GRAVITAS | Na predaj dom neďaleko lokality Slnečné jazerá

Reality Reca

Rodinný dom | 129 m²

GRAVITAS ponúka na predaj investičný pozemok s rodinným domom nachádzajúci sa v centre obce Re

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Reca

156,000 € 1209 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na predaj 2 izb. byt s balkónom blízko centra

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Školská | 61 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený 2-izbový byt s balkónom na Školskej ulici blízko

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

189,000 € 3098 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na predaj 3 izb. byt s balkónom blízko centra

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Školská | 68.97 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

209,000 € 3030 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na predaj investičný pozemok s domom

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | 756 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Reca

156,000 € 206 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Priestranný 4-izbový byt s výhľadom na mesto - Nová Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 121.8 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 4-izbový byt v obľúbenom projekte Nová Koliba, ktorý spája mod

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

640,000 € 5255 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj – kancelárske priestory v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Dostojevského rad | 33 m²

Ponúkame na predaj dva samostatné kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívnej budo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

90,000 € 2727 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Prenájom skladovej haly s administratívnou prístavbou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Turbínová | 988 m²

Ponúkame na prenájom skladovú halu s administratívnym zázemím nachádzajúcu sa v etablovanej pri

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7,761 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Prenájom skladovej haly s administratívnou prístavbou - BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Turbínová | 988 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7,761 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Samostatná kancelária 19,16 m2 - Lamačská cesta

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Lamačská cesta | 19.16 m²

Na prenájom kancelársky priestor na Lamačskej ceste o výmere 19,16 m2 a prislúcha k nemu jedno

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

372 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Bez provízie RK, Kancelária 106 m², Historická budova, Sládkovičova ulica, Bratislava.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Sládkovičova | 106 m²

Ponúkame na prenájom praktickú a svetlú kanceláriu s balkónom, ktorá sa nachádza v historickej

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 16.04.2026