťan

Reality Trebatice

Rodinný dom | Severná | 380 m²

Hľadáte bývanie, podnikanie a relax na jednom mieste? Tento výnimočný dom v obci Trebatice Vám

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trebatice

299,000 € 787 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM ambulancia/služby 48,60 m2, Piešťany, Winterova ul.

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Winterova | 48.6 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka na prenájom nehnuteľnosť - priestor pre ambulanciu lekára/sl

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

680.66 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 900 m² v Novom Živote časť Eliášovce

Reality Nový Život

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívny stavebný pozemok v obci Nový Život časť Eliášo

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nový Život

112,990 € 126 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - Pozemok - Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Priemyselná zóna | 23,299 m²

UPgreat realitná kancelária Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s potenciálom, v

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

10 €/m2 10 €/m2

člen NARKS

NA PREDAJ rodinný dom s krásnymi výhľadmi, Radôstka

Reality Radôstka

Rodinný dom | časť Skaličanovci | 240 m²

Predstavujem Vám jedinečnú nehnuteľnosť, ktorá si zaslúži Vašu pozornosť – rodinný dom s veľkým

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Radôstka

98,000 € 408 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - Garáž, ul. Banská, NMnV

Reality Nové Mesto nad Váhom

Garáž | Banská | 18 m²

🅿️ Riešenie pre parkovanie, ale aj uskladnenie – garáž na ulici Banská, Nové Mesto nad Váhom UP

Publikované: 19.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

18,950 € 1053 €/m²

člen NARKS

PREDAJ 2 izb. bytu Podunajská, Bratislava, balkón, parking

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 68 m²

Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Bratislava, Podunajská ulic

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

250,000 € 3676 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj exkluzívneho pozemku 5 400 m² v lokalite Vysoké pole – Skalica.

Reality Skalica

Rekreačný pozemok | 5,400 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s výmerou 5 400 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej vinoh

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

26 €/m2 26 €/m2

člen NARKS

Na predaj 3-izbový rodinný dom v Gbeloch – ulica Naftárska.

Reality Gbely

Rodinný dom | Naftárska | 90 m²

Ponúkame na predaj prízemný 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v meste Gbely, na ulici Naftár

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Gbely

129,000 € 1433 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30353)
Byty v Banskej Bystrici (1410)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23030)
Upresniť hľadanie