IBA U NÁS! 2,5-izbový byt, Ružinov, Komárnicka Ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 61 m²

Interiér tohto 2,5-izbového bytu v Ružinove na Komárnickej ulici ponúka harmonickú kombináciu m

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,999 € 4180 €/m²

IBA U NÁS! 7 izbový dom s veľkým pozemkom v pôvodnej časti Miloslavova

Reality Miloslavov

Rodinný dom | . | 240 m²

Lokalita: Miloslavov Výmera pozemku: 1685m² Zastavaná plocha: 115m2 Úžitková plocha domu: 240

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

459,999 € 1917 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 2+1i po rekonš. 55m2, Vlčkovce, Trnava

Reality Vlčkovce

2 izbový byt | 55 m²

✨ Viac než len byt... váš súkromný kúsok raja so záhradkou! 🏡🌿 Hľadáte útulné hniezdočko, kde

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vlčkovce

134,990 € 2454 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj garáž v lokalite Bratislava-Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prístavná | 18 m²

Lokalita: Bratislava Nivy Výmera: 18 m² Cena: 14 999 € Garáž sa nachádza v radovej zástavbe po

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

14,990 € 833 €/m²

NA PREDAJ ! Záhradka 358m2 SNP Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Záhrada | Sídlisko SNP | 358 m²

🌿 Záhradka s pivnicou v obľúbenej lokalite SNP – Považská Bystrica 🍇 oddych, pestovanie alebo v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

23,990 € 67 €/m²

IBA U NÁS! Prestížny Apartmán projekt RIVERSIDE, DUBAJ, SAE

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

✨ Exkluzívna ponuka – prémiový apartmán v Dubaji od developera DAMAC Predstavujeme vám výnimočn

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

318,900 € 3066 €/m²

NA PREDAJ ŠPANIELSKO Luxusný apartmán v Rio Real - Marbella

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌴 Luxusný apartmán s veľkou terasou v prestížnej lokalite Río Real – Marbe

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

689,999 € 5149 €/m²

IBA U NÁS! Slnečný 4 izbový byt Obchodná ul., Košice-Západ

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Obchodná | 84 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v obľúbenej loka

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

266,999 € 3179 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 2 izbový byt na sídlisku Ťahanovce

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Havanská | 52 m²

🏡 Štýlový 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Košice-Ťahanovce, za rozumnú cenu ✨ Hľadát

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

164,990 € 3173 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj rodinný dom Svätý Jur – záhrada, garáž, pivnica

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Prostredná | 114 m²

Hľadáte dom na bývanie alebo víkendový dom pri Bratislave s historickou atmosférou a záhradou?

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

209,900 € 1841 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Zrekonštruovaný rodinný dom, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Ivanka pri Dunaji | 157 m²

Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii s veľkou záhradou a príst

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

559,999 € 3567 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 3i novostavba v P.Biskupice, 534m2, BA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Granatova | 115 m²

💎 MODERNÁ NÍZKOENERGETICKÁ NOVOSTAVBA (A0) – BRATISLAVA, PODUNAJSKÉ BISKUPICE Ponúkame na pred

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

488,999 € 4252 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Nadštandardný 3-izbový byt, 87,7m2, Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | Dr. Alberta Schweitzera | 87.7 m²

VIANEMA PREDSTAVUJE🌿 Bývanie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad! 🌿 Ponúkame vám na predaj pri

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

179,900 € 2051 €/m²

IBA U NÁS! Predaj prevádzky PIERKO pedikúra, manikúra, BA-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ružová dolina | 34 m²

Ponúkame na postúpenie kompletne zariadenú a zabehnutú prevádzku pedikúry a manikúry v atraktív

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

14,990 € 441 €/m²

Exkluzívny 2-izbový zariadený apartmán s garážou Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 67 m²

Ponúkame na predaj kompletne a kvalitne zariadený 2 izbový byt s rozlohou 67 m², nachádzajúci s

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donovaly

225,999 € 3373 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 4i rodin.dom, hrubá stavba, Dvorec

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Dvorec | 110 m²

🏡 *Moderný 4-izbový rodinný dom v projekte Kaskády – Dvorec* ✨ *Novostavba z roku 2024 – pri

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

184,900 € 1681 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj garáž, parkovanie v novostavbe Panónka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Panónska cesta | 14 m²

Ponúkame na predaj parkovacie státie, miesto v garáži o rozlohe 14 m² , nachádza sa v modernej

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

27,999 € 2000 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok - 3225m² Varhaňovce

Reality Varhaňovce

Pozemok pre rodinné domy | . | 3,225 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Obci Varhaňovce, okres Prešov. Využite potenciál pozemku

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Varhaňovce

59,990 € 19 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! 3-izbový byt s balkónom v obci Potônske Lúky

Reality Potônske Lúky

3 izbový byt | . | 83.88 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s balkónom v obci Potônske Lúky, okres Dunajská Streda. Výmera

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Potônske Lúky

129,999 € 1550 €/m²

NA PREDAJ! Novostavba na samote v prírode s výhľadom - Prusy

Reality Prusy

Chalupa, rekreačný domček | Pod lesom | 180 m²

Novostavba chaty v štýle pasívneho domu v prírode mimo dosahu civilizácie, len 500m od obce Pru

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prusy

119,990 € 667 €/m²

IBA U NÁS! Štúdio v TOP lokalite Business Bay. DUBAJ, SAE

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

✨ EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI DUBAJA ✨ Objavte luxusné štúdio v ikonickej štvrti Business Ba

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

277,900 € 4710 €/m²

IBA U NÁS! 2 podľažný 4i rodinný dom s dvojgarážou,830m2 PB

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 158 m²

Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta? Máme ho

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

374,900 € 2373 €/m²

IBA U NÁS! Novostavba 3i bytu v krásnom prostredí, 84m2, PB

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova 685 | 84 m²

🌿 Ticho, výhľad a priestor, ktorý si zamilujete – tento byt je už v predaji! ✨ Jedinečný 3 izb

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

204,900 € 2439 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj elegantný apartmán Malino Brdo, Hrabovo

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Hrabovská | 40 m²

Máme na predaj moderný, kompletne zariadený apartmán situovaný v jednej z najvyhľadávanejších r

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

144,500 € 3613 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23089)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Reality v Martine (739)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30430)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Upresniť hľadanie