Hľadáme stavebné pozemky pre našich klientov.

Reality Šamorín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 0 m²

Pre našich vybraných klientov cielene vyhľadávame stavebné pozemky určené na realizáciu samosta

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na kúpa Šamorín

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rekreačný pozemok uprostred nádhernej prírody v Cetuni

Reality Bzince pod Javorinou

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,306 m²

Ak túžite po mieste, kde si oddýchnete od každodenného ruchu a budete obklopení prírodou, tento

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bzince pod Javorinou

15 €/m2 15 €/m2

Ideálne miesto pre bývanie – stavebný pozemok v obci Lubina

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 590 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Lubina, situovaný v pokojnej vedľajšej ulici len

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

58,990 € 100 €/m²

Podiely na pozemkoch v Starej Turej

Reality Stará Turá

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 2,381.5 m²

Ponúkame vám možnosť investovať do pozemkov v pokojnej lokalite na okraji Starej Turej, s dobrý

Publikované: 05.07.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

15,900 € 7 €/m²

Pozemky na predaj v k.ú. Lubina

Reality Lubina

Lúka, pasienok | Podkozince | 1 m²

Hľadáte pozemok v tichej prírode, no zároveň s dobrou dostupnosťou? Ponúkame vám na predaj via

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

5 €/m2 5 €/m2

Nadštandardný 4-izbový mezonet v Trenčíne s 2 terasami a výhľadom na hrad

Reality Trenčín

Mezonet | Pod Sokolice | 180 m²

Hľadáte priestranné bývanie v Trenčíne, ktoré ponúkne komfort rodinného domu a výhody mestského

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

1,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie bez starostí za cenu bytu

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²

Hľadáte únik z mesta, ale nechcete tráviť mesiace na stavbe? Tento 3-izbový rodinný dom v Košti

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

134,990 € 1500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v blízkosti Starej Turej

Reality Stará Turá

Záhrada | 1,658 m²

Pripravujeme pre vás na predaj pozemok o výmere 1 658 m² v katastrálnom území Stará Turá. Pozem

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

Info v RK

Dom, kde sa konečne nebudete tlačiť

Reality Myjava

Rodinný dom | Hlinícka | 216 m²

Hľadáte skutočný domov pre veľkú rodinu v Myjave? Teraz za lepšiu cenu! Ak potrebujete priesto

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Myjava

243,000 € 1125 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chalupa na dokončenie podľa vašich predstáv

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 201 m²

Ponúkame vám na predaj chalupu v osade Súš (Stará Turá), ktorá prešla zásadnou technickou rekon

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

105,000 € 522 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dvojgeneračná chalupa na Myjavských kopaniciach

Reality Košariská

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 203 m²

Na Myjavských kopaniciach, obklopená tichom a prírodou, stojí chalupa s príbehom, ktorý sa píše

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košariská

176,990 € 872 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukcii

Reality Vaďovce

Rodinný dom | Nezadaná | 98 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s pokojom a súkromím rodinného domu? Tento zrekonštr

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Vaďovce

129,990 € 1326 €/m²

Stavebný pozemok za skvelú cenu na okraji Papradi

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,194 m²

Ponúkame vám na predaj veľký stavebný pozemok s výmerou 3 194 m², ktorý si zamilujete najmä vďa

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

69,990 € 22 €/m²

Podnikateľský priestor s výborným prístupom

Reality Stará Turá

Výrobný objekt | 1,145 m²

Máme výbornú príležitosť pre podnikateľov a investorov. Ponúkame vám na predaj podnikateľský o

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Stará Turá

196,400 € 172 €/m²

BÝVANIE S VLASTNÝM SADOM? Rodinný dom len 7 min. od NM

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²

Hľadáte priestor, kde sa vaše sny nebudú musieť prispôsobovať stenám? Väčšina ľudí hľadá hotové

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

125,000 € 977 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný, rekonštruovaný 2-izbový byt na prenájom v blízkosti Centra (ul. Boženy Němcovej)

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Boženy Němcovej | 58 m²

PONUKY NA NÁJOM PROSÍM ZASIELAŤ MAILOM: antol@seznam.cz ....ĎAKUJEME, BUDEME VÁS NÁSLEDNE KONT

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Útulný 1-izbový byt pri Novej nemocnici, TOP lokalita – Terasa, Ondavská ulica

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Ondavská | 27 m²

Ponuky na nájom prosíme zasielať výhradne na email: antol@seznam.cz Ďakujeme, budeme Vás násle

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

530 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

3 izb. byt, Terasa, ul- Pokroku, upravený, ZARIADENÝ, cca 65m2+ cca 4m2 Lodžia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Pokroku | 69 m²

EXKLUZÍVNE | ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT | TERASA – UL. POKROKU | PRI NOVEJ NEMOCNICI Realitná kanc

Publikované: 08.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

770 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3-izbový byt NA PRENÁJOM – TOP lokalita blízko HISTORICKÉHO CENTRA, Kuzmányho ulica, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kuzmányho | 68 m²

Záujemcov prosíme o kontaktovanie výhradne e-mailom, následne Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Moderný 1-izbový byt s terasou v novostavbe pri centre – Strojárenská ul., s parkovaním

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 35 m²

Moderný 1-izbový byt s terasou v novostavbe pri centre – Strojárenská ul. V prípade záujmu

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Atraktívny, veľký 4 izb. byt, Sídlisko II., M. Čulena, OV, 2 x Lodžia, 2p, 90m2, pivnica, GARÁŽ

Reality Prešov

4 izbový byt | Marka Čulena | 90 m²

EXKLUZÍVNE – Atraktívny 4-izbový byt v jednej z najlepších lokalít Prešova – Sídlisko II., ul.

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Prešov

198,900 € 2210 €/m²

VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + doplatok za 2 alebo 3 izb. byt v blízkosti Centra

Reality Košice-Ťahanovce

2 izbový byt | Bukureštská | 53 m²

VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + DOPLATOK ..... za 2 alebo 3 izb. byt v bl

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 09.06.2025
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

Cena dohodou

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Bukureštská | 53 m²

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 09.06.2025
Byty na výmena Košice-Sídlisko Ťahanovce

Cena dohodou

2 x parkovanie, Podhradová, Ďumbierska ul. Jedno auto v garážii , druhé pred garážou.

Reality Košice-Sever

Garáž | Ďumbierska | 18 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom garáž v lokalite Košice – Podhradová, na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Sever

120 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (739)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Rodinné domy na predaj (23025)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie