Stavebný pozemok na Dlhej ulici vo Vranove nad Topľou, pri Kauflande

Reality Vranov nad Topľou

Pozemok pre bytovú výstavbu | Dlhá | 1,590 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Dlhá ulica, Vranov nad Topľou • Účel využitia: výstavba bytových do

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vranov nad Topľou

199,000 € 125 €/m²

Na predaj penzión / rekreačný dom v obci Trávnica , Nové Zámky – len 3 km od termálneho kúpaliska Podhájska

Reality Trávnica

Hotel, penzión, ubytovňa | Trávnica | 468 m²

Ponúkame na predaj výnimočný penzión – rekreačný dom, nachádzajúci sa v pokojnej lokalite iba 2

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Trávnica

229,990 € 491 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok s ovocnými stromami na predaj • 670m2

Reality Veľká Ida

Pozemok pre bytovú výstavbu | Veľká Ida | 670 m²

• Pozemok č.1 s ovocnými stromami na predaj • 670m2 ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľká Ida

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

45,999 € 69 €/m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu na Fintickej ul. v Prešove

Reality Prešov

Rodinný dom | Fintická | 103 m²

Moderné rodinné dvojdomy v uzavretej štvrti ponúkajú pokojné bývanie s jednotnou architektúrou

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Prešov

235,000 € 2282 €/m²

Cinobaňa - starší RD s pozemkom 4539m2

Reality Cinobaňa

Rodinný dom | Cinobaňa | 101 m²

Vo výhradnom zastúpení je v ponuke na predaj starší rodinný dom v obci Cinobaňa, okres Poltár.

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Cinobaňa

28,250 € 280 €/m²

Veľký 2i byt s loggiou na prenájom • Terasa • Kežmarská ulica

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kežmarská | 55 m²

Byt VOĽNÝ ihneď. Pre lepšiu predstavivosť pripravená vizualizácia rozloženia nábytku. N

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 5 izbový rodinný dom vhodný na dokončenie podľa Vašich predstáv

Reality Veľká Mača

Rodinný dom | Veľká Mača | 134 m²

Na predaj 5 izbový rodinný dom vhodný dokončenie podľa Vašich predstáv. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * loka

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľká Mača

145,000 € 1007 €/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Rodinný dom | Jedľové Kostoľany | 208 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný rodinný dom v obci Jedľové Kostoľany. Domček ponúka jedinečnú

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Jedľové Kostoľany

119,990 € 577 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny bungalov na predaj – moderná novostavba v žiadanej lokalite Kopčany

Reality Kopčany

Rodinný dom | Kopčany | 145 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť novostavbu moderného bungalovu v tichej časti

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kopčany

239,000 € 1648 €/m²

Exkluzívne na predaj chatka na úpätí lesa v chatárskej oblasti Letkov, časť Starý Trebejov

Reality Trebejov

Chalupa, rekreačný domček | Letkov | 30 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj chatku na úpätí lesa v chatárskej oblasti Letkov, časť Starý

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trebejov

25,000 € 833 €/m²

Na predaj investičný pozemok, 13 árov, Južné nábrežie v Košiciach

Reality Košice-Vyšné Opátske

Pozemok pre bytovú výstavbu | Južné nábrežie | 1,289 m²

Investičná príležitosť – na predaj pozemok vo výmere takmer 13 árov na Južnom nábreží pri rých

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

158,280 € 123 €/m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu na súkromnej ulici v obci Ruskov.

Reality Ruskov

Rodinný dom | 105.84 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu na súkromnej ulici v obci

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ruskov

299,990 € 2834 €/m²

Rezidencia PODHRADOVÁ - 2i byt s balkónom

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Podhradová | 49.25 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever Výstavba p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

239,990 € 4873 €/m²

Staromestský 3-izbový byt s vysokými stropmi a parkovaním – centrum Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Puškinova | 81.63 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový staromestský byt na Puškinovej ulici v Košic

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,000 € 3908 €/m²

Investičný pozemok o veľkosti 44.007 m2 v obci Černochov vhodný na developerský projekt

Reality Černochov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Černochov | 44,007 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj investičný pozemok o výmere 44.007 m2 v obci Černochov, okres

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Černochov

20 €/m2 20 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný obchodný priestor v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

Obchodné priestory | T.G. Masaryka | 85 m²

Ponúkame na prenájom priestranný nebytový – obchodný priestor na hlavnej ulici - T.G Masaryka

Publikované: 30.10.2019 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

890 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na Maloveskej ulici

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Malá Ves | 26,500 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec - Malá Ves Účel využitia: Pozemok je vhodný na vybudovanie odstavn

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

19,990 € 1 €/m²

Výhradne ponúkame na predaj priestranný rozostavaný multifunkčný objekt (pôvodne RD) v pokojnej lokalite, v obci Chmelnica

Reality Chmeľnica

Hotel, penzión, ubytovňa | Chmeľnica | 353 m²

Základné údaje: Lokalita: Obec Chmelnica Veľkosť pozemku: 797 m2, rovinatý Zastavaná plocha obj

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Chmeľnica

330,000 € 935 €/m²

Rozsiahly 3ha stavebný pozemok v Lučenci

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Lučenec | 30,078 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec, Lučenec Pozemok má investičný potenciál a výbornú polohu. POPIS

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

30 €/m2 30 €/m2

Reprezentatívny kancelársky/obchodný priestor v novostavbe v blízkosti centra mesta, 100 m2, parking, Dunajská, Košice

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Dunajská | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný, klimatizovaný kancelársky/obchodný priestor o výmere 100 m2 v

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

1,414 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Bezbariérový 6i rodinný dom, Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | J. A. Komenského 1359 | 140 m²

Priestranný 6-izbový rodinný dom s výťahom a bezbariérovým riešením v tichej lokalite Hľadáte

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

143,000 € 1021 €/m²

Ponúkame na predaj viacúčelový objekt vhodný na obchodné, skladové alebo prevádzkové účely v obci Slivník.

Reality Slivník

Polyfunkčný objekt | Kalšanská | 538.61 m²

Na predaj viacúčelový obchodno-skladový objekt v obci Slivník – ideálna príležitosť pre vaše po

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Slivník

117,000 € 217 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom nových 2-izbových bytov – moderné bývanie s kvalitným štandardom, voľné ihneď

Reality Sečovce

2 izbový byt | Bačkovská | 62.74 m²

Ponúkame na prenájom 8 nových 2-izbových bytov v kvalitnom štandarde. Byty sú úplne nové, moder

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Sečovce

495 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Exkluzívna ponuka, skladová hala na prenájom, obec Matejovce. Ul. Smetanová

Reality Poprad

Skladový objekt | Smetanova | 800 m²

Exkluzívna ponuka, skladová hala na prenájom, obec Matejovce. Ul. Smetanová. SKLADOVÁ HALA –

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30409)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie