Útulný 2-izbový byt na prenájom v Starom Meste, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova | 58 m²

Ponúkame na prenájom krásny a útulný 2-izbový byt nachádzajúci sa v prestížnej lokalite Bratisl

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predáme krásny Veľký 2 izb byt naKolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Na pažiti | 63.27 m²

Moderný 2-izbový byt s terasou, parkovaním a krásnym výhľadom Ponúkame na predaj štýlový a veľ

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

380,000 € 6006 €/m²

Prenajmeme krásny 2 izb byt na Medenej ul. s pekným výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Medená | 69 m²

2-izbový byt na prenájom v Bratislave - Staré Mesto Luxusný 2-izbový byt s loggiami a výhľadom

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 81.18 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

425,000 € 5235 €/m²

Odstúpime zabehnutú reštauráciu v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštaurácia | 125 m²

Ponúkame odstúpenie zabehnutej reštaurácie v centre Bratislavy. zabehnuté prevádzka niekoľko ro

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Prenajmeme 3 izb byt na pešej zóna na Pánskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Panská | 95 m²

PRENÁJOM – Štýlový a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v historickej budove na Pánskej uli

Publikované: 24.10.2022 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predáme 2 izb byt na Jégeho ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 52 m²

2-izbový byt na predaj v Bratislave - Ružinov Štýlový 2-izbový byt s lodžiou v top lokalite Ruž

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 5288 €/m²

Predáme 2 izb byt v Senci - Holubia ulica

Reality Senec

2 izbový byt | Holubia | 38 m²

2-izbový byt na predaj v okrese Senec Ponúkame na predaj praktický 2-izbový byt v novostavbe (k

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Senec

153,000 € 4026 €/m²

Prenajmeme menší 3 izb byt na Dobšinského ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dobšinského | 60 m²

Prenájom menšieho 3-izbového bytu po rekonštrukcii – centrum, Dobšinského Ponúkame na prenájom

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predáme nadštandartný RD v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 211 m²

Rodinný dom na predaj v Bratislave - Jarovce Exkluzívna vila v tichej ulici – Jarovce Ponúkame

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

Info v RK

ponúkame na predaj rovinatý pozemok v obci Jablonec

Reality Jablonec

Pozemok pre rodinné domy | 797 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rovinatý pozemok s 2i rodinným domom a s možnosťou využitia európ

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Jablonec

116 €/m2 116 €/m2

Predáme 6 stavebných pozemkov na dvojdomy v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Mandľová | 4,017 m²

Pozemky - bývanie na predaj v Bratislave - Jarovce Na predaj stavebný pozemok – Jarovce, Bratis

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

430 €/m2 430 €/m2

GRAVITAS | Nadštandardný 5-izbový rodinný dom - Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Orešianky | 143 m²

Ponúkame na predaj priestranný a nadštandardne vybavený 5-izbový rodinný dom situovaný v jednej

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

645,000 € 4510 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Garsónka v projekte Noemis v Stupave

Reality Stupava

Garsónka | Cementárska | 17.6 m²

Ponúkame na prenájom Garsónku v novostavbe NOEMIS – v Stupave. Garsónka sa nachádza na prízem

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Stupava

400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 3-izbový byt s garážou v pokojnej časti Lipky – Budmerice

Reality Budmerice

3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²

Ráno vás zobudí ticho a zeleň namiesto ruchu mesta – presne takto môže vyzerať vaše nové bývani

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Budmerice

156,000 € 2053 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

GRAVITAS | Predaj stavebných pozemkov v Párnici

Reality Párnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Budúce stavebné pozemky v obci Párnica sa nachádzajú v časti obce smer Zázrivá – Žilina nad ce

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Párnica

Cena dohodou

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Investičný pozemok v Bešeňovej

Reality Bešeňová

Komerčná zóna | Nezadaná | 559 m²

Bešeňová je obec v okrese Ružomberok. Známa je predovšetkým ako rekreačné stredisko - Vodný pa

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bešeňová

55,900 € 100 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 73 m²

Na prenájom ponúkame priestranný 3-izbový klimatizovaný byt s výmerou 73 m² na Furdekovej ulici

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Prenájom priestranného 2-izb.bytu so samostatnou garážou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 63.35 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2.izbový byt s garážovým státím - so samostatnou garážou, dob

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom obchodných a skladových priestorov blízko centra mesta Zvolen

Reality Zvolen

Objekt pre obchod | J. Jesenského | 208 m²

Ponúkame vám na prenájom priestory nachádzajúce sa v novovybudovanom obchodno-priemyselnom obje

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

Info v RK

GRAVITAS | 4-izbový byt (apartmán) v Starom Meste na Čajakovej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čajakova | 89.05 m²

Ponúkame na predaj posledný 4-izbový byt (apartmán) v štvorpodlažnom objekte v ucelenej mestsk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,080 € 4380 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na predaj 3 izb. s 2 balkónmi a panoramatickým výhľadom

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Školská | 82.27 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený 3-izbový byt s 2 balkónmi a panoramatickým výhľad

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

272,000 € 3306 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na predaj 8 izbový rod. dom v lukratívnej časti - Rača

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Popolná | 483 m²

Ponúkame na predaj 3 - podlažný rodinný dom so suterénom v lukratívnej časti Rače na Popolnej u

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

540,000 € 1118 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Rodinný dom s pivnicou, garážou a záhradou – Závod

Reality Závod

Rodinný dom | Sokolská | 136 m²

Hľadáte pokojné bývanie s dostatkom priestoru a vlastnou záhradou, kde si môžete užívať súkromi

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Závod

155,000 € 1140 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8528)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie