Na prenájom pekný 5 izbový byt RODINNÝ DOM v mestskej časti Košice- Barca, 14 ročná NOVOSTAVBA

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Pekný 5 izbový rodinný dom, 14 ročná NOVOSTAVBA, Košice – Barca Ing. Juraj Antol

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na prenájom Košice-Barca

2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Atraktívny 1-izbový byt s terasou v "novostavbe" pri centre – Strojárenská ul.

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 41 m²

Atraktívny 1-izbový byt s terasou v "novostavbe" pri centre – Strojárenská ul. V prípade záuj

Publikované: 02.07.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT V BLÍZKOSTI CENTRA KOŠÍC | TICHÁ LOKALITA | IDEÁLNY AJ PRE ŠTUDENTOV

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Branisková | 56 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pozemok s chatou, Košice – Sever (smer Kavečany, časť Vitalina), k.ú. Čermeľ, cca 10 á, možné delenie na dva, s vydaným aktuálnym stavebným povolením

Reality Košice-Kavečany

Rekreačný pozemok | Budanová | 1,009 m²

Pozemok s chatou, Košice – Sever (smer Kavečany, časť Vitalina), k.ú. Čermeľ, cca 10 á, možné d

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

130,000 € 129 €/m²

Chata nad BOTANICKOU ZÁHADOU (Ke- Sever), veľký udržiavaný pozemok 975 m2, s KRÁSNYM VÝHĽADOM na panorámu Košíc, tiché prostredie

Reality Košice-Sever

Záhrada | Žlaby | 975 m²

- Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY (viac ako 26 ročné skúsenosti, člen Realitnej únie) - EXKLUZÍV

Publikované: 28.09.2024 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Košice-Sever

79,900 € 82 €/m²

Rovinatá záhrada o veľkosti 395 m² v Košiciach, kat. územie Košická Nová Ves (záhradkárska lokalita Géder)

Reality Košice-Košická Nová Ves

Záhrada | Ulica ku Gederu | 395 m²

Rovinatá záhrada o veľkosti 395 m² v Košiciach, kat. územie Košická Nová Ves (záhradkárska loka

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Košická Nová Ves

39,100 € 99 €/m²

Pozemok v lone prírody, Košice – Sever (smer Kavečany)

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Kavečianska cesta | 793 m²

Pozemok v lone prírody, Košice – Sever (smer Kavečany) Ing. Juraj Antol – ANTE REALITY (viac a

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

118,900 € 150 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v „novostavbe BOROVICOVÝ HÁJ – Košice, Terasa, 2 x parkovanie

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 83 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,000 € 3120 €/m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-izbový byt

Reality Košice-Nad jazerom

1 izbový byt | Levočská | 50 m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-i

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,900 € 3298 €/m²

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Levočská | 50 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,900 € 3298 €/m²

Štýlový 2-izbový byt v srdci historického centra – Kováčska ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kováčska | 50 m²

Realitná kancelária Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY (viac ako 26 rokov skúseností, člen Realitne

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj vidieckeho domu v centre Cífera s veľkým pozemkom

Reality Cífer

Rodinný dom | 122 m²

Ponúkame na predaj starší 5-izbový rodinný dom so záhradou v obci Cífer na ulici Ľudovíta Pavet

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Cífer

224,000 € 1836 €/m²

Stavebný pozemok so záhradnou chatkou

Reality Rohožník

Pozemok pre rodinné domy | Pri Rudávke | 526 m²

Ponúkame atraktívny pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu alebo na rekreačné účely v intrav

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rohožník

77,000 € 146 €/m²

POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE V PRIBYLINE – ZOSTÁVA UŽ LEN JEDEN VOĽNÝ POZEMOK

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 668 m²

POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE POD TATRAMI! Lokalita IBV Brezinka sa bleskovo vypredáva! Aktuálne h

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

119 €/m2 119 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÉ VOĽNÉ PARCELY POD TATRAMI

Reality Pribylina

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Mateja Šuňavca | 631 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája absolútny pokoj prírody s komfortom moderného bývania? IBV Brezink

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

119 €/m2 119 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočný pozemok so stavebným povolením v Jablonovom - 1 786 m²

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,786 m²

Tam, kde les rozpráva príbeh vášho budúceho domova , miesto kde príroda stráži ticho a potok ne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

255,000 € 143 €/m²

Novinka
Novinka

TICHÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A VÝHĽADOM NA PODHRADIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 60 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt s balkónom na Zámockej ulici,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4983 €/m²

Novinka
Novinka

Nadštandardný zariadený rodinný dom pri Bratislave s garážou aj záhradkou

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Einsteinova | 133 m²

Len pár minút za Bergom a Kittsee, približne 20 minút autom od bratislavského Auparku, sa nachá

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

459,000 € 3451 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj garáže, Kukučínova ul. Sereď

Reality Sereď

Garáž | Školská | 16 m²

Ponúkame Vám na predaj murovanú garáž v oplotenom pozemku na križovatke Kukučínova a Školská ul

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Sereď

18,500 € 1156 €/m²

Novinka
Novinka

Reprezantatívna vila v srdci Nitry: Dokonalá súhra histórie, luxusu a biznis potenciálu

Reality Nitra

Rodinný dom | Fraňa Mojtu | 550 m²

EXKLUZÍVNE U NÁS! Reprezentatívna vila v srdci Nitry: Dokonalá súhra histórie, luxusu a biznis

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

Info v RK

člen NARKS
Novinka
Novinka

REKREAČNÁ CHATA V SRDCI MALÝCH KARPÁT – LIMBACH, LEITNÉ

Reality Limbach

Chalupa, rekreačný domček | Lietne | 128 m²

Predstavte si miesto, kde vás ráno zobudí ticho lesa, čerstvý vzduch a pocit absolútneho pokoja

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Limbach

260,000 € 2031 €/m²

2-izbový byt s výnimočnou terasou v lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Niťová | 75 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každý deň začína svetlom zaplaveným priestorom a končí pri praska

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 3533 €/m²

Elegantný 2-izb. byt vo viladome Vinohradis, Frankovská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Frankovská | 78.43 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v komornom projekte viladomov Vinohradis, nachádzaj

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,200 € 4911 €/m²

Ako v rodinnom dome - nadštandardný byt so záhradkou, klímou a 2 parkovacími miestami - Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | Obilná | 82 m²

Ponúkame na prenájom moderný a priestranný byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytmi v obci R

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (739)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Rodinné domy na predaj (23025)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie