Prenájom nových 2-izbových bytov – moderné bývanie s kvalitným štandardom, voľné ihneď

Reality Sečovce

2 izbový byt | Bačkovská | 62.74 m²

Ponúkame na prenájom 8 nových 2-izbových bytov v kvalitnom štandarde. Byty sú úplne nové, moder

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Sečovce

495 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Exkluzívna ponuka, skladová hala na prenájom, obec Matejovce. Ul. Smetanová

Reality Poprad

Skladový objekt | Smetanova | 800 m²

Exkluzívna ponuka, skladová hala na prenájom, obec Matejovce. Ul. Smetanová. SKLADOVÁ HALA –

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

Cena na vyžiadanie

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť sídlisko Západ na ul. Jazzovej (pri hoteli Olympia

Reality Poprad

Garáž | Jazová | 19 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť sídlisko Západ na ul. Jazzovej (pri

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Poprad

30,000 € 1579 €/m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj menší rodinný dom v obci Vlachovo okres Rožňava

Reality Vlachovo

Rodinný dom | Vlachovo | 112 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj menší rodinný dom v obci Vlachovo okres Rožňava. ZÁKLAD

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vlachovo

32,000 € 286 €/m²

Exkluzívne na predaj 2 - izbový s parkovacím miestom v Matejovciach na ul. Smetanovej, okres Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Smetanova | 54 m²

Exkluzívna ponuka. Ponúkam na predaj 2 - izbový s parkovacím miestom v Matejovciach na ul. Smet

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

139,000 € 2574 €/m²

Exkluzívne na predaj garáž v Poprade, časť sídlisk starý juh na ul. Ludvíka Svobodu

Reality Poprad

Garáž | Ludvíka Svobodu | 19 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť sídlisk starý juh na ul. Ludvíka Svo

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Poprad

32,000 € 1684 €/m²

Ponúkame Vám 2 izbový byt v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Vrátna | 48 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE • Dispozícia: 2-izbový byt s pivnicou • Úžitková plocha: 48 m² • IS: El

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

200,000 € 4167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový rodinný dom, predaj, Tramínová ul., 643 m2, kolaudácia 2015, Košice - Krásna, Na Hore

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Tramínová | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom na Tramínovej ulici V Košiciach

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

399,990 € 3333 €/m²

Prenájom, krásny 3-izbový byt v centre Piešťan, Sládkovičova ulica, 117 m2

Reality Piešťany

3 izbový byt | Sládkovičova | 117 m²

Dispozícia: 3 izbový byt Lokalite: Sládkovičova 2056/29, Piešťany Úžitková plocha: byt 117 m2,

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

690 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Rodinný dom, novostavba, predaj, Vajkovce, Košice - okolie

Reality Vajkovce

Rodinný dom | Vajkovce | 75 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového rodinného domu v obci Vajkovce, vzdialenej len pár min

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vajkovce

229,990 € 3067 €/m²

Predaj čarovnej chalupy v obci Petrova Lehota, Trenčín

Reality Petrova Lehota

Rodinný dom | Petrova Lehota | 222 m²

Ponúkame na predaj útulnú tradičnú chalupu v malebnej obci Petrova Lehota, ktorá sa nachádza v

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Petrova Lehota

99,000 € 446 €/m²

Exkluzívne na predaj pozemok v meste Vranov nad Topľou!

Reality Vranov nad Topľou

Pozemok pre rodinné domy | Na Hrunku | 1,225 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemkom v intraviláne mesta Vranov nad Topľou! Vyhľadávaná l

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vranov nad Topľou

43,500 € 36 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 4 izb. dom - 377 m2, dielňa, pivnica, záhradka , Hrochoť, okr. B.Bystrica

Reality Hrochoť

Rodinný dom | Hrochoť | 178 m²

Predaj rodinného domu 19 km od BB a ZV . - Obytná časť komplet rekonštruovaná - bezprob

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hrochoť

149,900 € 842 €/m²

Predaj 3-izbového bytu na Gudernovej ulici, Košice – Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 56 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt, situovaný v obľúbenej lokalite mestskej

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

189,990 € 3393 €/m²

NA PREDAJ – Polyfunkčný objekt, Banská Štiavnica – Križovatka

Reality Banská Štiavnica

Polyfunkčný objekt | 1.mája | 232 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj polyfunkčný objekt zameraný na gastronómiu, nachádzajúci sa p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Banská Štiavnica

414,000 € 1784 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP CENA !!! Exkluzívne na predaj rodinný dom na priestrannom pozemku s výmerou 3 223 m² v obci Ilija

Reality Ilija

Rodinný dom | Ilija | 95 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom na priestrannom pozemku s výmerou 3 223 m² v obci

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ilija

139,000 € 1463 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom po rekonštrukcii – Svätý Anton, cca 5 min od Banskej Štiavnice

Reality Svätý Anton

Rodinný dom | Svätý Anton | 117 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Svätý Anton, ktorá patrí medzi vyhľadávané lokality v tes

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Svätý Anton

189,900 € 1623 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj útulný 2-izbový byt s terasou vo Vysokých Tatrách !

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 64 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba, terasa Úžitková plocha: bytu je 64 m2, terasa 25 m2 . Ob

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

174,000 € 2719 €/m²

Ponúkane na prenájom priestranný obchodno-skladový priestor na Budovateľskej ulici vo Vranove nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | Budovateľská | 170 m²

Ponúkane na prenájom priestranný obchodno-skladový priestor na Budovateľskej ulici vo Vranove n

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Vranov nad Topľou

Cena na vyžiadanie

Ponúkane na prenájom multifunkčný obchodno-administratívny priestor vo Vranove nad Topľou.

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | Budovateľská | 147 m²

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Vranov nad Topľou

Cena na vyžiadanie

Atraktívny stavebný pozemok 500m2 na Dlhej ulici, Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Pozemok pre bytovú výstavbu | Dlhá | 500 m²

Atraktívny stavebný pozemok 500m2 na Dlhej ulici, Vranov nad Topľou Ponúkame na predaj lukr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vranov nad Topľou

65,520 € 131 €/m²

Ponúkame na predaj chatu blízko vody v rekreačnej oblasti Domaša - Monika

Reality Holčíkovce

Chalupa, rekreačný domček | Domaša-Monika | 100 m²

Chata sa nachádza pár metrov od pláže, má priestranný slnečný pozemok a jej interiér bol komple

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Holčíkovce

225,000 € 2250 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s výbornou dispozíciou – Sídlisko Lúčna, Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Sídlisko Lúčna | 76 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor, pokojnú lokalitu a výbornú dostupnosť? Ponúkame na preda

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

109,000 € 1434 €/m²

Priemyselný pozemok 2 500 m2 na Budovateľskej ul., Vranov n. T. na predaj

Reality Vranov nad Topľou

Pozemok pre reklamu | Budovateľská | 2,500 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok s vynikajúcou logistickou polohou priamo v obľúbenej priemy

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vranov nad Topľou

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1379)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30409)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie